Jump to content
Sign in to follow this  
Szegerege12

Jaki priv w 2019?

Recommended Posts

Siemanko, doradziłby mi ktoś jaki serwer prywatny obecnie jest wart poświecenia swojej uwagi? Grałem dosyć długo na warmane, zastanawiam się nad zmianą, ale bez coinsów tam chyba będzie ciężko. Jednak populacja jest niezła, chociaż ten licznik troche kręcony. Ale czy jest coś z podobnym online? Dodatek classic/tbc/wotlk, ale rozważę też inne propozycje

Jesteśmy świeżo po konferencji prasowej Community Managera (tak myślę) Crysisa. Facet ten, podołał zadaniu i przez dwie godziny starał się sumiennie odpowiadać na każde zadane pytanie. Problem jest tylko w tym, że nie było ŻADNYCH konkretów. Poza tym 500+ na pierwszego i kolejnego zaproszonego gracza  Mythic+ do dungeonów (które miałyby nagradzać graczy <uwaga!> PETAMI), Timewalkingiem TBC i Vanilla i, uwaga, tego czego najwidoczniej tygryski nie polubiłby najbardziej czyli Crossrealm.

Sunwell miał szansę (chociaż osobiście myślę, że po tym Q&A nadal ma, tylko mniejszą) szansę stać się absolutnym liderem i potentatem na scenie privów 3.3, jednakże popełnili kardynalny błąd-- mianowicie, nie poszli po rozum do głowy jak ich oponenci z Warmane (gdy wypuszczali Lordaeron) i najprawdopodobniej raidy nie będa "zbuffowane" co spowoduje, że czołowe privowe gildie nawet nie będą chciały liznąć najnowszego projektu ze stajni sunwell. Nie oszukujmy się, dzisiaj serwery prywatne bardziej pociągają nie tyle co prywatne jednostki a.k.a klikaczy-casuali (chociaż tych też w cholerę, szczególnie na FB), tylko gildie, grupy premade stworzone z ludzi z /vg/ lub /r/wowservers i Ci drudzy, którzy grali w te grę przez tyle lat nie chcą kolejnego odgrzewanego kotleta, gdzie na raidzie wystarczy nie stać w ogniu i raz na jakiś czas zrobić myk-myk. 

Kolejnym strzałem w stopę okazały się raty, które jak mniemam nadal pozostają na poziomie x2 do 68 poziomu i x1 od 68 do 80, pomijam już argumentację, chociaż w tej kwestii warto jeszcze raz zaznaczyć, że ludzie wracający/przychodzący z classica i wszyscy świadomi ludzie na tym globie, którzy kiedykolwiek grali w tę grę nie chcą spędzać już czasu na expienie, jeśli miałbym cokolwiek w tej kwestii poradzić to x1-x4 do uzgodnienia przez komendę, nikogo to nie zaboli, Ci którzy będą chcieli blizzlike, będą mogli sobie śmiało ustawić. 

Crossrealm jest chyba nieśmiesznym żartem, przynajmniej do czasu w którym Frosthold nie osiądzie na patchu 3.3 w pełni sprogresowany.  Już widzę szmurny kekujące nad grochami na wsg, X D. 

Zostawiliście caaałą Polonię i swój realm TBC, na własne życzenie? Chciałbym dowiedzieć się co było przyczyną patologii Nightbane, czyżby sny o Gummym i Felmyst sprawiły, że chcieliście odstawić podobną akcje? Dlaczego nie zostawiliście Feronisa na wzór naszych węgierskich przyjaciół z Tauri?

Jest bardzo dużo pytań i wątpliwości, lecz chociażby z powodu tego, iż Sunwell jest Polskim produktem, warto mu kibicować.

@Dudosz myślę, że masz złe podejście do tego, Sunwell to teraz nowy projekt, z innymi ludźmi. Porównywanie tego co jest teraz do kurwidołu xinefa i pana cipki jest bezcelowe mordo.

ps dajcie range vip na discordzie sunwellowym czy coś, albo jakiegoś moda chłopcy, wiem że to czytacie, kocham was

odnośnie sunwella. czy ktoś na to przyjdzie? na początku jak bedzie 2k ludzi na start to bedzie sukces. Te osły z ekipy sunwella nic sie nie uczą, kto bedzie chciał grać na niestabilnym servie, który znowu wajpnie zaraz po otwarciu icc wiekszość bedzie wolala grac na warmane. nie wspomne o ratach co wrecz odpychają.

No lepiej pewnie endless ICC zrobić. I nic więcej. Hak tkwi w tym, że większość graczy woli świeży realm. Tak naprawdę jak czytam ich Facebooka to chyba tylko polskie community marudzi.

Poczekajmy A się przekonamy. Ja osobiście na pewno dam im szansę.