Jump to content
Sign in to follow this  
Cevillus

TBC i WOTLK ponownie na globalu ??

Recommended Posts

Źródło:

https://www.wowhead.com/news=291725/burning-crusade-and-wrath-legacy-servers-possibly-in-wows-future

Calie Schie - Starsza projektantka wowa powiedziała w wywiadzie, że jeśli chodzi o serwery starszych dodatków to "są otwarci na oczekiwania społeczności i nie są przeciwko temu pomysłowi."

Co o tym sądzicie ? Ja osobiście chętnie zapłaciłbym abonament żeby mieć możliwość doświadczenia tbc i wotlka na globalu. Wydaje mi się też, że to może być strategia Blizzarda na uśmiercenie wowa, gdy nie będzie się im już opłacało produkować nowych dodatków. Na live serwerze będą wychodzić jakieś małe patche typu dungeon, quest, pet, armor itp, a reszta graczy będzie mogła powrócić do swoich ulubionych dodatków sprzed lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może być ciekawe ale musieliby też zmienić lekko politykę. Wydaje mi się ze nieuchronnie WoWa umiera. I raczej nic to nie zmieni starzy fani niestety mają coraz mniej czasu z sentymentu wejdzie dużo osób, lecz nie utrzyma to się na długie miesiące - nowi zaś pójdą jako tłum i szybko wrócą na aktualny dodatek z racji na wiele uwygodnień. 


ps. Chciałbym być mile zaczkony się i być w błędzie ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W innym wywiadzie, źródło: https://wccftech.com/blizzard-world-of-warcraft-tbc-wotlk/ Główny szef Blizzarda powiedział, że pojawią się kolejne starsze dodatki jeśli Classic okaże się sukcesem.  Ciekawe swoją drogą co Blizzard w tym przypadku uzna za sukces. Próg rentowności dla takich serwerów ze starszymi dodatkami nie jest chyba tak wysoki. Nie trzeba w końcu nic od nowa wymyślać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.