Jump to content
Sign in to follow this  
Ravel

[7.1] Blackhand.pl - pierwszy polski serwer Legion!

Recommended Posts

Mała sugestia, jeśli chodzi o stronę. Przelećcie dokładnie tekst (mam na myśli "What is Blackhand") i poprawcie literówki, popracowałbym trochę nad stylem i składnią, bo czuć tu amatorką. Nie macie nikogo, kto płynnie pisałby po angielsku? Nie będę tutaj cytował, bo za dużo by tego było. Nie przyciągniecie zagranicznej społeczności takim konstruowaniem tekstów. :)

"You don't need to have an account to use it."     -> To się tyczy Discorda, tutaj też błąd, ponieważ TRZEBA mieć konto, aby w pełni z niego korzystać.

Z pewnym lekkim rozrzewnieniem natomiast zauważam, iż współpracuje z Wami Nerv, którego pozdrawiam serdecznie.

Musicie być wyrozumiali dla użytkownika @Amarri - najpierw nie wyszedł mu megazabawny żarcik z megazabawnym serwerem (megazabawne były tylko jego tłumaczenia, gdy ktoś użył jednego prostego tricku i odszukał jego facebookowe konto  :rolleyes: ), później arcyzabawne żarciki ze speed hackiem... A do ferii zimowych jeszcze co najmniej tydzień.  :unsure:

Bardzo przepraszam za offtop od razu mówię, ale patrząc na to jak te "żarciki" każdy rozpamiętuje i jaki mają rozgłos (na przykład teraz gdy o nich wspomniałeś) to mogę śmiało stwierdzić że wyszły ponieważ osiągnąłem nimi swój cel - czyli krzyk wszystkich typu "TO NIE BYŁO ŚMIESZNE, JESTEŚ GŁUPI I TAKI I TAKI" itp. Ale ja tam już nie rozpamiętuje nic więc nie wiem po co wypominacie ;P

Skończcie ten spam tutaj (a najlepiej zbanujcie Amarri) i wchodźcie na serwer, już jest online! ;)

Zbanujcie bo nie chwale twojego super serwera? :D Smieszne nawet nie powiem xD

EDIT: http://imgur.com/a/qUoGc- jedyny słuszny komentarz na to jest taki: "XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

oczywiscie ze to najlepszy serwer legionu, skrypty maja lepsze nawet niz w blizzardzie. Nie wchodzilem nawet tego przetestowac ale nie spodziewalbym sie jakichs cudow xD Nie ma jeszcze nawet zadnego dobrego priva na pandach, tworzenie czegokolwiek powyzej cata jest bez sensu nie majac w teamie armii pogramistow

Jak dziala wczesniejszy content z cata, mopa, wod?

Serwer mnie ciekawi ale troche juz przywykle ze od tych ostatnich paru lat przynajmniej do cataclismy gra sie w miare komfortowo.

Srednio wiec jako gracz mam ochote wracac do serverow gdzie wszysko dziala na 20%.

Taj wiec pytanie jak to wyglada?

Nie mamy w dupie Waszych pytań, po prostu tutaj nie zaglądam. Zadając pytanie u nas na forum lub Discordzie otrzymalibyście odpowiedź od razu ;)

@Debosy, aktualnie bardzo skupiamy się na wcześniejszych contentach, zależy nam, żeby serwer był najbardziej grywalny. Oto cytat jednego z Graczy z przed kilku dni na Discordzie:

"Działa i to duzo widze mega róznice nie ma mobków z czachami które atakowały. wogole duzo duzo lepiej sie gra ten dmg mobów zrobił robote (...) Smiało można dawać reklamę Blackhand jest jak najbardziej grywalny. Wystarczy questów do lvl i itemy niebieskie i filetowe all działaja..." 

Odpowiedź:

"dokladnie :) a wieksza ilosc graczy na pewno warta uwagi :)"

Nie jest idealnie jak to na prywatnym serwerze i dużo nam jeszcze brakuje, żeby konkurować z blizzardem, ale zdecydowanie idziemy w dobrym kierunku ;)