Jump to content
Sign in to follow this  
LamentH

[2.4.3] Netherwing PTE Atlantiss | Blizzlike Progressive

Recommended Posts

Najlepsze jest to, że Shiro bierze udział w tym projekcie a mało kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

Shiro? To jest ten od corecrafta? Bo słabo u mnie z pamięcią odnośnie "osobistości" sceny priv... Wyleciałem z obiegu na rzecz globala na kilka lat i tak teraz dopiero wróciłem jak ATL miał uruchamiać swoje TBC :)

14 minut temu, LulZ napisał:

Shiro? To jest ten od corecrafta? Bo słabo u mnie z pamięcią odnośnie "osobistości" sceny priv... Wyleciałem z obiegu na rzecz globala na kilka lat i tak teraz dopiero wróciłem jak ATL miał uruchamiać swoje TBC :)

Tak to on we własnej osobie : > 

Przed chwilą, Sanay napisał:

Tak to on we własnej osobie : > 

Wooo, to nieźle. Skąd te info? I ciekawe pod jakim nickiem się on ukrywa :D A discordzik już 7.3k i cały czas rośnie... Jeżeli po uruchomieniu serwera ta horda będzie chciała wbić się, to przebiją nawet crapwella :)

No i jak tam serwer się trzyma? Chwilowo nie mam dostępu aby zagrać... Nadal crashe co 10min oraz draw distance taki, że mob ci się pojawia jak już zaczyna gracza tłuc?

52 minutes ago, LulZ said:

No i jak tam serwer się trzyma? Chwilowo nie mam dostępu aby zagrać... Nadal crashe co 10min oraz draw distance taki, że mob ci się pojawia jak już zaczyna gracza tłuc?

Przypominaja się czasy jak Hg startowało i dc co 15 minut było:) Teraz już trochę lepiej jest.No i ludu trochę gra.

Dorwałem się na parę minut... Po 5min dc a potem invalid target error, nie mogę atakować koboldów skillami rogue, nice :D No cóż, za 2-3 dni się pewnie ogarną, przynajmniej nick zarezerwowany. Faktycznie stare dobre czasy hg czy HypeTBC się przypominają :)

Jak mnie takie płaczki irytują dostajesz coś zupełnie darmo i jeszcze śmiesz narzekać ?  podoba Ci sie bugwell proszę bardzo nikt Cie tu na siłę nie trzyma .

Crashbane. Podjerzewam że każda nowa strefa i każdy nowy quest będą wywoływać fale crashy. Coś co działa na 500 online może nie działać na 4k chyba że crashe na beta też były częste.

3 godziny temu, Sanay napisał:

Pieeerdole expić na x1 xDDD  jak ktoś wyexpi kupie nawet za 300zł 

300zl? Mysle ze nawet za tyle funtow bys nie kupil u chinczyka :D

Crashe... z rana zdeycydowanie rzadziej byly niz w godzinach wieczornych...

4k online? 

To jest start, ludzie większości wchodzą na tzw online test.

Na sunwellu online cap  był 8,5k  teraz gra 5 

Jestem pewien że online  nie przebija nightbane