Jump to content
Sign in to follow this  
wrathgatewow

Wrathgate-WoW | Progressive | 3.3.5a | Fresh | Blizzlike | Instant Level 70

Recommended Posts

To projekt niesamowitych skromnych i oddanych facetów, którzy uwielbiają grać w Wrath of the Lich King. Po latach gry w World of Warcraft postanowili zrobić coś wyjątkowego, tworząc serwer, który produkuje więcej niż jakiekolwiek inne serwery - wartości. Po tygodniach ciężkiej pracy i godzinach bezsennych przedstawiamy Wathgate-WoW.

Naszym celem jest zapewnienie jak najbardziej kompletnego, stabilnego, zoptymalizowanego i bezpiecznego doświadczenia. Z ponad 10 doświadczonymi pracownikami pracujemy nad dostarczeniem detalicznych elementów mechaniki PvP i aspektów rozgrywki PvE. Wiemy, że to trudne zadanie, ale z twoją pomocą możemy to zrobić!

Jednym z wielu wiarygodnych powodów, aby dołączyć do naszej społeczności, jest personel i ludzie, którzy już z nami bawią. Naszą misją jest łączenie jak największej liczby osób, które naprawdę lubią grać w Wrath of the Lich King i wiemy, że jest ich dużo, ponieważ 2,8 miliona egzemplarzy WOTLK zostało sprzedanych w ciągu pierwszego dnia, co czyni go najszybciej sprzedającą się grą komputerową całego czasu wydanego w tym momencie.

Dzięki ogromnej społeczności i wspólnemu celowi jesteśmy gotowi dobrze bawić się w Wrathgate-WoW. Czy czujesz to samo? Czy po prostu kochasz progresywny WOTLK? Chodź.

Dołącz do nas na Wrathgate-WoW. I hej! Nie zapomnij o rękawiczkach, jeśli grasz jako Death Knight. Słyszeliśmy, że czary mrozu mogą cię kosztować katar i nie chcemy tego. Poza tym, chociaż Northrend jest znany ze śniegu i lodu, nie wszystkie części kontynentu są zamrożone, więc jedyne, czego naprawdę potrzebujesz, to miłość i poświęcenie dla gry. Spotkamy się w środku. Fajerwerki i piwo są gotowe. Zróbmy to!

Chociaż wydaliśmy zaledwie kilka tygodni temu, mamy już 2 aktywne gildie. Pierwsze osiągnięcia królestwa są nadal bardzo gorące, ponieważ mamy już niewielu graczy na poziomie 78, więc bądź szybki!

Poza tym mamy włączoną Crossfaction PvE / Grouping / Chat, dopóki nie osiągniemy przyzwoitej populacji.

Ponadto Random Dungeon Finder jest wyłączony, aby nasza podróż była jeszcze bardziej ekscytująca!

Strona internetowa - http://www.wrathgate-wow.com

Zarejestruj się - http://www.wrathgate-wow.com/register

Jak się połączyć - http://www.wrathgate-wow.com/page/connect

Discord - https://discordapp.com/invite/gJYKdjp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taki sunwell mógł by w końcu pójść po rozum do głowy i jak chce robić cross realm to chociaż niech zrobią ten fresh High rate/fun żeby pvp nie zdechło po 3mieś.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

z tego co widac sunwell nigdy nie wejdzie na etap gry zeby, zrobic high-rate server a szkoda bo 20x stary realm kiedys jak byl gralo sie bardzo dobrze i gralo duzo ludzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

casuali jest wiecej niz tryhardowcow i nol lifów.. x35 szybki content do icc.. skupić się na pvp a graczy napłynie jak uchodzców z afryki

Zrobić daily speed rany i ranking guild pve.. proste jak ebanie. od naxa po icc i tak co sezon po end game,.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pst: podsumowując Lepiej jakby zamknęli projekt Sunwell.pl i stworzyli coś od nowa z twardym marketingiem i szczególnym nastawieniem na graczy pvp, im więcej brniecie w tworzenie realmów.. tym bardziej się pogrążacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.