Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up

Whitemane- [3.3.5a] _Start 23 styczeń 2021_

Sanay

Recommended Posts

Ten dynamiczny realm Wrath of the Lich King będzie miał wszystkie raidy otwarte szybko po starcie. Jednak Tier 7 będzie krótszy, by przyspieszyć wprowadzenie ulubionego raidu graczy, czyli Ulduar, który będzie o wiele dłuższy. Trial of the Crusader będzie trwać tyle co Tier 7, żeby móc szybciej wkroczyć do Icecrown Citadel.                 

XP Rate: x5 (XP Boost do x10, 72 godziny po wszystkich Realm First, Level Boost w przyszłości)

Profession Rate: x3 (do 375, x1 po 375)

Reputation Rate: x3 (dla frakcji przed Wrath of the Lich King, x1 dla frakcji Wrath of the Lich King)

Drop Rate: x3 (nie dotyczy raidów, dungeonów i obszaru Wrath of the Lich King)

Dodatki: automatyczne uczenie umiejętności, maksymalne umiejętności korzystania z broni co poziom.

https://whitemane.gg/

Realmlist: Realmlist: logon.whitemane.gg

Discord: https://discord.com/invite/whitemane

tak, zrobilem z randomowa gildia 4-5 bosow naxx 25 w prebis gearze, w ten piatek zapowiadaja test streamline racialow, chca zbalansowac tym frakcje i zeby First kille były sprawiedliwe, ogólnie server ma być tak zlifotowany i wytuningowany żeby wszystko było aktywne, Rdf Ali/Horda crossowane od startu serwera tylko zastanawiaja sie czy zostawic do 79lvl czy frakcjowac na stałe, były rzekome stress testy z udziełem botów z różnych państw do corowego 6k populacji i dodatkowe sie DDosowali, podobno wszystko działa, jeżeli wszystko pójdzie dobrze po ich myśli a streamline zadziała i frakcje beda zbalansowane to moze być spory przełom.. maja kilka asów w rękawie jesli chodzi o promocje i marketing, nie bez powodu serwer nazywa sie Whitemane.

• 2 weeks later...

Wyglądają na mega doświadczoną ekipę, a przynajmniej to co robią do tej pory pokazuje że mają głowę na karku. Ciekawe kim byli wcześniej lub są. @Hotline myślę że to wiele osób skusi aby jednak tam zagrać.

Dawno nie widziałem tak profesjonalnego teamu.. pracuja dosłownie nad każdym detalem, ekipa jest z Bułgarii i w teamie pracuje jeden polak, pytałem kto to ale nie chca zdradzić, ja podejrzewam że to ktos z DW 😄

I jak tam podsumowanie x godzin grania? Ogólnie wygląda to na mega profeska (fixy i logowanie przy x online praktycznie instant). Nie miałem czasu grać, obejrzałem sobie stream chwilę. Macie jakieś doświadczenia już odnośnie świata?