Jump to content
Sign in to follow this  
LamentH

[2.4.3] Netherwing PTE Atlantiss | Blizzlike Progressive

Recommended Posts

Ja nie troluje tylko gadam jak jest Atllantis nigdy dobrze nie oskryptowal swojego serwera na cata nadal jest b .duzo bledow w grze a nie wierze ze tbc im lepiej wyjdzie dlatego wybieram Sunwell bo wiem ze solidna ekipa nad tym siedzi co widac po 3.3.5 

Konkurencja jest a zespół Paymane pewnie zjada sobie zęby, Nie Hejtuję żadnej z marek Ats czy Sunka bo robią poważna konkurencję i niszczą giganta->xd Marketingowo widać, że jedna i druga strona sobie świetnie radzi, topowa czołówka graczy uzależnionych od PVP będzie miała wyzwanie, miesiąc tu i potem hardGameplay na ratach [x1] 

po miesiącu tu może im sie nie chciec expic drugi raz 2x dluzej wsumie 3x aby pograc bg i areny przy jak przypuszczam mniejszej populacji . Na AT jednak byl instant 70 ;s

No ludzie mają dylemat i nie wiedza czyjej ręki się chwycić :s Sunek marketingowo i stabilnie zachwyca i sprasta wyzwaniom, natomiast ATS to dobrze zbudowana marka z twardym comunity "betonowym" i niezliczoną ilością fanów, fajnie by było jakby te obie marki zrobiły X-Cross Realm. 

Jak serwer będzie na ratach X1( a z tego co wiem to tak ma być chyba?) to nie wróżę im jakiegoś sukcesu. Będą grali tylko hardkorowcy, bo nikt inny nie będzie robił po raz 1000 pre tbc na takich ratach. Medivh z X1 ratami, też szybko poległ, nie osiągając w połowie takiego wyniku jak Nightbane. Dodatkowo sunwellu ich uprzedził i podebrał trochę ludzi. Jakościowo wydaje się lepszy, ale nie wiadomo jak będzie wyglądało to w praniu i czy ustoi dłużej niż 3 dni. Sam bym sprawdził, ale raty X1 dyskwalifikuja to z miejsca. 

Noooo x1 to jest trochę lipa.. Większość graczy jest dorosła co ma rodziny, pracę. Zawsze znajdą się inne rozwiązania.. np. kupno boostera. 

Raczej jest to nieuniknione, crashe były i będą zawsze na otwarciach nowych realmow. Oby tylko nie puszczało jak na sunwellu na starcie po 100 osób na minute i ciągle napis connected :D

No ale bądźmy dobrej myśli. Beta i sam czas tworzenia tego realmu był zdecydowanie dłuższy niż sunwella nightbanea. Byleby populacja dopisała stawiam na 3k online w weekend :)

Nie ma co, Sunwell im podebrał znaczną część graczy. Ładnie wyskoczyli z tym Nightbanem przed nimi i według mnie raczej nie będzie aż takich tłumów tutaj. Ludziom nie będzie chciało się expić znowu, tym bardziej na ratach x1. Podczas gry na Nightbane przez ten miniony miesiac cały czas było marudzenie w gildii "jak to mi się nie chce levelować". A jak wyszedł ten boost x3 to każdy kupował i kupuje nadal. Ja osobiście myślałem, że dam radę wyexpić bez tego boosta, ale na Outlandzie przy x1 wymiękłem i też po to sięgnąłem. Nawet jeśli jakościowo Netherwing będzie dużo lepszy to pewnie większość i tak zostanie na Nightbane bo ludziom już po prostu będzie szkoda tego czasu i pewnie też pieniędzy.

1 godzinę temu, vergu napisał:

Raczej jest to nieuniknione, crashe były i będą zawsze na otwarciach nowych realmow. Oby tylko nie puszczało jak na sunwellu na starcie po 100 osób na minute i ciągle napis connected :D

No ale bądźmy dobrej myśli. Beta i sam czas tworzenia tego realmu był zdecydowanie dłuższy niż sunwella nightbanea. Byleby populacja dopisała stawiam na 3k online w weekend :)

Przecież były stress testy.. 500 osób w jednej lokacji było, mnożyli to xxx clasy i miejsca startowe i obciążali maszynę.. Większe marki tak robią jak np. Wm czy Lighshope.

1 hour ago, Samael said:

Nie ma co, Sunwell im podebrał znaczną część graczy. Ładnie wyskoczyli z tym Nightbanem przed nimi i według mnie raczej nie będzie aż takich tłumów tutaj. Ludziom nie będzie chciało się expić znowu, tym bardziej na ratach x1. Podczas gry na Nightbane przez ten miniony miesiac cały czas było marudzenie w gildii "jak to mi się nie chce levelować". A jak wyszedł ten boost x3 to każdy kupował i kupuje nadal. Ja osobiście myślałem, że dam radę wyexpić bez tego boosta, ale na Outlandzie przy x1 wymiękłem i też po to sięgnąłem. Nawet jeśli jakościowo Netherwing będzie dużo lepszy to pewnie większość i tak zostanie na Nightbane bo ludziom już po prostu będzie szkoda tego czasu i pewnie też pieniędzy.

Plus Netherwinga jest taki ze jest to serwer progresywny,nie będzie całe życie stał na dodatku tbc.Ale obecnie serwer leży i kwiczy xd

e:Wejdzcie na czat głosowy na discordzie xddd

7k na discordzie i 1/3 tego na forum i czekając z chujem w ręku :p a tak naprawdę serwer wystartuje o 3-4 w nocy xdd jak miekkie kluchy pójdą spać :>

7 minut temu, Sanay napisał:

7k na discordzie i 1/3 tego na forum i czekając z chujem w ręku :p a tak naprawdę serwer wystartuje o 3-4 w nocy xdd jak miekkie kluchy pójdą spać :>

Czyli klasycznie - nigdy nie ma co czekać na otwarcie serwera w dniu premierowym, pograć tak naprawdę można dopiero dzień,2 lub nawet 3 później :D

I jeszcze ten ruch crapwella - bonus xp do niedzieli... Ciekawe :)

Przed chwilą, LulZ napisał:

Czyli klasycznie - nigdy nie ma co czekać na otwarcie serwera w dniu premierowym, pograć tak naprawdę można dopiero dzień,2 lub nawet 3 później :D

Yeee, chyba, że masz wtykę do administracji i faworyzują twoje konto ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przed chwilą, Sanay napisał:

Yeee, chyba, że masz wtykę do administracji i faworyzują twoje konto ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ach te znajomości... Nawet w spokoju pograć nie można, wszędzie trzeba mieć plecy xD