Jump to content
Sign in to follow this  
vergu

[2.4.3] Sunwell Nightbane

Recommended Posts

Pewnie że jest problem z zalogowaniem,wczoraj wbić nie dałem rady,dzisiaj koło 11 wbiłem na serwer i chwilę póżniej serwer padł i od tej chwili nie udało mi się zalogować....no cóż trza czekać na atlantisa tbc

58 minut temu, failen napisał:

Także macie problem z zalogowaniem?

Nie, jesteśmy członkami BIZZNO i mamy specjalny realm, który omija kolejki i wbija się instantowo : ) 

23 godziny temu, popalony napisał:

Niby 5k online jest a wbić nie można...

Mi się zdaję że oni ładnie kręcą licznik online,na becie tez pokazywało że niby jest 500 osób a w grze maks 100 było.

Wiekszego idiotyzmu nie jestem w stanie sobie wyobrazic
niby 5k online, a wbic nie mozna...
to skad sie biora problemy z log in?
no chyba z fake online, gdzie logowałbys instant.

Zalogowalem 2 razy wczoraj i dzisiaj, moze po 15 min, ludzi jak mrówek w kazdej lokacji. D

ostałem dc i znowu oczekiwannie....
Dałem sobie spokoj dopoki tego nie ogarną, ale z pewnoscią  spora czesc ludzi sobie odposci na dobre.

Każdy serwer przeżywał podobną walkę z mniejszymi lub większymi problemami, ale tutaj wyjątkowo przewyższa OVERPOPULATED i na pewno jest jakiś glitch z którym ciężko im się pozbierać.

Mnie dziwi jedno. Wiadomo przecież nie od dziś, że jest wielki hype na TBC. Oczywiste było, że będzie taki ogromny natłok ludzi. Tym bardziej, że reklamował ich ten ziomek dogdykebab. Wystarczyło też zobaczyć liczbę wyświetleń ich własnych filmików promujących na youtubie, liczbę ludzi na discordzie czy też ile osób w ostatnim czasie założyło nowe konta. Myślałem, że ekipa Sunwella jest tego w pełni świadoma i będą przygotowani perfekt na to otwarcie. No ale na pewno jest lepiej niż rok temu z serwerem gummy xD Może to i lepiej, że są takie problemy, to większa grupa ludzi sobie odpuści i będzie łatwiej wbić i grać. Takie przeludnienie nie jest też za dobre, bo expić jest ciężko. Mam nadzieję, że tak 2-3k stałych graczy zostanie.

PS. Jak chcecie wbić na serwa, to jak jest napis connected spamujcie cały czas enter. 2-3 minuty klikania i wbijacie normalnie. Mi tak cały czas wbija i gram dzisiaj cały dzień normalnie. 

Lata mijają, a @Krzysztofa nadal piecze, że na jego węgiersko-rusko-czeskich serwerkach nikt nie chce grać - a przebrzydłym Lachom znów się udaje, mimo problemów przy starcie. :icon_e_confused: :icon_mrgreen: :icon_razz:

No dziś na sunwellowym TBC online dobija do 9k i widać, że to nie są cyferki dopisane w liczniku.

Na bank się wykruszy ale i sporo zostanie. Co nie zmienia faktu, że mimo fatalnego startu ludziów tak dużo, że musieli draw distance w emu zmienić żeby nie crashował gry :) oby nie na wieki wieków

10 godzin temu, Ruski Szewc napisał:

Lata mijają, a @Krzysztofa nadal piecze, że na jego węgiersko-rusko-czeskich serwerkach nikt nie chce grać - a przebrzydłym Lachom znów się udaje, mimo problemów przy starcie. :icon_e_confused: :icon_mrgreen: :icon_razz:

No dziś na sunwellowym TBC online dobija do 9k i widać, że to nie są cyferki dopisane w liczniku.

A to jeszcze jest Polski server? Chociaż nazwa firmy zobowiązuje - Michau Coroporation - od razu się czuje ten zapach cebuli w powietrzu. Siedziba - Cypr - dobrze bo skarbówka może ich tym razem cmoknąć w trąbę no i widać jednak że umieją prowadzić takie biznesy bo niestety węgry i czesi chyba nie do końca ogarniają 'mechanikę bezładnego tłumu toksycznych łosi'. 

Rzadko crashuje obecnie jeśli już to są to restarty aby wprowadzić fixy. Ten zasięg widzenia jest trochę słaby ale pewnie jak ludzi się trochę wykruszy to go zwieks, a jak pisali na discordzie. 

Wczoraj wieczorem było ponad 8000 online. Myślę że nawet po starcie netherwinga z 5000 spokojnie będzie tutaj grać 

13 godzin temu, Krzysztof napisał:

A to jeszcze jest Polski server? Chociaż nazwa firmy zobowiązuje - Michau Coroporation - od razu się czuje ten zapach cebuli w powietrzu. Siedziba - Cypr - dobrze bo skarbówka może ich tym razem cmoknąć w trąbę no i widać jednak że umieją prowadzić takie biznesy bo niestety węgry i czesi chyba nie do końca ogarniają 'mechanikę bezładnego tłumu toksycznych łosi'. 

20180620090410.png

Nightbane w czasie peaku online osiągnął wczoraj 8143 online stając się największym realmem TBC na świecie. Obecnie pracujemy nad naprawą zgłoszonych błędów i poprawą wydajności serwera. 

Ciekawe jak będzie z Netherwingiem

Hype na TBC jest bardzo bardzo duży, szczególnie że nie ma porządnego serwera na tym dodatku. Widać było to po tym jak ludzie czekali na CoreCraft czy ten serwer Gummyego. Teraz Warmane sie może cmoknąć w pompkę. Gratuluję dobrego serwera, bo na prawdę przy takiej ilości graczy gra się płynnie i przyjemnie. Co do startu to problemy zazwyczaj jakieś są (dziwne wręcz było jakby wszystko pyknęło na 100%), najważniejsze że poradzili sobie całkiem szybko. 

Aż się łezka w oku kręci jak się pięknie współżyje z community jak dungeon findera nie ma :) dziś z tankiem WC robiliśmy, który był tam pierwszy raz, każdy grzecznie czekał aż Agro wbije, tłumaczył jak iść, na regen heala też grzecznie czekaja. Ehh nostalgia

Zrobiłem sobie ostatnio przerwę od WoWa, więc wszystkie newsy albo do mnie nie docierają albo docierają z opóźnieniem. Wchodząc ostatnio na forum i na Discord Sunwella zauważyłem, że MrCule nie jest już w administracji serwera. Wie ktoś może dlaczego zrezygnował ?