Jump to content
Sign in to follow this  
Gregul23

Serwer Classic

Recommended Posts

Jak po prostu chcesz przeczekać / poćwiczyć przed classiciem - Light's Hope, aczkolwiek serwer będzie zamykany po uruchomieniu classica. Próbowałem na Elysium, ale ilość drobnych błędów trochę mnie zniechęciła po 30 lvl. Nie wiem jak tam Kronos się trzyma.

@GuessWhosBack wydaje mi sie że granie na priv mija się z celem. Obecny classic jednak będzie miał drobne smaczki różniące zapamiętanego classica (moim zdaniem na plus). Sam movement jest chyba z nowych dodatków. Niestety nie mam bety i nie będę miał chyba że ktoś z DarkWizardowców zdobędzie bete ;).

Jak nie masz dostępu do bety a chcesz jednak trochę sobie przypomnieć to warto. Chociaż na tydzień czy 2. Ja sobie dużo przypomniałem (ostatni raz jak grałem w dodatki pre-cata to jak właśnie wyszło cata, także trochę można było zapomnieć). Są różnice, jasne, ale taką grą jesteś w stanie sobie przećwiczyć ścieżkę levelowania - bo ta nie różni się tu i tu (jedynie niektóre spawny się różnią). 

Może i macie rację odnośnie zapoznania się z klasą, która dużo będzie odskakiwała od nowych dodatków jak i ścieżką expienia - która będzie długa.

No właśnie mi chodziło żeby sobie przypomnieć co i jak oraz ponowne zapoznanie się z klasami.

Na tym lightshope ładna walka o moby jest, dobrze że szybciej się respia.