Jump to content
vergu

[1.12] En.nostalrius.org | Blizzlike

Recommended Posts

Matematyka klasa 3.

Elvynn forest ma 11 punktów w których dostaje się achiva za odkrycie mapy i tam też stały postaci do skanowania.

Każde 'kółko radaru ' ma powierzchnie pi*R2 czyli pi * 100 * 100 co daje 31415,926535897932384626433832795.

Łaczne pole 11 kółek to 11 * 31415,926535897932384626433832795. czli razem  345575 yardów kwadratowych.

Elvynn forest ma współrzędne ( circa )  x1= -7939.468483 y1=1535.267686,x2=-23.14791429, y2=-34.70708917.

Długość boku x wynosi  -7939 -23 czyli 7962 yardów.

Długośc boky y wynosi 1535-34 = 1499 yardów.

Pole elvynn forest wynosi  7962 *1499 = 11935038 yardów kwadratowych.

Procent obszaru zeskanowanego wynosi  345575 *100/11935038 = 2.83%.

Gratulacje zeskanowano circa 3% elvynn forest. 

Gdyby chcieć zrobić siatkę skanująca praktycznie całe elvyn forest umieszcając 'radar' co 200 yardów na siatce to trzeba by ich było 

dla osi x 7962/200 = 39

dla osi y 1499/200 = 8 ( powiedzmy )

Czyli mniej więcej 39 * 8 = 312. Postaci.

Potrzeba więc 312 radarowców aby stwierdzić prawdę lub fałsz stwierdzenia xinefa. Jest tylu ludzi z PL tutaj i są chętni na eksperymenty? 

W sumie to może zrobić jedna osoba tylko musi się teleportować ze spotu na spot i skanować ( nie wiem czemu tak wolno to skanuje na sunwelu można skanować co ping ) . Teleport działa ale trzeba spamować pakietem heartbeat inaczej banan. 

W sumie to może zrobić jedna osoba tylko musi się teleportować ze spotu na spot i skanować ( nie wiem czemu tak wolno to skanuje na sunwelu można skanować co ping ) . Teleport działa ale trzeba spamować pakietem heartbeat inaczej banan. 

To byłoby w cholerę teleportów, więc łatwo się pomylić.

Ciekawy temat i czekam na twarde fakty :P przy okazji trzeba uwzgednic ze kazdy kto leci gryfem z SW do innej lokacji w who bedzie jako w elwen forest a nie weiem czy widac w zasiegu postaci

Ciekawy temat i czekam na twarde fakty :P przy okazji trzeba uwzgednic ze kazdy kto leci gryfem z SW do innej lokacji w who bedzie jako w elwen forest a nie weiem czy widac w zasiegu postaci

Widać.

Niestety mam tylko możliwość zrobienia max 48 shardów, potrzebne byłyby 2 osoby do klikania, starczy ? :D

edited właśnie padł rekord online - 5700...

Pytanie co się zostanie za miesiąc/dwa. Blizz dobija na premierze dodatku do tych 8/9 milinów (w przybliżeniu) jeśli dodatek jest spoko to ludzie zostają, jeśli meeh to spada tak do 5 około.

Hejty z Atlantiss? Gdzie?

6500 online to ściema. Bez testów bez graczy zrobili coś co inne serwery latami robią i średnio to wychodzi, dodatkowe te inne serwery mają graczy którzy im to testują/testowali.

Sunwell powinien powiedzieć czy to takie proste wbić 6500 online bez lagów, bez problemów, nie robiąc wcześniej żadnych testów (bo chyba nikt nie wierzy że postawienie 6500 NPCów to to samo co 6500 graczy a to próbuje Nam wmówić ten serwer...). Robią idiotów z ludzi i tyle. Gratulacje za 3000 online, bo chyba nie istnieje serwer classica z takim online po dwóch tygodniach istnienia, ale o 6000 to mogą pomarzyć. A hejterzy to są z nostalriusa, wystarczy zobaczyć że w każdym temacie w którym ktoś coś napisze że się mu nie podoba jest nagle atak 50 innych graczy którzy wyzywają, każą spierda... mówią że jak komuś coś nie pasuje to jest idiotą/hejterem/adminem innego serwera. Piękna społeczność, albo mówisz wszystkim że serwer jest 150% blizzlike i jest mega zajebisty albo spierda...

I tak żaden serwer nie gra fairplay wobec graczy, więc o czym gadka? Równie dobrze, na Ashranie mogą być przekłamane liczniki, co by zresztą dziwne nie było.

Wniosek krótki i prosty... Wywal WoWa i idź grać w co innego.

Hah, dalej się podniecają ilością online, która jest zakłamana. Xinef jasno pokazał że oszukują a Ci dalej fap fap nad 6000 online, roooofl

Krzysztof na poprzedniej stronie udowodnił, że metoda Xinefa nie jest zbyt dokładna (~3-10% zbadanego terenu), więc wcale nie tak "jasno".

Hah, dalej się podniecają ilością online, która jest zakłamana. Xinef jasno pokazał że oszukują a Ci dalej fap fap nad 6000 online, roooofl

Jeśli uważasz, że zeskanowanie 10-15% powierzchni Elwynn, nie biorąc pod uwagę Hordy jest efektywną metodą, to polecam przeszczep mózgu.

Hejty z Atlantiss? Gdzie?

6500 online to ściema. Bez testów bez graczy zrobili coś co inne serwery latami robią i średnio to wychodzi, dodatkowe te inne serwery mają graczy którzy im to testują/testowali.

Sunwell powinien powiedzieć czy to takie proste wbić 6500 online bez lagów, bez problemów, nie robiąc wcześniej żadnych testów (bo chyba nikt nie wierzy że postawienie 6500 NPCów to to samo co 6500 graczy a to próbuje Nam wmówić ten serwer...). Robią idiotów z ludzi i tyle. Gratulacje za 3000 online, bo chyba nie istnieje serwer classica z takim online po dwóch tygodniach istnienia, ale o 6000 to mogą pomarzyć. A hejterzy to są z nostalriusa, wystarczy zobaczyć że w każdym temacie w którym ktoś coś napisze że się mu nie podoba jest nagle atak 50 innych graczy którzy wyzywają, każą spierda... mówią że jak komuś coś nie pasuje to jest idiotą/hejterem/adminem innego serwera. Piękna społeczność, albo mówisz wszystkim że serwer jest 150% blizzlike i jest mega zajebisty albo spierda...

Fanatycy zawsze i wszędzie będą choćby nie wiem co i nic się na to nie poradzi. Dobry przykład - ty i KarolParofka. Ubzduraliście sobie, że musi być tak a nie inaczej nie mając ku temu żadnych dowodów ani poważniejszych przesłanek i NIKT ani NIC was nie przekona, że może jednak się mylicie. Wy ****** coś wiecie i koniec - tak samo jak "fanboye" Nostalriusa.

Testy robili - tysiące botów podczas testów coś czarowało i biegało, więc można na tej podstawie ocenić ile serwer jest w stanie wytrzymać. W chwili startu serwer się zapchał i tylko szczęśliwcy mogli wbić przez pierwsze 2 godziny a rozwiązali ten problem poprzez wprowadzenie sztucznej kolejki. Takie serwery jak Sunwell, czy Nostalrius po prostu mają zajebiście potężnego hosta i to jest "sekret" tej stabilności. Możesz testować i picować swój szajs w nieskończoność a i tak sprzętowi za kilka/kilkanaście tysięcy NIGDY nie dorówna.  

Dzisiaj robiłem Gnomeregan i jestem pozytywnie zaskoczony. Instancja prawie w 100% działa poprawnie - na ostatnim bossie trzeba było naciskać guziki, bo inaczej śmierć i event z Grubbisem działa w 100%. Quest Data Rescue jeszcze wczoraj był zwalony, ale napisałem ticketa i od dzisiaj już działa.

Ej co do tego Xinefa skanowania hejtów itp, to to, że zeskanowałeś jakąś tam część tego to jedno, drugie to napisałeś o 100yd widzenia ale tylko do przodu nie za postacią, więc o wiele mniej, dodatkowo jakiś random bullshit od kolesia który sam prowadzi serwer na wotlku, po co się tu udzielasz lol, hejters gonna hejt a nostalrius bedzie nadal zajebistym serwerem do gry.

Pozdrawiam.

Btw 15 lvl i utknąłem w crossroad, bo masa tych botów graczy których nie ma etc nie pozwala mi expić gdyż nie widzę moba naookoło :D

Poczekam jeszcze z pare tygodni i będę expić pełną parą :)

Takie serwery jak Sunwell, czy Nostalrius po prostu mają zajebiście potężnego hosta i to jest "sekret" tej stabilności

Nie znam się, a się wypowiem, tak? :D

1 - możesz mieć sprzęt za 50k i możesz mieć po 1k diffu przy 2000 graczy. Po 2 - wszystko to kwestia emulatora. Nie wierzę, żeby stary, prymitywny mangos mógł uciągnąć 6k osób online z włączonymi vmapami itd bez lagów :D

Wkurzają mnie fanboje nostalriusa. Jakby im pluć w oczy to i tak powiedzą, że deszcz. Przykład:

A: Jest fake online tutaj

B: Spierdalaj fanboju kronosa nie ma

A: No są, popatrz na ten dowód

B: Nie ma tutaj żadnych botów ani nic nie oszukują, to nie jest jakiś chujowy molten, żeby oszukiwali z online

A: ok tutaj wszystkie dowody

B: no i co że oszukują z online, jest i tak dużo graczy

czekam na tego Kronosa, może będzie miał lepsze community niż banda zaślepionych fanatyków i botów. RIP Radeghost 13 lvl warlock xd

Ej co do tego Xinefa skanowania hejtów itp, to to, że zeskanowałeś jakąś tam część tego to jedno, drugie to napisałeś o 100yd widzenia ale tylko do przodu nie za postacią, więc o wiele mniej, dodatkowo jakiś random bullshit od kolesia który sam prowadzi serwer na wotlku, po co się tu udzielasz lol, hejters gonna hejt a nostalrius bedzie nadal zajebistym serwerem do gry.

Więc xinef wie jak wygląda to ze strony technicznej, w przeciwieństwie od fanboyów nostalriusa, którzy uwierzą nawet w 10k online :D Wystarczy, żeby była zapełniona jedna strefa, ewentualnie dwie. Dwie strefy po 300 osób i już każdy fanboj powie, że jest tyle ludzi, że na pewno jest te 10k online! No i serwer jakoś nie jest nigdzie popularny. Ma te 6k online a na forum ledwie 3k zarejestrowanych. Na OwnedCore nikt tego nie zna. Toplisty też nie. To skąd te 6k? Znikąd, bo 6k nie ma.

Ok, kłótnie z online od tej pory grożą pozbawieniem możliwości pisania w zależności od chamstwa od 2 dni do tygodnia na początek.

Wniosek: Gra tam trochę graczy, czy tyle ile pokazuje licznik? Szczerze również wątpię, ale zapewne jest ich trochę. Co Wam da wypisywanie czy prawda czy fałsz? Każdy niech ma swoje zdanie i zachowa je. @xinef co by nie robił i tak zawsze będzie szukane dziury w całym. Dlatego każdy z Was ma rację i skupcie się bardziej na gameplay - jak q, dungeony, raidy. Gra tam na tyle graczy że nie trzeba sprawdzać czy serwer dobił do 200 :).

PS. Cokolwiek związane z online w mojej opinii zachęcające do dalszej kłótni będzie kończyć się warn'em.

Pozdrawiam i życzę miłego expienia,
Brave

movement graczy jest słaby. od razu zwróciłem uwagę na to, że raz na jakiś czas postać na ułamek sekundy teleportuje się w bok, a potem wraca do pierwotnej pozycji. Moze pozniej to nagram, ale pewnie też będzie dowód niewystarczajacy.

Ok, kłótnie z online od tej pory grożą pozbawieniem możliwości pisania w zależności od chamstwa od 2 dni do tygodnia na początek.

Wniosek: Gra tam trochę graczy, czy tyle ile pokazuje licznik? Szczerze również wątpię, ale zapewne jest ich trochę. Co Wam da wypisywanie czy prawda czy fałsz? Każdy niech ma swoje zdanie i zachowa je. @xinef co by nie robił i tak zawsze będzie szukane dziury w całym. Dlatego każdy z Was ma rację i skupcie się bardziej na gameplay - jak q, dungeony, raidy. Gra tam na tyle graczy że nie trzeba sprawdzać czy serwer dobił do 200  :).

PS. Cokolwiek związane z online w mojej opinii zachęcające do dalszej kłótni będzie kończyć się warn'em.

Pozdrawiam i życzę miłego expienia,
Brave

Akurat to ma spory wpływ na to jakie w rzeczywistości są intencje administracji i świadczy o jakości serwera, więc ta dyskusja jest jak najbardziej na miejscu i ma bezpośredni związek z tematem. "Nie lubię prawdy, więc zamiotę ją pod dywan".

Nie znam się, a się wypowiem, tak?  :D

1 - możesz mieć sprzęt za 50k i możesz mieć po 1k diffu przy 2000 graczy. Po 2 - wszystko to kwestia emulatora. Nie wierzę, żeby stary, prymitywny mangos mógł uciągnąć 6k osób online z włączonymi vmapami itd bez lagów  :D

Wkurzają mnie fanboje nostalriusa. Jakby im pluć w oczy to i tak powiedzą, że deszcz. Przykład:

A: Jest fake online tutaj
B: Spierdalaj fanboju kronosa nie ma
A: No są, popatrz na ten dowód
B: Nie ma tutaj żadnych botów ani nic nie oszukują, to nie jest jakiś chujowy molten, żeby oszukiwali z online
A: ok tutaj wszystkie dowody
B: no i co że oszukują z online, jest i tak dużo graczy

czekam na tego Kronosa, może będzie miał lepsze community niż banda zaślepionych fanatyków i botów. RIP Radeghost 13 lvl warlock xd

Więc xinef wie jak wygląda to ze strony technicznej, w przeciwieństwie od fanboyów nostalriusa, którzy uwierzą nawet w 10k online  :D Wystarczy, żeby była zapełniona jedna strefa, ewentualnie dwie. Dwie strefy po 300 osób i już każdy fanboj powie, że jest tyle ludzi, że na pewno jest te 10k online! No i serwer jakoś nie jest nigdzie popularny. Ma te 6k online a na forum ledwie 3k zarejestrowanych. Na OwnedCore nikt tego nie zna. Toplisty też nie. To skąd te 6k? Znikąd, bo 6k nie ma.

Rozumiem, że ty masz z tym zajebiście duże doświadczenie? Stary i prymitywny MaNGOS akurat słynie ze stabilności w porównaniu do innych emulatorów.

Wkurzają mnie fan boye Kronosa, czy ludzie, którzy mają ból dupy bez większej przyczyny. Jakby im pluć w oczy, to i tak powiedzą, ŻE DESZCZ. Przykład:

A: Jest oszukiwane online tutaj.
B: Masz jakiś JEDNOZNACZNY dowód?
A: Nie..... ale wiem!!111
B: Skąd możesz to wiedzieć nie mając takich dowodów?
A: BO njee jesztem fan bojem tak jak ty!!!!!!11111

Xinef nie wziął pod uwagę istotnych czynników, co zostało udowodnione przez jednego z użytkowników, więc ośmieszasz się tym postem. Wybacz, ale 10-15% zeskanowanego Elwynn (nie biorąc pod uwagę Hordy) jest gówno wartym sprawdzeniem.

Serwer nie jest nigdzie popularny? Prawie 50000 wyświetleń trailera w zaledwie 2 miesiące to mało? Na te "top" listy patrzą tylko idioci i już od dawna mają one ZNIKOME znaczenie jeśli chodzi o popularność serwera. Na tych "top" listach możesz sobie wykupić miejsce i jest tam od cholery ogłoszeń serwerów, które mają blisko 0 online.

Sam powątpiewam, że mogą mieć aż 6000, ale nie ma żadnego dowodu, który jednoznacznie pokazywałby, że online jest zakłamywane i dlatego nie ma powodu twierdzić, że na pewno coś jest nie tak.

movement graczy jest słaby. od razu zwróciłem uwagę na to, że raz na jakiś czas postać na ułamek sekundy teleportuje się w bok, a potem wraca do pierwotnej pozycji. Moze pozniej to nagram, ale pewnie też będzie dowód niewystarczajacy.

Jesteś pewien, że nie masz lagów, ani gracz, którego obserwowałeś ich nie ma? Tak czy siak ruch graczy jest dobrze zrobiony i nawet nie śmiej mi zarzucać, że nie mam o tym pojęcia, bo się tylko ośmieszysz. ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.