Jump to content
Sign in to follow this  
MattzPwnz

Felmyst | TBC 2.4.3 | *(2.0.3 - pre-nerfed Raids) | 21.07 19:00 |

Recommended Posts

Obecnie jedynie Warmane, ale serwer Medivh. Wszystko blizzlike i nie ma sklepu z itemami, jednak bugów trochę jest, ale da się grać... 
No i jest Wargate, ale z takim online jaki tam obecnie jest to nie wiem czy jest sens tam grać

3 godziny temu, Kibel napisał:

Jebać TBC, bo jeśli jedyną opcją jest Płaćmejn, to nie ma żadnego sensu grać na tym dodatku. Może Northcraft będzie dobry, ale z perspektywy testera wygląda mi ten serwer na gotowca Sunwell Core a i opinie na Reddicie też nie były przychylne.

Dlaczego sądzisz, że serwer wykorzystuje potencjał Sunwell Core tylko w niewielkim stopniu? Deweloperzy NC udoskonalali core serwera ponad rok, czyniąc w tym czasie wielkie postępy i eliminując znaczną większość poważnych bugów, dzięki czemu można się spodziewać po nim wysokiej jakości skryptów mimo bazowania na "tak wadliwym" core, jak to wiele osób określa. Mam osobisty kontakt z jednym z beta testerów, który jest od dawna moim zaufanym źródłem informacji. W przeciwieństwie do Ciebie, oczekuje startu serwera z optymistycznym nastawieniem, będąc pod wrażeniem jakości serwera, której sam mógł zakosztować podczas niezliczonych godzin, spędzonych na testowaniu na nim każdej pojedynczej mechaniki WotLKa, poczynając od poprawnego działania spelli różnych klas do ewentów rajdowych. Nie twierdzę oczywiście, że serwer jest pozbawiony wad, jednak są one deklasowane przez wszystkie jego zalety. Dobrze by było zatem, abyś uargumentował swoje stanowisko. Pozdrawiam

Haha ale się polskie zwierzęta napaliły jak na promocje w biedronce. Albo kupujecie abonament i gracie normalnie a jak was nie stać to nie jest gra dla was. Polaczki myślą że im server za darmo dadzą dobrze robi blizzard niech zamyka te kiszniki a w szczególności powinni się dorwać do płaćmejna.

22 minuty temu, Blendzior napisał:

Haha ale się polskie zwierzęta napaliły jak na promocje w biedronce. Albo kupujecie abonament i gracie normalnie a jak was nie stać to nie jest gra dla was. Polaczki myślą że im server za darmo dadzą dobrze robi blizzard niech zamyka te kiszniki a w szczególności powinni się dorwać do płaćmejna.

To było modne jakieś 10 lat temu. Jakbyś chciał wiedzieć to autor tego filmiku przynajmniej nie jest robakiem polakiem cebulakiem biedakiem jak ty tylko człowiekiem z klasą i kasą i korzeniami żydowskimi. Ty jako polaczek nie masz prawa udostępniać jego filmików - jesteś zbyt biedny

Witam.

Odświeżam wątek. Serwer jak najbardziej wystartował 26 grudnia, więc dość świeży start. Pogrywam po stronie Alliance pod tym samym nickiem co tutaj. Po 5h gry jak na mój gust 8.5/10

Do zobaczenia