Jump to content
Sign in to follow this  
Sanay

TheFrozenGodsWoW

Recommended Posts

Serwer jest nowy i stoi od 2 dni,deweloperzy szukają także nowych gamemasterów do współpracy i rozwijania comunity.

Poniżej krótki opis:

Discord : https://discordapp.com/channels/304684837477023745/304684837477023745

Greetings.

Hello, there our server, is currently open to public, but you must by aware that not everything, is not, finished

Our Server Currently Has

Teleporter

Instances

Custum Quests

Legendary Bosses

5 man Dungs .

We are currently looking for Deveolpers, and gamemasters, please conntact me ingame or on discord

With Much Love Leo&Valentin

Serdecznie zapraszam na serwer chętnych rozwinąć wspólnymi siłami nowe srodowisko na fun serwerze ;)

Pozdrawiam,

Sanay

Sanay, wiesz może czemu ten serwer świeci pustkami?? 2 dni od daty startu a na forum w jednym momencie 2 osoby były maksymalnie do tego forum martwe. Na serwerze 1 osoba( wiem jest wczesna godzina)

Serwera nie widzę na innych polskich strona wiec czemu teraz chcą się reklamować kiedy dawno po serwerze. Slaby hype i brak specyfikacji itp. Nawęd na forum nie ma planu na serwer bo jest tylko 1 post który świadczy o ty ze administracja może wszystko zmienić.

@Lordmalak

Czesc,serwer jest pusty bo nie rozpoczeli na dobre kampani reklamowej tylko dodali serwer na poszczególne strony Votingu,ale jest tam mocny team ludzi z Rumuni którzy dobrze współpracują z ludzmi,dodałem go tutaj bo może ktos szuka przygody z nowym srodowiskiem ludzi ;)

@Lordmalak

Będzie raidzik t7 i Legendarne bossy w ciekawej lokacji o ,których nie mam za wiele informacji ale spróbuję cos z nich wyciągnąć albo zrobie SS'y jak mnie Gm tp'nie.