Jump to content
vergu

[1.12] En.nostalrius.org | Blizzlike

Recommended Posts

http://wstaw.org/m/2015/03/01/WoWScrnShot_030115_002139.jpg

Na tym ciągle się zatrzymuje...
realmlist dobry, kumpel wchodził na moje konto u siebie i jest ok - ja nie mogę na żadne...

Jakieś pomysły? :)

Czytałem http://forum.nostalrius.org/viewtopic.php?f=2&t=1860nawet odblokowałem wymienione w tym temacie porty w Firewallu (nie ogarniam o co chodzi z VPN :P) i nic. Stoi na "Logging in to game server"

PS. Na forum Nostalriusa chyba tylko z rangą Tester można pisać, bo nie widać postów

Wywalam za każdym razem jak odpalam klienta, tak samo z WTF -> Config :P

Ciekawe czy to coś ma wspólnego ale możliwe, że mieszkając w akademiku gdzie są zablokowane porty torrentów (nie da się ściągać nic z nich) mogli zablokować jakoś Nostalriusa? Nie miałem do tej pory w sumie problemów z graniem na różnych serwerach, dopiero na tym coś nie idzie...

Raczej online nie jest zawyżane, bo na sporej połaci terenu jaką jest Dun Morogh praktycznie WSZĘDZIE latają ludzie i w KAŻDYM miejscu rozwalany jest jakiś mobek.

To samo u undeadow :D Udalo mi sie wbic 4 level yeah!

Jak będzie napisane u Was connected a potem DC to sami klikacie szybciej cancel, bo może Wam próbować podłączyć pod realm devów. Wtedy pokaże się Wam lista realmów i gotowe - tak czytałem na forum. Ja po zmianie realma na nowy nie miałem problemów.

A ponad 600 widzów podczas otwarcie u jednego ze streamerów, to też oszukane? Przestań pierdolić, bo po co niby mieliby oszukiwać online jak tak czy siak byłoby PRZYNAJMNIEJ 1000 online?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.