Jump to content
MrCulé

[3.3.5a] Theatre of Dreams - realm progresywny(x2 & blizzlike)

Recommended Posts

I jeszcze 1 pytanie poniewaz na moim koncie w statystyki>>panel gracza zauzazylem ze  na postaciach ktorych nie ma na koncie, zostały wykupione mounty lub uzyty unstuck a opcja ze zostaly usuniete jest niemozliwa chociazby ze na jedna postac byl uzyty unstuck  15 dni temu a jak daje odzyskiwanie postaci to pisze mi ze nie ma postaci do odzyskania. a moze to pokazuje na całe ip a nie tylko konto?

Ty pierdolony zlodzieju, jebana polska cebulo sprzedales konto za golda na atlantisie teraz bedziesz odzyskiwal passy pierdolony pedale niech matka Ci splonie , nie jestes godzien chodzic po tej ziemii, kradniesz tlen, pierdol sie

Nie przesadzasz z tymi przekleństwami?Kultury człowieku.

No akurat ten jeden raz @Alisz ma rację. Ja bym osobiście zbanował konto naszego nowobogackiego Janusza biznesu - to forum służy m.in. do wymian międzyserwerowych, a @Dantoxxx wprost przyznał się, że jest oszustem i naciągaczem. Nie potrzeba takich ani na ToD, ani na ATS, ani na DW.

Nie zajmuje się stroną czy też odzyskiwaniem postaci tylko kodem gry także nie odpowiem na to pytanie.

Alisz, jakkolwiek miałbyś słuszność czy nie nie apeluję o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodatkowo osoba "kupująca" postać mogła przeczytać stanowisko administracji w regulaminie nt. sprzedaży kont itd. Jedyne co może zrobić osoba "poszkodowana" to wywalczyć dla konta bana do momentu gdy ma do tego konta dostęp(boty/hacki) i nagrać filmik jak botuje ew. screen z odpalonym botem i komenda .server info żeby potwierdzić że nasz serwer to wtedy ban nie ominie konta.

Czytałeś może co piszesz? "Alisz, jakkolwiek miałbyś słuszność czy nie nie apeluję o zachowanie kultury wypowiedzi." Chyba, że posiadasz certyfikat o spierdoleniu umysłowym to przepraszam.

Ty pierdolony zlodzieju, jebana polska cebulo sprzedales konto za golda na atlantisie teraz bedziesz odzyskiwal passy pierdolony pedale niech matka Ci splonie , nie jestes godzien chodzic po tej ziemii, kradniesz tlen, pierdol sie

Nie sprzedalem tylko dalem pograc za 10k golda na atlantisie ( to tak jak 500g jak nie mniej na todzie

@dalbym wam rozmowe z typkiem ktoremu dawalem ''pograc'' ale usuna wszystkie rozmowy z konta 

Kolego, z Twoich postów ewidentnie wynika, że oddałeś konto kolesiowi, nazwałeś go nawet 'właścicielem'. W każdym bądź razie - jesteś złodziejem.

Nerv, myślę, że wystarczy tylko zbluzgać administracje i zrobić screena. Co prawda kiedyś na Jargames próbowałem, jak koleś konto odzyskał i wstawiłem screeny na forum, to stwierdzili, że 'screeny ewidentnie edytowane, czcionka inna, niezła próba oszustwa', można? Można.

Tak jak napisał Nerv, administracja nie jest organem, do którego można się odwoływać w przypadku oszustw związanych z wymianą kontami. Nie dokładamy ręki do tego ani nie karzemy za to. Każdy gracz wie z czym to się je. Osobiście, pomimo nagannego słownictwa Alisza, również zgadzam się z sednem wypowiedzi; jeżeli zawierasz z kimś umowę, nawet ustną to warto jej dotrzymać, lub przynajmniej przed zerwaniem jej powiadomić drugą stronę i oddać to co się otrzymało(nie licząc czasu, którego w żaden sposób wycenić się nie da). Jeżeli cenisz sobie wartość jaką jest honor, załóż nowe konto. 

Bardzo proszę o nie ciągnięcie tego offtopu. 

A dam wam drugą szansę :) wracam do was (proponuje tym co zawiedli się na początku i szybko uciekli zrobić podobnie, może akurat warto). Mam nadzieję że rozgrywka dalej będzie ciekawa

Pozdrawiam

Dziękujemy. 

Niedługo wprowadzamy Ulduar, mam nadzieje, że nie zawiedzie Waszych oczekiwań. 

Serwer stabilizuje sie. Jedni koncza expic, inni farmic spadek online jest normalny przy poczatkowym contencie na wyjedzonym dodatku. Lada moment serwer odzyje przy wprowadzeniu uldu. W dni raidowe online waha sie przy 1.6 k. W gescie administracji zostaje sie reklama i pomysly dla nowych graczy zeby sciagnac tych nieprzekonanych do expienia nowych postaci od 0. I oby zadnych transferow. Tyle okiem stalego, starego gracza.

Mamy na testach nowego Movie-Mastera, więc mam nadzieje, że zaliczy egzamin i znowu pociągniemy temat promocji. Po ankiecie wystosowałem do załogi kilkanaście propozycji zmian, chłopaki podzielają większość z nich, więc wierzę, że będzie tylko lepiej. 

Alisz, jakkolwiek miałbyś słuszność czy nie nie apeluję o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dwa razy napisałem nie, przepraszam, miałem na myśli jedno nie co w zupełności zmienia znaczenie zdania, niemniej jednak apeluję o kulturę jeszcze raz.

Tylko ja mu dałem pograc na tym koncie a nie sprzedalem jedyne co mnie dziwi ze w  histori panelu gracza sa nicki ktore wogole nie byly na tym koncie np: 12 dni temu stuck na postaci ktorej nie ma na koncie

Dobry, mam kilka pytań...

1. Jak z lagami na serwerze? Dzieje się coś niepokojącego, czy można spokojnie grać?

2. Jaki jest teraz aktualnie sezon na serwerze?

3. Co z tym nowym realmem progresywnym? Kiedy otwarcie? Na filmiku z trailera była data 13/02, ale chyba nadal go nie ma?

Dzięki

Dobry, mam kilka pytań...

1. Jak z lagami na serwerze? Dzieje się coś niepokojącego, czy można spokojnie grać?

2. Jaki jest teraz aktualnie sezon na serwerze?

3. Co z tym nowym realmem progresywnym? Kiedy otwarcie? Na filmiku z trailera była data 13/02, ale chyba nadal go nie ma?

Dzięki

1. Lagów nie ma, można spokojnie grać.

2. Aktualnie mamy sezon T7(Naxx/OS/EoE)//Deadly Gladiator. W drugiej połowie maja wystartuje sezon T8(Ulduar)/Furious Gladiator. 

3. Nowy realm progresywny wystartował 13 lutego 2016 roku. Serdecznie zapraszamy!

Tylko ja mu dałem pograc na tym koncie a nie sprzedalem jedyne co mnie dziwi ze w  histori panelu gracza sa nicki ktore wogole nie byly na tym koncie np: 12 dni temu stuck na postaci ktorej nie ma na koncie

Upośledzenie umysłowe dzisiejszej młodzieży jest przerażające. "dałem pograć"

No i się doigrałeś. Żegnam.

Co do kwestii konta - Nie ingerujemy w żaden sposób w wymiany, transakcje i tak dalej.

Lacroute

Nie używaj co do niego słów takich jak (inwektywa,opinia)

Pierwszego nie zrozumie a drugiego nie potrafi ogarnąć.

Fakt przejechaliśmy się trochę na ToD ale poczekamy to może "coś" urośnie.

Chaotic, średni online to jest 650 + -, licząc z rana i wieczora. Biorąc pod uwage wieczorny to 950-1100 (zalezy od dnia), od dawna nie widziałem 1500, a gram na tod bez przerwy. Moglem przegapić taki online, lecz mówienie że jest to średnia. To lekka przesada.
Fakt jest taki, że widać iż liczba online się zwieksza z każdym dniem, od zapowiedzi uldu =)

Pozdrawiam

Witam. Przez dłuższy czas nie było mnie na serwerze i chciałem Was zapytać: Jak wygląda sprawa z działaniem instancji, raidów Vanilla oraz TBC, ponieważ ze znajomymi chcielibyśmy troszkę pomęczyć ten content? Nie ma żadnych problemów? Da się wszystko ukończyć bez nerwówki?

Chaotic, średni online to jest 650 + -, licząc z rana i wieczora. Biorąc pod uwage wieczorny to 950-1100 (zalezy od dnia), od dawna nie widziałem 1500, a gram na tod bez przerwy. Moglem przegapić taki online, lecz mówienie że jest to średnia. To lekka przesada.

Fakt jest taki, że widać iż liczba online się zwieksza z każdym dniem, od zapowiedzi uldu =)

Pozdrawiam

W sumie masz racje, jednak zazwyczaj go ktoś się pyta o online to się podaje go w czasie peak-time :P

Imo, zawsze po restarcie ID można zauważyć, iż ilość graczy podskakuje. Ostatnio było chyba nawet 1600 online, ale ręki sobie nie dam uciąć bo dostępu do ogólnych logów nie mam :)

Witam. Przez dłuższy czas nie było mnie na serwerze i chciałem Was zapytać: Jak wygląda sprawa z działaniem instancji, raidów Vanilla oraz TBC, ponieważ ze znajomymi chcielibyśmy troszkę pomęczyć ten content? Nie ma żadnych problemów? Da się wszystko ukończyć bez nerwówki?

Myślę, że raczej tak. Na SWP możesz spotkać małe problemy, bo tam jest trochę linijek kodu do przepisania, a tak ogólnie to z pozostałymi raidami nie powinno być raczej większych problemów.