Jump to content
Sign in to follow this  
Radeghost

[1.12.1] Crestfall | Kul Tiras PvP, Zul'Dare PvE | Blizzlike

Recommended Posts

A ja pokazuję tylko, że jeśli nie odpuścisz, to polecisz.

A gdzie ja tu i w jaki sposób naruszam regulamin? Czy ubliżam bądź wprowadzam ludzi w błąd? Tymbardziej że wypowiedzi dotyczą tematu dla mnie takie podejście jest śmieszne i dziecinne.

Po dołączeniu do sieci legacy-network, ludzie protestują oraz tworzy się wiele tematów, żalu itp że tracą konta, itemy, golda. Są też ludzie, którzy rozstają golda po dołączeniu do tej sieci.

Mówią o was, że jesteście handlarzami golda, kont i ogólnie bardzo źle wpłynęliście na elysium project. 

Nie zdziwię się, jak ta sieć nie wytrzyma kilku miesięcy. 

Na reedcie lecą po was jak śmieciach.

Krótki obrazek:

frSaPVV.jpg

zostawię bez komentarza ;)

zostaliście również wpisani na listę ddosowanych serwerów z tego co widziałem. 

pozdrawiam

Użyję tutaj cytat Radeghosta

Bo takie miałem o was wyobrażenie patrząc na wszystkie filmiki i 'dev updaty', ale wyszło szydło z worka. Kolejny zawód. :)

Wyszło szydło z worka i okazuje się że każdy serwer ma coś za uszami, a cała drama o NW okazała się niczym w porównaniu z tym co się teraz dzieje na tych "profesjonalnych" serwerach gdzie każdy kocha każdego i nikt nigdy nie zrobił nic złego.

Nie chcę nic złego mówić na Elysium z powodów oczywistych, ale... Ekhm.

Dlatego lepiej byłoby zrobić po prostu sklep z mountami. :)

@up

:33 przecież poza drama nic nie stało. :D chyba że o elysium chodzi. CF ma się dobrze. ;)

Użyję tutaj cytat Radeghosta

Wyszło szydło z worka i okazuje się że każdy serwer ma coś za uszami, a cała drama o NW okazała się niczym w porównaniu z tym co się teraz dzieje na tych "profesjonalnych" serwerach gdzie każdy kocha każdego i nikt nigdy nie zrobił nic złego.

Fragment stanowiska Shenny:

"Zzuk and Radeghost (Nightfrost) are no longer affiliated with the Legacy Gaming Network in any capacity. Zzuk was not a member of our team, rather, he was offering advice based on his expertise when requested.  Radeghost joined Crestfall as a forum moderator only, and had no affiliation with the Elysium project. Despite this, due to the backlash today, they have ceased any involvement with the project.  Whitekidney also expressed a desire to leave due to the complaints that have been thrown around, but we requested that he stay."

To trochę śmieszne ze od Netherwing oczekiwano przeprosin za ludzi defakto z nim nie związanych, a tu wszystko jest w porządku gdy przyjęto tę samą retorykę.

"Oni nie byli w zespole", albo "nie mieli wpływu na podejmowane decyzje" i koniec,

Przeglądam sobie reddita wow servers i z tego co widzę to niezła drama się ukręciła dookoła tego całego Legacy Gaming Network. Botowanie, postacie na lewo, handel goldem, zupełnie jak na naszej scenie priw serwerów za "złotych czasów" High Ratów....maan, wydawałoby się że w gre z 2004/2007 roku to powinni grać sami pasjonaci dla czystej przyjemności z każdej jej aspektów (a przynajmniej ze zdrowym podejściem, no bo wiadomo że zabijanie setek kultystów w silithus po twilight text w 2017 już nie jest tak interesujące jak "back in the day").