Jump to content
Chudy

MoP, WoD, Legion. High Rate PvE, questing

Recommended Posts

Witam. Szukam prywatnego serwera do WoW'a. Musi być polski z polakami (w ostateczności zagraniczny z dużą ilością Polaków), muszą być duże raty (a jak takich nie ma to mogą być mniejsze, ale nie mniej niż x5) i patch min. 3.3.5a, może być też wyższy byleby nie był za bardzo zbugowany, bo chciałbym pograć i poznać nowe dodatki. Gram głównie PvE i na tym się skupmy, bo PvP nie umiem :)

Ewentualnie może być Fun server z level cap 255lvl z dużą ilością kontentu i graczy

Patch: 3.3.5a, lecz najchętniej coś więcej
Zaludnienie: Duże/Średnie
Raty Serwera: x20-x30, a jak takich nie ma to mogą być mniejsze  lub Fun server 255lvl
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Polski

Dnia 24.06.2017 o 11:50, Nelf napisał:

sunwell

Sunwell ma raty x1 to trochę przesada, nie ma nic szybszego?

Ewentualnie jakiś zagraniczny Fun server 255lvl z dużą liczbą kontentu i graczy

8 godzin temu, Kibel napisał:

Nie możesz zagrać na globie? Na Burning Legion gra sporo Polaków i praktycznie nie ma expienia.

Nieee, glob odpada, chodzi mi o to, żeby sobie pograć raz na jakiś czas

PS: Co masz na myśli mówiąc, że praktycznie nie ma expienia?

Witam ponownie. By nie robić nowego tematu na forum napiszę tutaj, ponieważ znowu potrzebuję Waszej pomocy.
Otóż szukam jakiegoś priva ale tym razem coś więcej niż WotLK, bo to już mi się znudziło i chciałbym poznać nowe dodatki.
Szukam serwera niezabugowanego na full i z dużą ilością graczy, może być zagraniczny.
Zależy mi tylko na PvE, levelowaniu i robieniu questów, zatem instancje czy raidy mogą być zbugowane na full ale questy itp wolałbym ogarnięte.
Błagam polećcie mi coś. Znalazłem Warmane, może ktoś kojarzy co to i czy warto?

Patch:  MoP, WoD, Legion
Zaludnienie: Duże/Średnie
Raty Serwera: x5-x30
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Zagranicznyf

Potwierdzam. Serwer Tauri ma 3 realmy (cross realm, łącznie daje to ok. 4-5k graczy do pve/pvp). Jak PvE i na wyższym poziomie, to jednak realm Evermoon (jest kilka polskich aktywnie rajdujących gildii). Do tego mając RaF masz rate do 6x. Solo masz do wyboru 1x lub 2x na Evermoon. Realm Tauri polecam tylko pod warunkiem, że znasz węgierski. Obecnie serwer ma content 5.3, kwestia miesiąca lub 2 i będzie 5.4. Potem planowany jest Legion. 

3 godziny temu, Dudosz napisał:

tauri wow realm evermoon.

16 minut temu, GuessWhosBack napisał:

Potwierdzam. Serwer Tauri ma 3 realmy (cross realm, łącznie daje to ok. 4-5k graczy do pve/pvp). Jak PvE i na wyższym poziomie, to jednak realm Evermoon (jest kilka polskich aktywnie rajdujących gildii). Do tego mając RaF masz rate do 6x. Solo masz do wyboru 1x lub 2x na Evermoon. Realm Tauri polecam tylko pod warunkiem, że znasz węgierski. Obecnie serwer ma content 5.3, kwestia miesiąca lub 2 i będzie 5.4. Potem planowany jest Legion. 

Dziękuję bardzo, sprawdzę to.
Ja jeszcze znalazłem takie oto serwery:
- Warmane
- Monster WoW
- WoWBeez
Czy ktoś coś wie na ich temat? Warto zaczynać czy lepiej dać spokój?

NA serwerze Tauri WoW realm "Warriors of Darkness" też jest warty uwagi czy jest to węgierko języczny realm?

wczesniej otworza wotlk zanim wyjdzie legion

i z tym 4.5k online przesadziles, srednio wieczorami jest powyzej 2300+

Warriors of Darkness to czysto wegierski realm tylko ze wieksze raty.

na Monster WoW nawet nie idz bo to chyba najbardziej zbugowany priv czasow dojacy kase podobnie jak Warmane (tu lepiej ze skryptami)

Jesli szukasz dobrze oskryptowanego serwera pod kazdym wzgledem wybierz Tauri. Jedyny serwer ktory najbardziej odwzorowuje global. Na wakacjach wypuszczaja ostatni raid z tego contentu.

1 godzinę temu, Dudosz napisał:

na Monster WoW nawet nie idz bo to chyba najbardziej zbugowany priv czasow dojacy kase podobnie jak Warmane (tu lepiej ze skryptami)

Faktycznie, na tym Monster WoW na realmie 8.0.1 wbiłem 25lvl i praktycznie nic nie działa, a szkoda...

1 godzinę temu, Dudosz napisał:

Jesli szukasz dobrze oskryptowanego serwera pod kazdym wzgledem wybierz Tauri. Jedyny serwer ktory najbardziej odwzorowuje global. Na wakacjach wypuszczaja ostatni raid z tego contentu.

Teraz będę testował Tauri właśnie, szkoda, że to tylko MoP no ale dobre i to, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ogólnie raidy, dungeony też średnio mnie interesują, nie mam czasu grać na "poważnie", a lubie poexpić i porobić questy, więc na tym zależy mi najbardziej.

13 godzin temu, GuessWhosBack napisał:

Do tego mając RaF masz rate do 6x

O co chodzi z tym RaF? To Recruit a Friend? Jeżeli tak to jak to dokładnie działa, bo właśnie takie raty by mi najbardziej odpowiadały

tak to jest recruit a friend. zapraszasz jakas osobe do gry i bedac w party macie x6 exp za questy/mobki od 1 do 85.

Znalesc osobe nie problem wystarczy wejsc na discord