Jump to content
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Existing user? Sign In

Sign InSign Up

TBC i WOTLK ponownie na globalu ??


Cevillus

Recommended Posts

Źródło:

https://www.wowhead.com/news=291725/burning-crusade-and-wrath-legacy-servers-possibly-in-wows-future

Calie Schie - Starsza projektantka wowa powiedziała w wywiadzie, że jeśli chodzi o serwery starszych dodatków to "są otwarci na oczekiwania społeczności i nie są przeciwko temu pomysłowi."

Co o tym sądzicie ? Ja osobiście chętnie zapłaciłbym abonament żeby mieć możliwość doświadczenia tbc i wotlka na globalu. Wydaje mi się też, że to może być strategia Blizzarda na uśmiercenie wowa, gdy nie będzie się im już opłacało produkować nowych dodatków. Na live serwerze będą wychodzić jakieś małe patche typu dungeon, quest, pet, armor itp, a reszta graczy będzie mogła powrócić do swoich ulubionych dodatków sprzed lat.

Link to post
Share on other sites

Może być ciekawe ale musieliby też zmienić lekko politykę. Wydaje mi się ze nieuchronnie WoWa umiera. I raczej nic to nie zmieni starzy fani niestety mają coraz mniej czasu z sentymentu wejdzie dużo osób, lecz nie utrzyma to się na długie miesiące - nowi zaś pójdą jako tłum i szybko wrócą na aktualny dodatek z racji na wiele uwygodnień. 


ps. Chciałbym być mile zaczkony się i być w błędzie ;)

 

Link to post
Share on other sites

W innym wywiadzie, źródło: https://wccftech.com/blizzard-world-of-warcraft-tbc-wotlk/ Główny szef Blizzarda powiedział, że pojawią się kolejne starsze dodatki jeśli Classic okaże się sukcesem.  Ciekawe swoją drogą co Blizzard w tym przypadku uzna za sukces. Próg rentowności dla takich serwerów ze starszymi dodatkami nie jest chyba tak wysoki. Nie trzeba w końcu nic od nowa wymyślać.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

DarkWizard.pl

Krótka historia

Forum z krótkimi przerwami istnieje od 2005 roku. Pod domeną darkwizard.pl jesteśmy od końca 2006 roku. Znajdziesz u nas wiele ciekawych informacji z ciemnej strony gier (cheaty, boty, błędy w grach), oraz wiele ciekawych informacji oraz tutoriali. Masz projekt którym chcesz się pochwalić lub szukasz porady? Czekamy na Ciebie!

Copyright darkwizard.pl

Społeczność

Gdzie nasz znajdziesz?

Discord YouTube Facebook TeamSpeak3

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.