Jump to content
PewnyTyp

Hellground TBC x2 Rates! NOWY POCZĄTEK!!!

Recommended Posts

@Triangul Czy ja wiem... 

Hellground w pewnym sensie to sprawdzona marka pod względem core, ludzie, którzy tam grali znają oskryptowanie HG, wiedzą jak co działa.. W przypadku Netherwinga czy innych projektów jest to nowość, gracze nie mają pojęcia na jaki poziom oskryptowania mogą trafić. Oczywiście życzę tym projektom jak najlepiej, ale nie sądze, że w tym momencie wyciągną one lepszy online niż HG.

Tylko wiesz, w tym momencie wystarczy, że serwer będzie na classicu lub tbc i ludzie są niezmiernie podnieceni, jeżeli gdzieś pojawi się magiczne PRENERF to ludzie dostają orgazmów i serwer będzie najlepszy i jest jeszcze możliwość, że serwer będzie obiecywał lepsze skrypty niż swego czasu na globie, wtedy ludzie za serwer są w stanie oddać życie.

Nie rozumiem aż takiego parcia, ale cóż.

Cieszy mnie bardzo sukces kolejnego naszego serwera, oby tak dalej panowie! :)

45 minut temu, Pelukar napisał:

@Triangul Czy ja wiem... 

Hellground w pewnym sensie to sprawdzona marka pod względem core, ludzie, którzy tam grali znają oskryptowanie HG, wiedzą jak co działa.. W przypadku Netherwinga czy innych projektów jest to nowość, gracze nie mają pojęcia na jaki poziom oskryptowania mogą trafić. Oczywiście życzę tym projektom jak najlepiej, ale nie sądze, że w tym momencie wyciągną one lepszy online niż HG.

no właśnie Hellground nigdy nie był pod względem scryptow jakąś marką kto sledzi ten wie ile czasu wprowadzali SWP itd nie mam zamiaru hejtować HG ale w mojej ocenie nie ma szans rywalizować z "nową generacją" priv'ów (a raczej próbą ich powstania bo jak narazie żaden nie wyszedł jesli chodzi o TBC Corecraft, Burning Crusade,Netherwing) HolyMaster przesadzasz troche choć pewnie są też takie osoby jak mówisz ale nie oszukujmy sie jest 2017 ludze którzy grali w WoW'a te 8 lat temu na priv np na HG oczekują zeby to działało lepiej niż kiedyś 

Serwer upadł, nie ma backupu, nie ma niczego

Dobrze, że wbiłem tylko 30lvl, więc straciłem jakieś 20h. 

Ale boli, bo ja jak i wielu podobnych do mnie, było podjaranych nowym serverem tbc.

Gdzie teraz szukać ukojenia? Chyba nie ma nic nowego na scenie

OVH o ile pamiętam dobrze wydaje pismo że jest to i owo od tego i tego Pana jest ich prawem autorskim (mogę się mylić) i sprawdzą czy wszystko co na serwerze nie łamie tych praw - i ileś dni po komunikacie serwer nadal pracuje chyba że faktycznie łamie to wtedy off + masz możliwość odpowiedzi.

(jednak głowy nie dam sobie uciąć :7:

Czyli to taka histeryczna reakcja à la Nostalrius w odpowiedzi na najdrobniejszy przejaw zainteresowania ze strony państwa B:7:Niby jest to zrozumiałe z punktu widzenia osoby, która firmuje projekt swoim imieniem i nazwiskiem (i numerem konta/działalności gospodarczej)... Jednak mam dziwne wrażenie, że nie wymagało to aż tak drastycznych kroków.

No chyba, że wszystkie backupy trzymali też w OVH, wtedy faktycznie mogło się po prostu odechcieć. :P

Zwykła ściema, sami zamkneli server by uniknać kompromitacji, ten server nie miał ani reputacji, tym bardziej dobrej, ani online z kosmosu, całe te zdania z "B" to jedna wielka ściema.

Online był właśnie mega, 4k online + 1k w kolejce. Nikt oprócz xinefa tego jeszcze nie dokonał na polskiej scenie.

Ddosy mieli prawie od samego początku. Niestety konkurencja nie śpi.

Nie zdziwię się, jeśli to konkurencja maczała w tym wszystkim palce. Dlatego właśnie tak duże serwery powinny być hostowane w rosji, a nie w durnym ovh. Rozumiem, że koszty utrzymania w ovh są dużo niższe ale przecież mogli otworzyć dotacje na pokrycie kosztów i kieszonkowe.

Ciekawe jaki będzie dalszy krok, czy otworzą coś nowego, a może zrobią jak xinef i udostępnią obecne core? :)

Przyszły tydzień pewnie wszystko wyklaruje.

15 minut temu, RefugeEliaa napisał:

Online był właśnie mega, 4k online + 1k w kolejce. Nikt oprócz xinefa tego jeszcze nie dokonał na polskiej scenie.

Ddosy mieli prawie od samego początku. Niestety konkurencja nie śpi.

Nie zdziwię się, jeśli to konkurencja maczała w tym wszystkim palce. Dlatego właśnie tak duże serwery powinny być hostowane w rosji, a nie w durnym ovh. Rozumiem, że koszty utrzymania w ovh są dużo niższe ale przecież mogli otworzyć dotacje na pokrycie kosztów i kieszonkowe.

Ciekawe jaki będzie dalszy krok, czy otworzą coś nowego, a może zrobią jak xinef i udostępnią obecne core? :)

Przyszły tydzień pewnie wszystko wyklaruje.

Pytanie po co komu im core? Nie chce nic mówić, ale to właśnie przez hg na chwilę obecną śmieją się z "polskich skryptów". Jak na 9 letni serwer po prostu wyglądają biednie. A przecież polskie serwery mogły się pochwalić po x latach sunwellem, i nawet swego czasu ats.

A online to prosta rzecz - masa osób czeka na TBC serwer, a nikt tego nie wypuszcza, wszystko tylko w planach.

Nie wypowiem się na temat skryptów, bo nie zdążyłem zrobić nawet Kara ;)

Ale jeśli chodzi o spelle i questy było okey, no może prócz Pet systemu, który według mnie powinien zostać całkowicie przepisany bo działał podobnie jak na starym ascencie :)

Blizzard jest werdny. Jak chce pozamykać privy to niech sam otworzy serwery wszystkich dodatków jakie wydał do tej pory, tak żeby każdy mógł sobie wybrać na jakim dodatku chce grać.

Ludzie, ja piernicze wy jesteście naprawde tacy naiwni? Rudy Eryczek sprzedał wam bajki wyssane z palca a wy ich bronicie i szkalujecie blizarda? Przecież to jest jakieś kuhwa nieporozumienie. Wierzycie w pierwszą lepszą wymówkę a prawda jest taka, że HG to był serwer stworzony przez amatorów w celu zarabiania kaski. Online spadł do 500 to postanowili wyczyścić całą bazę danych i zarobić na expieniu. No ale rudzielec nie przewidział tego, że jego kisznikowate skrypty nie uciągną wiecej niż 4k ludzi a hype na tbc był od czasów zamknięcia nosta gigantyczny. To nie blizzard spowodował zamknięcie HG tylko ekipa amatorów nastawiona na szybki zysk. W starej edycji w administracji mieliśmy nasgota i serguta + koostosh i haleth. W nowej edycji mamy jakiegoś kuhwa Citana,  Kuro i innych randomów na pozycji GM o których nikt nigdy nie słyszał. Ekipa powiększyła się a nie potrafili ogarnąć kolejek (ludzie byli 200 w kolejce nagle dostawali DC i lądowali na 1500 miejscu - gz), nie potrafili ogarnąć DDOS a skrypty skopiowali 1:1 ze starej wersji.  No ale oczywiście zaraz znajdą się obrońcy hg i powiedzą jak to "cieżko" sie napracowali aby ogarnać ten serwer. Czyżby? Przez kilka lat otwierać swp dopiero w 2016 udało im sie ogarnać Kil Jadena - dream team normalnie. Hype na tbc i vanille był ogromny po zamknięciu nosta a oni nawet nie postarali się zrobić fajnej reklamy tylko zrobili coś tam na odpierdol, żeby był, żeby się nie napracować a hajs się musi zgadzać. 

Ludzie zacznijcie myśleć i skończcie pierdolić, że Blizzard zamknął HG. W takim razie dlaczego nie dopierdolil się do Moltena Aka warmane który trzepie dziesiątki tyś dollarów na itemach? Dlaczego nie dopierniczył się do play tbc który na starcie miał 18k graczy? Odpowiedź jest prosta - GMT hooygrounda sprzedało wam bajeczki a wy szkalujecie niczego winnemu blizarda za niekompetencje bandy amatorów. Zacznijcie myśleć samodzielnie i nie gadajcie takich bzdur bo się tego czytać nie da. Fakty są inne i nie trzeba być kuhwa Einsteintem aby sie domyślić, że HG padło BO NIE DALI RADY OGARNĄĆ TYLU GRACZY. Sami pewnie liczyli na jakieś 3k MAX, 3k wystarczy do zarobienia ładnej kasy za premium pointy + skoro mieli stary serwer i skrypty to logiczne było to, że nie dadzą rady ogarnąć 5-6k graczy. Sytuacja ich po prostu przerosła. Na pewno wszystkie backup'y mieli na OVH bo przecież w domu u siebie na kompie żadnej kopii zapasowej się nie robi bo po co - oni są mistrzami programowania, nie potrzebują robić back upów. 

Coś wam powiem już to kiedyś tutaj mówiłem. Normalni ludzie jak wdepną 1 raz w gówno (HG) to wkurwią się, wyczyszczą buta i pójdą dalej starając się już nigdy nie wpaść w to drugi raz. Wy natomiast ŚWIADOMIE wdepliście w to gówno(HG), które ekipa chciała zapować w złote opakowanie z brylatami(nowa strona, hype, emocje) ale nawet jak sie zapakuje to gówno(hg) w najlepsze na świcie pozłacane, ozdabiane brylantami, szmaragdami i adamantitami opakowanie to zgadnijcie co? GÓWNO DALEJ POZOSTAJE GÓWNEM. Malo tego, oprócz tego, że wchodzicie w to gówno setny raz to jeszcze MACIE PRETENSJE, że "blizard" wział miotłe, szufelke i sprzątnał to GÓWNO(HG) którego tak bardzo pragniecie, a ekipie hg gratulujecie wysrania gówna w które weszło 6000 ludzi xD No kuhwa zwierzęta mają większe IQ od was naprawdę.

Zacznijcie myśleć naprawde i szanujcie się. Czekajcie na jakiś poważny projekt typu gummy albo netherwing TBC i nauczcię się w końcu, że z gówna szmaragdu nie zrobisz. Gówno to gówno i gównem zostanie.

to Ty jestes idiota XD oni trolluja jak nic... na nowa maszyne przechodza, przedchwila wbilem na serwer z backupem z niedzieli (?) 

ip to 164.132.205.175 

To prawda, ze szykowalismy juz nowy serwer z zabezpieczeniami lepszymi przeciwko DDoS i firewallem, ten drugi serwer stoi sobie w spokoju tez w OVH co najlepsze, mamy tam swoje dane, po prostu zgrywalismy je. Na dniach mielismy robic migracje...

widzisz? A co do Lunatickow, nie gram z nimi :). Mialem jeden epizod z nimi na warmane i to tyle.

PS: troche szacunku dziecko skoro nie wiesz o czym piszesz, nie zachowuj sie jak ignorant

Chcecie dowód to macie:

abuse.png

Takie pismo dostało rzekomo HG od OVH. Napisany z błędami ortograficznymi i nie poprawny gramatycznie. ****** dalej wierzycie w ich bajki? Przecież OVH nie wie co to znaczy prywatny serwer wowa bo niby kuhwa skąd? Prędzej napisaliby coś w stylu - musimy zamknać wasz serwer z powodu naruszenia ustawy 1415 paragraf 15 kodeks 4a z powodu naruszenia praw autorskich i czerpania z nich majątkowych korzyści. Blizzard nie napisałby "PRIVATE SERVER" bo w świetle prawa priVate server nic kuhwa nie znaczy i w dodatku blizard nie napisałby z błedami ortograficznymi. Dlaczego wiec hg przerabia listy i fabrykuje dowody>?

#ŻAL.Pl

"Official complaint of Blizzard" zamiast of powinno być from polaki jak nie znacie ANG.

"for a private server of WOW" powinno być about i WoW jak coś.

"Immediate suspension of your contract" - contract to zupełnie nie pasuje w tym kontekście - OVH nie podpisuje żadnego kontraktu tylko świadczy usługi, słowo contract w tym kontekście w ogóle nie pasuje. To tak jakby napisać: you are very road to me. Road i expensive znaczy niby to samo ale kontekst kuhwa inny...