Jump to content
Sign in to follow this  
Ruski Szewc

Premiery serwerów

Recommended Posts

Brakuje mi takiego zbiorczego tematu, gdzie byłyby zebrane wszystkie daty startu różnych projektów. Nie każdemu chce się śledzić na bieżąco kilkanaście stron, fanpejdży czy tematów na DW (no, mi na pewno nie :P). Dlatego zakładam ten wątek i zachęcam do wrzucania newsów nt. premier serwerów czy postępie prowadzonych nad nimi prac, a ja będę na bieżąco aktualizował pierwszego posta. Nieważne, czy chodzi o wielki nahajpowany projekt czy o kisznik u Matiego z klatki obok. ;) Gdyby @Brave tu zabłądził to proszę o podpięcie. Na razie wrzucam wyniki mojego pobieżnego riserczu:

Serwery Classic/Vanilla

Crestfall (blizzlike, low-rate, PTE, PvP) - I kwartał 2017

http://forum.darkwizard.pl/topic/16646-1121-crestfall-kul-tiras-pvp-zuldare-pve-blizzlike/

Serwery TBC

Ares (blizzlike, instant 60, PvP) - brak jakichkolwiek terminów

Burning Crusade (blizzlike, low-rate, PvP) - brak jakichkolwiek terminów

Karabor (blizzlike, low-rate, PvE) - 1. czerwca 2017

Legacy Crusade (blizzlike, low-rate) - maj 2017

http://forum.darkwizard.pl/topic/16708-243-legacy-crusade-blizzlike/

Netherwing (blizzlike, low-rate, PTE, PvP) - brak jakichkolwiek terminów

http://forum.darkwizard.pl/topic/15976-243-netherwing-pte-atlantiss-blizzlike-progressive/

Serwery WotLK

NorthCraft (blizzlike, low-rate, PvP) - 2017 (?)

http://forum.darkwizard.pl/topic/16761-335a-wotlk-perkgodwow-progressive-start-02012018-rok/

RemedyWoW (blizzlike, instant 80, PvE) - 2017 (?)

Serwery Cata

Wybaczcie lekki offtop

Czy to nie jest już ten czas w którym prywatne serwery po prostu umierają? Nie mam nic do nich, wręcz przeciwnie, sam bym chętnie zagrał, lecz aktualnie na scenie nie ma kandydata godnego do tego, by zostać tam na dłużej. Mam wrażenie, iż privy po prostu (o zgrozo) umierają i nowi ludzie, którzy przychodzą resztkami na miejsce starych w ogóle nie czują klimatu i szybko się nudzą. Czy przyczyną tego może być po prostu starość WoWa, czy może po prostu brak dobrych serwerów?  

Hm, sam się nad tym zastanawiałem, ale serwery na podstawce i tbc dowodzą temu, że ludzie czują klimat (albo hajs) i serwery prywatne nie mają żadnego kryzysu. Jest ogromne zainteresowanie calssiciem i tbc, było widać po hellgroundzie, który nie zrobił kompletnie żadnej reklamy, a zgarnął pokaźną liczbę graczy. Nie wiem jak to wygląda na nowszym contencie, ale przecież na Atlantissie ludzie grają, chociaż według mnie endgame na cata jest totalną nudą. Na wotlk również jest w miarę dobrze, ludzie chcą grać, chociaż szczególnie w naszym kraju widać, że dosyć szybko się wypalają.

Problemem może być to, że gracze zaczęli stawiać coraz większe warunki i tak samo jest z serwerami, w dzisiejszych czasach administracja/developerzy muszą czerpać korzyści finansowe z prac nad serwerem (jest to dla mnie zrozumiałe). Po prostu scena privów bardzo się zmienia, ludzie i administracja bardzo kombinują, żeby było na czym zarobić. Serwery chcą być 'profesjonalne'.

Weżcie się ogarnijcie, to jest temat o nowych serwerach a nie o waszych żalach. Jak chcecie się pożalić to załóżcie sobie nowy temat. 

Proszę moderatora o pousuwanie wszystkich odpowiedzi nie wnoszących nic do tematu , dziękuje pozdrawiam

Az dziwne ze o nowym sunwellu nikt jeszcze nie napisal. Ponizej ostatni filmik, swoja droga obecny team (a raczej Clue) robi kawal roboty jezeli chodzi o marketing i nakrecenie hype'u dookola serwera (co jest bardzo potrzebne na start)

31 minut temu, Sanay napisał:

Nikt nie wstawił bo administracja nie wyraziła zgody,bo tutaj było takie plucie jadem ,że oczy wypalało..

Cześć, możecie tworzyć o nas tematy i dowolnie o tym dyskutować. Sytuacja trochę się zmieniła i obecnie nawet jak ktoś będzie chciał pluć jadem, to jakoś nieszczególnie nam to zaszkodzi. 

3 godziny temu, pifpaf napisał:

Az dziwne ze o nowym sunwellu nikt jeszcze nie napisal. Ponizej ostatni filmik, swoja droga obecny team (a raczej Clue) robi kawal roboty jezeli chodzi o marketing i nakrecenie hype'u dookola serwera (co jest bardzo potrzebne na start)

Ten klip to siedem dni pracy kilku osób, nie jest to tylko moja zasługa :) 

Co do samego DW, ono trochę opustoszało, jak opadnie kurz prac związany z Sunwellem, to zabierzemy się za odbudowę społeczności tutaj. 

Witajcie. Szukam fajnego serwera bez pay2win. Najwieksza frajde w wowie sprawiaja mi walki miedzy graczami oraz szukam serwera gdzie gra 3k + osob, maxymalny lv i dobry ekwipunek osiagne w tydzien-dwa gry. Dawno nie gralem  w wowa i nie wiem na jakim patchu w ogole grać, kiedys gralem 335a i nie wiem jak to jest z nowymi patchami. A i tak w ogole to są może na jakims serwie walki gildijne? gildia vs gildia o jakis ranking czy coś. Tak jak wspomnialem, najbardziej interesują mnie bitki z graczami. 

tak jak wyzej  stare dobre czasy tbc high rate, to by bylo cos z eventami walk gilldi pamietam dla najlepszej gilldi byla guild island itp moglby ktos sie tym zajac ludu pewnie wchuj by bylo zeby pograc 

Trzeba się trochę znać na marketingu a nie wstawić w kilku punktach parę reklam i informacji na temat serwera, serwery mają trolli, którzy gnoją potencjalną konkurencje.