Jump to content
Sign in to follow this  
rakott

Ziomeczki, gdzie gracie?

Recommended Posts

Ciekawi mnie, gdzie graja ludzie z ktorymi gralem na Hellgroundzie, Apocalypse-WoW, Trollhammer (i inne kiszniki Krawca), Molten-WoW, Atlantiss? Z Gildii Snowflakes, Lost In The Echo i innych.

Niektorzy moga mnie juz malo kojarzyc bo dosyc rzadko gralem przez ostatnie 2 lata. Moje nicki:

Mortalkombat

Mortalwombat

Brutality

Bujka (przez pare miesiecy, w jakiejs gildii tym warlockiem bylem, postac z marketu)

Zwierz

Heebra

Satancomes (Nie mylic z Santacomes)

Laciatka

Nargarroth

Sathrovar

polecam tauri wow realm evermoon, jest to pandaria mozna znalesc duzo polskich gildi, serwer bardzo dobrze oskryptowany, dostepny raf x6 do 85 lvla, obecnie gracze wyczekuja ostatniego patcha wiec to dobry moment by wbic i sie ubrac przed wypuszczeniem. online wieczorami siega okolo 2.5k, bg/areny/lfr sa crossrealm. dla fanow questowania dopowiem ze loremaster dziala.

edit: no i zapraszam do hordy

7 godzin temu, Sanay napisał:

Ahhh zagrął bym na takim wotlku z prawdziwego zdarzenia :/ taki icecrown no2p 

Możesz spróbować na Warmane Lordaeron, realm nie ma jako jedyny p2w. Jedyny problem to taki, że gdy uruchomiony został crossrealm razem z innymi realmami wotlk to zaczęło się nieciekawie, bo gracze Lordaeron skarżą się na forum, że są zmuszeni grać z "shadowmournami" z Blackrocka :)

22 godziny temu, angarus21 napisał:

Chodzi o crossrealm pvp

22 godziny temu, angarus21 napisał:

Możesz spróbować na Warmane Lordaeron, realm nie ma jako jedyny p2w. Jedyny problem to taki, że gdy uruchomiony został crossrealm razem z innymi realmami wotlk to zaczęło się nieciekawie, bo gracze Lordaeron skarżą się na forum, że są zmuszeni grać z "shadowmournami" z Blackrocka :)

tak wiem o tym, ludzie czekają na classica żeby w końcu ucieć od tego syfu.. z nadzieją, że nadzą nam kolejne dodatki tbc i wotlk

3 godziny temu, Eleris1904 napisał:

Zapraszam na server Dragonblight :) typowe blizzlike progressive :)

not even 5k its dad server ; )

Dnia 17.06.2019 o 17:17, Eleris1904 napisał:

Zapraszam na server Dragonblight :) typowe blizzlike progressive :)

A jak tam z oskryptowaniem? Takie opinie chodzą, że nie do końca z tym różowo tam jak to przedstawiają.

mnóstwo botów, duzo bugów na golda, pobugowane klasy, ale jesli ci to nie przeszkadza to idzie tam cos pograc bo online trzyma no i pve content jest zbufowany.

Dnia 19.06.2019 o 15:02, Dudosz napisał:

mnóstwo botów, duzo bugów na golda, pobugowane klasy, ale jesli ci to nie przeszkadza to idzie tam cos pograc bo online trzyma no i pve content jest zbufowany.

szkoda, że każdy używa pqr scryptów i innych nie wykrywalnych shitowych programow do pvp tak samo jak na warmane, wszedzie korupcja aby tylko być w topce, sam uzywałem scryptów dla testu przez 2mieś warek 2.8k rate na wowcircle i wszedzie totalna wyjebka