Jump to content
PewnyTyp

Hellground TBC x2 Rates! NOWY POCZĄTEK!!!

Recommended Posts

9 godzin temu, Flash# napisał:

Jakie zażalenie do ovh? Serio?
To kompletna bzdura, z całym szacunkiem do HG, ale nigdy nie słyszałem podobnego łgarstwa. Prawnicy Blizzarda wysyłają czasem listy, ale nie kierują ich do hostingów.

Jak to w ogóle brzmi, nie wiem kto to pisał, ale wygląda na pismo 17-latka. "blizzard napisal zazalenie do ovh".

Cała sprawa śmierdzi, HG prawdopodobnie znowu kłamie, imo nie powinni w ogóle wracać. A co do Koostosha... Cóż, nie jestem w stanie nawet skomentować tego człowieka.

Podzielam w stu procentach słowa admina .

Ale z drugiej strony czekam na server bo chciałem zagrać na nowym czystym servie z duża populacją  .

Więc trzymam kciuki

1 godzinę temu, vergu napisał:

Dla tych co pierdolą farmazony, najlepsze źródło informacji:

Zolan-Wczoraj o 10:43

@everyone Dear Community We need about 2 weeks to start again with full power and deliver it to you. We will do everything we can so we will not disappoint you. Thank you for your faith and support.(edytowane)

Sam jesteś farmazonem. Daliscie się nabrać na kłamstwa rudego, który zepsuł server i teraz ma 2 tygodnie na naprawienie błędów haha zobaczymy za 2 tygodnie naiwniaki 

1 minutę temu, Blendzior napisał:

Sam jesteś farmazonem. Daliscie się nabrać na kłamstwa rudego, który zepsuł server i teraz ma 2 tygodnie na naprawienie błędów haha zobaczymy za 2 tygodnie naiwniaki 

Blendzior tu się z tobą zgodzę ze wewnątrz głównej Elity doszło do zadymy która skończyła tak jak się skończyła .

2 godziny temu, vergu napisał:

Dla tych co pierdolą farmazony, najlepsze źródło informacji:

Zolan-Wczoraj o 10:43

@everyone Dear Community We need about 2 weeks to start again with full power and deliver it to you. We will do everything we can so we will not disappoint you. Thank you for your faith and support.(edytowane)

Ale co to ma do rzeczy? Człowieku, ja o rybkach ty o grzybkach - to, że serwer startuje na nowo nie tłumaczy nagłego zamknięcia serwera. I to jeszcze w tak dziwnych i zmyślonych okolicznościach.

Nie startuje na nowo tylko go włączają ponownie z bazą. Wy byście wszystko chcieli wiedzieć, najlepiej jeszcze aby wam laskę z połykiem zrobili abyście u nich grali. To tylko gra :P A jak nie pasuje to na retaila, tam raczej nic się nie spodziewanie nie stanie i nie będziecie mieli takich rozkmin jak na prywatnych serverach gdzie za grę nie płacicie realnym goldem

No właśnie my nie chcemy tam grać przynajmniej ja i większość normalnie myślących ludzi nie będzie wchodziła do szamba 100 razy, wystarczy mi 1 raz - teraz sie umyłem i nie zamierzam brudzić - a ty jak chcesz to nurkuj tam, widocznie nie masz nic lepszego do roboty. 

Tak czytam te żale na temat servera, że szambo, oszustwo.... z mojej perspektywy, zwykłego gracza który sobie po prostu gra wtf ? O co wam chodzi? Na HG przed wipe mialem kilka postaci. Zajebiscie dobrze wpominam gre, raidy, bg, areny. Był fun. O to chyba chodzi. Nie wymagałem bóg wie czego od priva. Byłem normalnym graczem i do administracji zastrzeżeń nie nam. Po wipe też grałem i grać będę jak server znowu ruszy. Pozdro 

2 godziny temu, vergu napisał:

Nie startuje na nowo tylko go włączają ponownie z bazą. Wy byście wszystko chcieli wiedzieć, najlepiej jeszcze aby wam laskę z połykiem zrobili abyście u nich grali. To tylko gra :P A jak nie pasuje to na retaila, tam raczej nic się nie spodziewanie nie stanie i nie będziecie mieli takich rozkmin jak na prywatnych serverach gdzie za grę nie płacicie realnym goldem

Vergu zapewne połowa się zastanowi czy wrócić jak Admin odwala takie rakiety .

Ludzie, Ci co grali i tak dalej będą grać, może jacyś lepsi gracze zza granicy zrezygnują. Realm Hellgrounda jest młody i jest najatrakcyjniejszą opcją dla graczy zainteresowanych TBC.

Vergu, cóż, wymagania są i tego się nie zmieni. Szczególnie na scenie classic/tbc, bo to w dużej mierze wina serwerów - teraz popularne jest bycie pro, z jak najlepiej działającymi skryptami (niektórzy piszą, że mają lepsze niż na globie za czasów tbc). Dodatkowo na scenie tych dodatków ostatnimi czasy jest bardzo dużo dram i innych, dziwnych akcji. To tylko potęguje wymagania.

47 minut temu, HolyMaster napisał:

Ludzie, Ci co grali i tak dalej będą grać, może jacyś lepsi gracze zza granicy zrezygnują. Realm Hellgrounda jest młody i jest najatrakcyjniejszą opcją dla graczy zainteresowanych TBC.

Vergu, cóż, wymagania są i tego się nie zmieni. Szczególnie na scenie classic/tbc, bo to w dużej mierze wina serwerów - teraz popularne jest bycie pro, z jak najlepiej działającymi skryptami (niektórzy piszą, że mają lepsze niż na globie za czasów tbc). Dodatkowo na scenie tych dodatków ostatnimi czasy jest bardzo dużo dram i innych, dziwnych akcji. To tylko potęguje wymagania.

Według mnie na tbc będzie grać większa grupa osób starszych niż młodszych  bo stary gracz nie pójdzie na nowsze dodatki bo nie ma czasu się uczyć tego , bynajmniej ja mam sentyment do TBC mimo ze mam konto na globie i nie gram tam .

Bo teraz jest następne pokolenie graczy którzy mają inne preferencje wola "szybki meczyk" i ułatwienia a większość starych graczy woli coś bliżej RPG którego prawie nie ma w nowych dodatkach  

Dnia 25.03.2017 o 15:47, vergu napisał:

Ale niektórzy mają ból dupy z powodu dobrego startu realmu, wymyślają teorie spiskowe plus te pomówienia ze strony administracji sunwella i te posty ze zwiekszonym online u nich na stronie głównej :D Coś wam napisze - ludzie po to przyszli zagrać na HG aby mieć dobry server TBC blizzlike a nie jakieś Wotkle jeśli kogoś interesuje taki server to polecam zapoznać się z https://northcraft.org Co do HG, mają backup z dnia przed zamknięciem OHV i planują w innym kraju postawić server ponownie. Nadmienie, że stare community to 33% rosjanie 33% international 33% polacytakże, jak dla mnie mogą moi rodacy wcale nie grać. Sami z siebie by nikt nie zamykał swojego servera mając takie Community pojdzcie ludzie po rozum do głowy.Wiem, że ten portal na temat priv WOW jest przyjazny Sunwellowi i HG nigdy tu nie miało dobrej opinii, nie róbcie natomiast takiej żydowskiej ściemy na forum :D Infomacje od mojego kolegi z guild, który ma bezpośredni kontakt z administracją. Skończcie pierdolić farmazony, bo pociski za plecami to zwykłe kapiszony i tak nie wpłyną w żaden sposób na rozgrywke tam :P Reasumując już mniej niż 2tyg ro relaunchu z całą bazą. Pozdro przed zamknięciem realmu przez francuską serverownie na realmie grało 4k capa plus 2 tysiące w kolejce... może chociaż znikną kolejki :) A jakie dalej mają community wystarczy zobaczyć na Discordzie, ludzie wcale się nie zniechęcili widać.

Co do Atlantissa to chyba stoi projekt w miejscu, znajomi testowali to jakiś czas temu i średnie mieli odczucia, a potem wyrzucono ich z testów, newsów nie dają watpie aby to w tym roku wystartowało, raczej zawieszone mają prace nad tym realmem. Od dawna nie ma żadnego oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Z tego co wiem, to wyrzucono tylko osoby, które nic nie robiły, także pozdrawiam znajomych :D

Było - pracują, ale po swojemu i po cichu. Generalnie oni swój hype już zrobili, parę osób zrobiło sztuczną dramę, im nie potrzeba więcej rozgłosu na chwilę obecną, bo kolejne filmiki już nie pomogą pewnie. Im trzeba konkretnych dat :)

ps HG nie miało dobrej opinii nie bez powodu. Kto tam gram jakkolwiek więcej, widział co się tam działo i jak serwer działał.

@hannx91 tak rzeczywiście, w większości masz racje, bo stare dodatki wymagały tylko czasu, bo o żadnym skillu i ogarze to nie ma mowy, na bossach bez żadnych mechanik :)

Ale Fafal ma racje, gra została w dużej mierze uproszczona pod względem czasu. Kiedyś musiałeś expić długo i mozolnie, zbierać długo eq, żeby w ogóle pojść na dungeon, wbijać repki i wiele innych rzeczy. Teraz droga do raidowania jest dosyć krótka, ale nie ma porównania mythic z raidami classic/tbc, na tych dodatkach bossy to były po prostu kukły. Na własnej skórze przekonałem się na wodzie, że gra healerem jest ciekawsza i trudniejsza. Trzeba myśleć i rozsądnie dysponować maną. Nie wiem jak wygląda sprawa u dpsów/tanków, ale fakt, że bossy są dużo bardziej mobilne sprawia, że styl gry dpsem (casterem) zmienia się.

5 godzin temu, hannx91 napisał:

Chyba ani mojego posta nie czytałeś, ani na starych dodatkach nie grałeś.

Grałem i granie casterem, i mając w pamięci tier 1 aż do paru bossów uldauru (bo dopiero tam były 2 bossy szczególnie na 3.1 które sprawiały trudność jak cholera i trzeba było się wysilić) to było kompletnie nic nie robienie. Bicie kukieł z 1-2 mechanikami, które wymagały mało co. Zresztą melasem było nie lepiej, czasami trzeba było coś przerwać a i tak rzadko.

I tak czytałem, i nie będę bronił nowych dodatków tym, że zdobywa się wszystko na start łatwiej. Ale przypomnę, że vanilla/tbc to był  mozolny grind i nudne expienie, a znaczne ułatwienie poziomu grindowania i ubierania było właśnie na wotlku. Można się czepiać x poziomów trudności, ale jeżeli ktoś sugeruje, że kontent mythic jest łatwy to powinien się walnąć mocno w łeb, bo raidy z dodatku na dodatek są coraz trudniejsze, tak samo jak i ludzie są lepsi - przynajmniej ci co grają na retailu a nie siedzą x lat na jednym dodatku. Ale niestety komuś kto jest fanem starego contentu i nie może wyjść z Nostalgii i tak się nie przemówi ;) No chyba, że czepiania się normali to argument, ale normal to normal, to nigdy nie miało być wyzwanie. Albo system glyphów, no fakt np na wodzie nie był najlepszy( na mopie lepiej bo dużo bło przydatnych glyphów), ale czy na wotlku/cata były lepsze? Wybeirz 3-4 bisowe glyphy i koniec. No fajnie. To się nie nazywa dobry system. Tak samo system spelli - dla ciebie widzę walenie w klawiature i bycie zależnym od wlasnego internetu/laga serwera to bycie pro...

PS. Talenty od Mopa mają jakiś sens chociaż ;) bo na tbc iluzję wyboru miałeś tylko na pierwszym tierze, z gearem i tak grałeś tylko w jednym buildzie z 1-2 przyciskami. No chyba, że byłeś uparty by robić gorszy dps a grać w czymś innym, ale tak jest zawsze.

EDIT: Trian - weź ty naucz się przecinków używać, choć trochę ;/

Na TBC podstawą był eq jak nie miałeś odpowiednio ubranego raidu to nie ubileś go przed enrage  albo końcem many heali itd tak mechaniki nie były aż tak rozbudowane ale nie było takiej potrzeby a jak ktoś pisze ze używała 3 skilli to gratulacje ;p tymbardziej że na TBC średnio na klasę przypadło z 4x więcej skilli więc takie porównania są śmieszne może bezpośrednio na bosie nie używało się większości ale podczas gry ogólnie tak więc takie przekonywanie siebie na wzajem nie ma sensu każdy gra tam gdzie woli klimat wowa zmienił się i tego już nic nie wróci ja na globie czułem się jak na fun serwerze na draenorze i mi się to nie podoba straciło klimat RPG 

Akurat tu sie zgodze z Fafalem. TBC nie bylo wymagajace jesli chodzi o ogar mechanik. Raczej chodzilo o optymalizacje postaci i takie glupoty jak downrankowanie skilli u heali czy stackowanie lw w raidzie. Ludzie ktorzy mowia, ze "hurr durr raidy na nowych dodatkach to ciota i chuj i proscizna i juz" nie maja pojecia o czym mowia. Rotacja na raidach? Daj spokoj, nie oszukujmy sie. Rogal? Opener ze stealth (albo i nie) spamowanie ssa/hemo i finisher s&d/rapture (razem 5 guzikow z kickiem bez cd), ale tutaj sytuacja akurat sie przedstawia calkiem niezle. Najlepsze jest z lockiem, to co sie stalo z lockiem w tbc jest obrzydliwe, "shadowbolt all day all night". Wymieniac mozna dlugo. Prawda jest tez to, ze stary system talentow jest iluzja wyboru, bo i tak musisz isc w jeden zelazny build bo powiedza Ci "ale noob, grasz na tbc/vanilla x lat i nawet dobrze buildu nie umiesz ulozyc". Teraz masz chociaz wybor miedzy 3 skillami/passywami, ktore daja Ci 3 rozne rzeczy (mobilnosc,przezywalnosc, aoe, wiekszy dmg itd). Teraz jest to owiele lepiej zrobione. Wiekszosc "prosow" z vanilla/tbc obsralaby sie na mythic nighthold. Wybaczcie, ale taka prawda. :)

A na tbc warto pograc, lubie od czasu do czasu wrocic, powspominac, porobic dungi i odswierzyc raidy, na ktorych spedzilem wiele lat.

to co było w TBC to nie mechanika i gameplay tylko ten SZOK. Dla mnie to byl szok jak pierwszy raz zobaczyłem wowa w 2009 czy tam 2010 roku. Jarałem sie jak pochodnia i nie moglem usnac z wrazenia, rano pierwsze co to siadalem do kompa i expilem. Miliard bugów, 3/4 rzeczy nie działa ale każdy był zajawiony. Community to wtedy było cos, ta gra stanowiła wyzwanie bo ludzie jeszcze wtedy nie znali tej gry i sobie WZAJMNIE POMAGALI. TO było coś zajebistego, czego już nie da sie niestety odtworzyć. To tworzylo prawdziwy klimat tej gry tak naprawde a nie mechaniki spele i klasy - tylko ludzie, comminity, wzajemne relacje i ogromny powiew świeżości w MMO.

Teraz to tylu latach to nawet mi sie nie chce expic - znam gre na pamiec, wszystkie talenty rotacje itemy, ludzie sobie juz nie pomagaja a gildie to cos w rodzaju korporacji - kazdy walczy o to zeby sie ubrac dla siebie i tyle. Samemu sie nie da wiec trzeba ogarnac 25 osób.

W necie setki poradnikow na wszystko, kazdy robi questy po 10 raz ten sam, expi 20 postac. Ja podziwiam ludzi, ktorym sie to nie nudzi.

A nowsze dodatki? To odgrzewany kotlet. Ludzie z classica, tbc rzadko pojda do gory bo tak naprawde chca odtworzyc ten klimat poczatku wowa ale to jest iluzja, tego sie juz nie da powtorzyc nic nie bedzie takie same.

Moze i jest nowa fabula, super grafika w legionie ale w ogole mne do niego nie ciagnie. Ze wzgledu na to, ze to jest ta sama gra co tbc tylko z kilkoma zmianami. To juz nie jest cos nowego, tylko modyfikacja, kazdy wiec wie co go czeka i to juz tak nie ekscytuje. Przynajmniej mnie.

PS je*** Haleth i eryczka

Jakieś nowe wieści z Discorda?

Nie ukrywam, czekam na powrót hg. Mimo bugów i błędów, ja z pozycji zwykłego gracza nie odczuwałem ich tak bardzo na starym serwerze.

Dla mnie liczy się społeczność, a ta na HG była bardzo przyjazna. Do tego wysoki poziom online przez te 2 tygodnie działania serwera, to mnie nadal zachęca.

Jacy Wy ludzie jesteście NIE. Pierdzielicie , że oni odwalają z serwerem itp.... A przecież to oni płacą za ten serwer i dzięki nim mieliśmy szanse zaczerpnąć odrobiny fanu... Ich serwer, oni płacą - niech robią z nim co chcą... Choćby go wyłączali co drugi dzień to i tak będę na nim grał - BO GRAM DLA FANU.... nie którzy nie rozumięja jeszcze po co gra sie w gry. POZDRO

Dnia 29.03.2017 o 21:28, Dicaprio napisał:

Jacy Wy ludzie jesteście NIE. Pierdzielicie , że oni odwalają z serwerem itp.... A przecież to oni płacą za ten serwer i dzięki nim mieliśmy szanse zaczerpnąć odrobiny fanu... Ich serwer, oni płacą - niech robią z nim co chcą... Choćby go wyłączali co drugi dzień to i tak będę na nim grał - BO GRAM DLA FANU.... nie którzy nie rozumięja jeszcze po co gra sie w gry. POZDRO

Gramy dla Fanu ale nie jesteśmy dziećmi które łapią bajki o blizzardzie i o zamknięciu servera .

Można grać dla funu ale jak ktoś jest nie stabilny na główce na servie bo mu wali od przyszłej kasy to teraz musi ludziom palete wstawić aby nie myśleli ze tracą swój czas dla jakiegoś debila .

W darkwizardowych teoriach spiskowych bawi mnie jedna rażąca w oczy nielogiczność: skoro ktoś stawia i prowadzi serwer 'just for cash', to co daje mu niby zamknięcie swojej kury znoszącej złote jajka? :/ Przecież powinien siedzieć i liczyć hajsy, na przekór wszelkim blizzardowskim listom czy kolejnym rzygom trolli... 

Nie obliguję nikogo do odpowiedzi, bo jak na dłoni widać, że lokalni hejterzy HG do Mensy bynajmniej nie należą. :P

12 minut temu, Ruski Szewc napisał:

W darkwizardowych teoriach spiskowych bawi mnie jedna rażąca w oczy nielogiczność: skoro ktoś stawia i prowadzi serwer 'just for cash', to co daje mu niby zamknięcie swojej kury znoszącej złote jajka? :/ Przecież powinien siedzieć i liczyć hajsy, na przekór wszelkim blizzardowskim listom czy kolejnym rzygom trolli... 

Nie obliguję nikogo do odpowiedzi, bo jak na dłoni widać, że lokalni hejterzy HG do Mensy bynajmniej nie należą. :P

Człowieku wracam do tbc po paru latach przerwy i tu nagle HG od nowa mówię sobie super extra gram bez zastanowienia .

Server pada bo banda debili u władzy pokłóciła  się o procent swoich $$$$ a twierdz tak mówić bo sam w przeszłości  byłem  Gm z dwoma kumplami na kiszniku o WYSOKIM RACIE  i przy 150 online była bitka o kasę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Bajka z BLIZARDEM TO BAJKA TYLE SERVERÓW jest pirackich i stoją nadal  buhahahhaahha bajka dla dzieci .

Ruski Szewc widocznie brak latek CI i lubisz nadal dobranocki o 19 to pozdrawiam .

Dnia 29.03.2017 o 21:28, Dicaprio napisał:

Dicaprio bracie moj nie denerwuj sie zdazymy jeszcze przejść te fale na HYJAL  a ja sie naucze w koncu robic dipsy

Może to śmieszne ale hellground powstał ze strachu przed Blizzardem ;p pamiętam jak stał jeszcze Dof  i serwer prowadzil Raczman (jeśli dobrze pamiętam) i jak blizz pierwszy raz zamknął prywatny serwer poszła plota o pozwie i grubym odszkodowaniu Raczman się przestraszył i oddał serwer ekipie HG po wipe serwer nazywał się już jak obecnie ;p