Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Elbaku

KUPIE/WYMIENIE KONTO

Recommended Posts

Guest Elbaku

Witam, chciałbym kupić konto do gry hearthstone którym można grać, oczywiście w miarę rozsądnych cenach, wszystko można załatwić przez allegro.
Mógłbym również zamiast pieniędzy za konto dać konto steam z dosyć ciekawymi grami, konto steam z 2011 roku a na nim znajdują się gry takie jak:
-Cunter Strike:Global offensive ranga mg2 choć dawno nie grane. -10 euro
-Fallout 4 - 60 euro
-GTA V na online wszystko jest praktycznie, wydane ponad 60-70 mln, 2 garaże pełne aut, jacht, budynek szefa(jakoś tak:P) - 60 euro
-Payday 2 - 20 euro
-Superhot(na prawdę ciekawa produkcja)- 23 euro
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Gold edition, season pass - 70 euro
Total War: Warhammer - 60 euro
Więc jak widać cena tych gier ogólnie wynosi około 300 euro, poza tym w większości z tych gier jest wiele wyfarmionych rzeczy
W Gta V online, praktycznie jest wszystko, wiele aut i to najdroższych 2 pełne garaże, dwa apartamenty+ budynek szefa razem z hangarem, najdroższy jacht, wiele samolotów i innych cudów.
W Rainbow Six: Siege, wbity około 105 poziom, z czego aktualnie znajduje się na randze Gold III czyli dwie rangi przed platyna, dodatkowo pełno dodatków do wszystkich postaci takich jak skiny do broni, hełmów.
W Counter-Strike wbitych wiele godzin, najwyższa ranga to był Lem lecz po czasie spadła do Mg2 i od pewnego czasu w ogólne nie jest grane nic na tym koncie.
Prosiłbym o jakieś na prawdę dobre oferty względem tego co mogę zaoferować, oczywiście jeśli ktoś nie chcę konta to rozważę z chęcią jego zakup za gotówkę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.