Jump to content
Sign in to follow this  
Escrite

The Elder Scrolls: Legends

Recommended Posts

The Elder Scrolls: Legends

 

 

fdgsdfghdsfghdgfh.jpg

 

O TES: Legends

 

The Elder Scrolls: Legends to strategiczna gra karciana czerpiąca pełnymi garściami z szerokiego wachlarza postaci, stworzeń, bóstw i mądrości serii Elder Scrolls. Niezależnie od tego, czy masz 10 minut czy 10 godzin, różne tryby i wyzwania zapewnią Ci rozgrywkę łatwą do poznania, ale trudną  do mistrzowskiego opanowania. Grę Legends tworzono z myślą o graczach wszystkich poziomów, dzięki czemu początkujący mogą szybko się w niej zanurzyć, a ekspertów zachwyci jej głębia. Duży wybór rodzajów talii i strategii sprawia, że każda partia będzie niepowtarzalna.

 

 

vs-1-768x431.png

Elder Scrolls: Legends vs Hearthstone

 

Hearthstone: Heroes of Warcraft obecnie wiedzie prym wśród gier karcianych. Odniosła ona niemały sukces tym samym popularyzując gatunek komputerowych karcianek. Każdy wie, że Blizard potrafi robićswietne gry, jednakze studio Bethesda wcale nie odstaje swym dorobkiem od Niebieskich.

 

Stół niby taki sam, ale...

Różnica która zauważalna jest na pierwszy rzut oka to stół. Oprócz znanego z większosci karcianek podziału na część naszą i przeciwnika pojawił się dodatkowy podział każdej ze stron na pół. Gracz może grać po wybranej stronie bądź na obu na raz. W praktyce wygląda to tak, że karty zagrane na jednej ćwiartce mogą atakować tylko karty przeciwnika znajdujące się naprzeciw lub avatar przeciwnika, o ile nie broni go taunt. Karty znajdujące się po dwóch różnych stronach stołu nie mogą na siebie oddziaływać (są wyjątki w postaci kart ze specjalnym efektem).

 

104302.1461314582-768x432.jpg

 

 

A wy co sądzicie o karciance od Bethesda z uniwersum Scrollsów. Według was ma szanse się wybić? Ja osobiście gram, i po mimo dobrych wyników w HS, porzuciłem HS, na rzecz tej  karcianki. Według mnie gra jest o wiele dynamiczniejsza, za sprawą 2 częsci stołu i systemu proroctwa (wiecej na ten temat http://teslegends.pl/kilka-slow-o-tym-jak-dziala-proroctwo/). 

Czy ma szanse taka firma jak Bethesda rywalizować z Blizzardem? Co o tym sądzicie?

 

 

Więcej informacji na temat The Elder Scrolls znajdziecie na:

http://teslegends.pl/

 

Zapraszam polskie community na grupe fanów:

https://www.facebook.com/groups/1916793795213623/?ref=ts&fref=ts

https://www.facebook.com/teslegendspl/?fref=ts

Oraz chetnych do zapisów do Beta testów:

https://legends.bethesda.net/?locale=pl

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam, że gra prezentuje się bardzo obiecująco. Na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo podobna do HS'a, ale po głębszym zapoznaniu gra wydawać by się mogło oferuje trochę wiecej niż karcianka od Blizza. Przede wszystkim system proroctwa, dzięki któremu nie ma takiej dominacji aggro rak deckow. Na pewno zagram!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam dostęp do gry, gra bardzo mi się podoba. Lecz nie moge zbyt wiele zdradzić, gdyż panuje NDA. Tyle co mogłem wrzucić stronki o tej grze i tyle. Pozdrawiam =)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.