Jump to content
vergu

[1.12] En.nostalrius.org | Blizzlike

Recommended Posts

Rofl, nie rozumiem, boli cie to nawet jezeli ktos sobie podbil ten level? xD typowa polaczkowa mentalnosc, jezeli napisali ze 5 lat robili to nie ma prawa byc ani jednego buga, najmniejszego nawet, nie ma prawa byc tyle graczy itd. O ile jeszcze bugow nie bronie (fakt, zjebali strasznie z tym questem) to nie mam wcale bolu dupy o to ze ktos tam sobie wbil bodajze 5 lvl. Skoro mi to nie szkodzi to czemu mam pluc jadem? Natomiast wkurza mnie ta gadka o botach. Kazdy z was pisze ze to niemozliwe, a gdy przychdzi co do czego to "yyy, tak musi byc! to niemozliwe! ja chodzilem i widzialem!" - a gdzie sa screeny w takim razie?

A jezeli juz nawet botuja. Na pewno gra ok 2-3k ludzi w takim razie. Lepsze to niz kronos, ktory sypnal sie przy 600 osobach.

A jeszcze co do gildii. Rozumiem frustracje graczy ktorzy zalozyli ta gildie, natomiast z drugiej strony jezeli (jak napisal gm) byla to gildia, ktora juz od dawna miala zalozony thread na forum, do tego przychodzila wiecej niz jedna osoba, tylko caly sklad to jestem takze w stanie zrozumiec gmow i ludzi, ktorzy thread o tej gildii zalozyli.  Najsmieszniejsze jednak w tym wszystkim jest to, ze najwiekszy bol dupy maja o to osoby, ktore nawet w tej gildii nie byly.

A czy to wina administracji ze ludzie wykorzystuja buga? Nie. Gdyby ludzie byli fair to by nie wykorzystywali zbugowanego questa, tylko od razu go zglosili. Kazdy ma prawo do bledu.

Glupota administracji? Rozwin. Bo jak na razie wiecej plujesz niz argumentujesz.

No i jasne ze bede gral dalej ;) nikt jeszcze nie ma prawa wypowiadac sie tak naprawde nt. oskryptowania tego serwera, bo nikt jeszcze nie pogral nawet specjalnie dungeonow. A to, ze zostaly znalezione 3-4 bugi - coz, zdarza sie nawet najlepszym. Tym bardziej ma prawo zdarzyc sie serwerowi, ktory ruszyl dwa dni temu.

Z tymi botami nie możecie być tego tacy pewni, bo jakoś na takim HG gdzie masz 2000 online wcale nie widać tak dużo ludzi w świecie a przypominam, że tam ciągle nowi gracze odchodzą i przychodzą i dlatego utrzymuje się tam online, mimo że od dawna nic się tam nie dzieje. Powiedzmy, że jest 3000 ludzi i niby w takim razie 375 na rasę? Wtedy byłoby jakieś 50 ludzi z danej rasy na poziomach 1-5, 150 na 5-10 i 125 na 10-20 a jest o WIELE więcej. Lokacje takie jak Westfall, Loch Modan, Darkshore, czy Redridge Mountains są CAŁKOWICIE ZAPCHANE. Poza tym raczej nie są aż tak głupi na robienie czegoś takiego, bo po co niby oszukiwać online jak i tak masz z 3000? Nie ma żadnych botów, bo już dawno byłyby nagrania/screeny z tego... Powiedzmy sobie szczerze, że tylko kompletny debil z IQ poniżej zera kombinowałby z wprowadzaniem botów jak i tak ma dużo online.

Nie wiem, o co ten bol dupy. Gram sobie spokojnie, wszedzie jest pelno ludzi, wiekszosc cos tam pisze, pare osob afczy, that's it. Nie wiem gdzie wy macie te boty xd vmapy, movemapy sa dobre, zdarzaja sie jakies bugi ale dosc drobne. Devi szybko fixuja i z tego co widze, to poprawki sa wgrywane w locie bez restartu (po prostu jest reload konkretnych rzecz)

Zabawne jest, jak ludzie mowia w sekcji dla privow ze sa bugi to serwer kupa...

priv=bugi, a zwlaszcza na vanilli gdzie stare emulatory byly slabo dopracowane i malo jest tego typu serwerow = malo osob nad tym pracuje w porownaniu z np. wotlk.

ONLINE nie ma znaczenia, to jest vanilla x1, ONLINE to mozna ocenic po 2 tygodniach.... a online na starcie byl z 1.5-2k nie wiecej, sa 3 wioski startowe w kazdej nacji, 4 000 haha, srednio 650 na wioske to chyba cos z glowa macie...

Admini przed startem zrobili filmik, atak gnomow na orgimmar gdzie odpalili, 4000 botow (na ich kanale na yt), BOTOW ! przed startem

a tutaj nagle na starcie tez 4000 ~~ online, a NADAL SA TAKIE LOSIE CO W TO WIERZA:D

nie dziwne ze ten kraj taki jest jak ludzie wierza we wszystko haha

Chyba czas, bym coś powiedział. Zawziąłem się i przeczytałem prawie cały temat (od 28.02 - otwarcia serwera) i w sumie... Nie bardzo wiem, nad czym się spierać. Czy to ważne, czy online wynosi 4k czy 2k czy nawet 1k? Jak dla mnie to nawet 1k online przy starcie to jest ogromny sukces. Ba,  500 online to już by było coś.

Patrzę patrzę... I w sumie nie widzę tu nic, co podchodziłoby choćby pod warna. No, może posty pod postami u paru osób. To tak dla kilku osób, które zgłosiły ten temat (autorzy wiedzą).
Same oskarżenia, nawet niepoparte twardymi dowodami to nie jest powód do warna.

Zabawne jest, jak ludzie mowia w sekcji dla privow ze sa bugi to serwer kupa...

priv=bugi, a zwlaszcza na vanilli gdzie stare emulatory byly slabo dopracowane i malo jest tego typu serwerow = malo osob nad tym pracuje w porownaniu z np. wotlk.

ONLINE nie ma znaczenia, to jest vanilla x1, ONLINE to mozna ocenic po 2 tygodniach.... a online na starcie byl z 1.5-2k nie wiecej, sa 3 wioski startowe w kazdej nacji, 4 000 haha, srednio 650 na wioske to chyba cos z glowa macie...

Admini przed startem zrobili filmik, atak gnomow na orgimmar gdzie odpalili, 4000 botow (na ich kanale na yt), BOTOW ! przed startem

a tutaj nagle na starcie tez 4000 ~~ online, a NADAL SA TAKIE LOSIE CO W TO WIERZA:D

nie dziwne ze ten kraj taki jest jak ludzie wierza we wszystko haha

Kolejny debil, który nie umie liczyć. Wybaczcie moderatorzy, ale jak nazwać gimnazjalistę, który w wieku 15 lat dalej nie potrafi dzielić ani używać kalkulatora?

Kolejny debil, który nie umie liczyć. Wybaczcie moderatorzy, ale jak nazwać gimnazjalistę, który w wieku 15 lat dalej nie potrafi dzielić ani używać kalkulatora?

650x3=1950~~ +/- 2000 x2 (nacje) = 4000, Matematyku ;)

Kolejny debil, który nie umie liczyć.

4000 / 6 wiosek startowych = srednio 666 no fakt 650 to bledny wynik a dla 4200 wychodzi ze powinno byc 700 nie ma co sie spinac gra sie przyjemnie i co kogo obchodzi czy jest 2k 3k czy 5k to ich serwer i moga sobie nawet 8k wypisac jak im sie spodoba

No pewnie, bo przecież wszyscy z tych 650 siedzą w tym jednym miejscu, w tej jednej "wiosce"... Zacznijmy od tego, że na początku wbiło z 800 osób na serwer i przez jakieś półtora godziny grali i dużo osób wbiło 5 poziom nim reszta ludzi mogła wbić. Później, kiedy ludzie już mogli wbić o 20:00 przez dłuższy czas online wynosiło 3000-3500 i dopiero gdzieś o 22:00 4000-4200.

Bo ja w odróżnieniu od ciebie wbiłem na ten serwer i coś tam "poziomowałem". Dziwne, że spędziłem tam ponad 10-15 godzin i jakoś nie spotkałem ANI JEDNEGO bota. Żeby coś udowodnić musisz mieć ku temu podstawy i DOWODY. Śledzę forum Nostalriusa, więc jakby ludzie widzieli te boty, to już dawno byłyby nagrania.

I tak online bardziej będzię się liczył kiedy ludzie wbiją 60 lvl i wszystko się ustabilizuje, będzie trochę aktywnych graczy.

Dla mnie trochę śmiech z tymi bugami w tym filmiku co stoneman podesłał (overhype).

Zobaczymy czy corecraft to jednak będzie dream czy crap (ale tam przynajmniej widać postępy pracy)

Bo ja w odróżnieniu od ciebie wbiłem na ten serwer i coś tam "poziomowałem". Dziwne, że spędziłem tam ponad 10-15 godzin i jakoś nie spotkałem ANI JEDNEGO bota. Żeby coś udowodnić musisz mieć ku temu podstawy i DOWODY. Śledzę forum Nostalriusa, więc jakby ludzie widzieli te boty, to już dawno byłyby nagrania.

Tez nie spotkalem ani jednego bota chyba nie zrozumiales co pisze wiec polecam przeczytac moje posty przed odpisaniem i wypowiadaj sie o swoich doswiadczeniach a nie sugeruj jak marny troll ze nie wbilem na serwer.

25h played, kilka rozegranych WSG z botami, kilka razy zrobione RFC z botami, MILIJONY QUESTÓW I ZABITYCH MOBÓW Z BOTAMI... Na każdym kroku bot, zero przyjemności z gry... :(

Troll mode off - Gra się przyjemnie, dużo ludzi (W gildii reklamowanej tylko na DW mam już 80 aktywnie grających osób, party na DF czy WSG 10-19 na pstryknięce). Jeżeli ktoś myśli nad rozpoczęciem gry niech patrzy na opinie ludzi faktycznie tu grających. Do zobaczenia w STV! :D

Dokładnie - jakby stały boty, to bym nie robił jednego questa godzinę, bo wszystkie moby wybite / q itemy zabrane. Zresztą wtf, na każdym kroku gdzie się nie ruszę są ludzie (w mieście, krainie, nawet na największym zadupiu) więc mi to lotto ile faktyczny online wynosi ale na pewno te kilka tysięcy jest.

BTW. Dzisiaj już się trochę uspokoiło, na "bossy" questowe zbierało się party po 5 osób, bez spin, że stoi 50 osób i kampi. Lajtowo dało się zrobić kilka takich questów. Gorzej ze zbieraniem quest itemów, bo resp mają spory, a chętnych ogrom ;p Już się nie mogę doczekać "Battlegrounda" STV (bo innaczej tego nie nazwę :D) - setki hordy i ally expiący w jednej krainie, to się nie może dobrze skończyć (pod namiotami to chyba tylko rogue w stealth przejdą).

Polecam serwer, bo naprawdę czuć klimat - społeczność przyjazna, miło się odzywają, można pogadać, pośmiać się - nawet z zagranicznymi. Wiadomo na globalnych trollują ale to w sumie taki urok priva i również w tym jest coś fajnego :P
W gildii też fajna atmosfera, gracze pomocni, można się dowiedzieć czegoś ciekawego od tych co grali już na classicu. :)

Reasumując, jestem miło zaskoczony, po graniu ~2.5 roku na Cata - "wrócić" na Classica i się nie zniechęcić od razu to dla mnie mały sukces :P Mam nadzieję, że wbije kiedyś ten 60 chociaż samo expienie daje dużą frajdę ^^

Na starym forum był bug tracker, gdzie zgłoszonych błędów było ok 100. Podczas grana wychodzą kolejne (zapewne nowe). To tak dla jasności, jeżeli ktoś jeszcze by narzekał, że coś nie działa. 

Co do online, może boty są może nie. Ludzi jest cała masa, jest z kim grać, także nie ma co narzekać. 

Do zobaczenia w hordzie ;))

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.