Jump to content
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Existing user? Sign In

Sign InSign Up

Whitemane- [3.3.5a] _Start 23 styczeń 2021_


Sanay

Recommended Posts

Ten dynamiczny realm Wrath of the Lich King będzie miał wszystkie raidy otwarte szybko po starcie. Jednak Tier 7 będzie krótszy, by przyspieszyć wprowadzenie ulubionego raidu graczy, czyli Ulduar, który będzie o wiele dłuższy. Trial of the Crusader będzie trwać tyle co Tier 7, żeby móc szybciej wkroczyć do Icecrown Citadel.                 

XP Rate: x5 (XP Boost do x10, 72 godziny po wszystkich Realm First, Level Boost w przyszłości)

Profession Rate: x3 (do 375, x1 po 375)

Reputation Rate: x3 (dla frakcji przed Wrath of the Lich King, x1 dla frakcji Wrath of the Lich King)

Drop Rate: x3 (nie dotyczy raidów, dungeonów i obszaru Wrath of the Lich King)

Dodatki: automatyczne uczenie umiejętności, maksymalne umiejętności korzystania z broni co poziom.

https://whitemane.gg/

Rejestracja: https://whitemane.gg/register/ 

Realmlist: Realmlist: logon.whitemane.gg

Discord: https://discord.com/invite/whitemane

Link to post
Share on other sites

tak, zrobilem z randomowa gildia 4-5 bosow naxx 25 w prebis gearze, w ten piatek zapowiadaja test streamline racialow, chca zbalansowac tym frakcje i zeby First kille były sprawiedliwe, ogólnie server ma być tak zlifotowany i wytuningowany żeby wszystko było aktywne, Rdf Ali/Horda crossowane od startu serwera tylko zastanawiaja sie czy zostawic do 79lvl czy frakcjowac na stałe, były rzekome stress testy z udziełem botów z różnych państw do corowego 6k populacji i dodatkowe sie DDosowali, podobno wszystko działa, jeżeli wszystko pójdzie dobrze po ich myśli a streamline zadziała i frakcje beda zbalansowane to moze być spory przełom.. maja kilka asów w rękawie jesli chodzi o promocje i marketing, nie bez powodu serwer nazywa sie Whitemane.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dawno nie widziałem tak profesjonalnego teamu.. pracuja dosłownie nad każdym detalem, ekipa jest z Bułgarii i w teamie pracuje jeden polak, pytałem kto to ale nie chca zdradzić, ja podejrzewam że to ktos z DW 😄

Link to post
Share on other sites

I jak tam podsumowanie x godzin grania? Ogólnie wygląda to na mega profeska (fixy i logowanie przy x online praktycznie instant). Nie miałem czasu grać, obejrzałem sobie stream chwilę. Macie jakieś doświadczenia już odnośnie świata?

Link to post
Share on other sites

80 wbity, z większych bugow w Coldarra nie działa Q na smoka a jak sie zrobi to za 5/6 razem fartem, chain pulle/combat bugi troche upierdliwe na dungach, a tak to jeszcze nie napotkałem większych problemów.

Myślę, że zamiast się chwalić i samemu wystawiać ocenę najlepszego serwera... powinni zadbać bardziej o detale i szybko naprawiać błędy.

Link to post
Share on other sites

Ja jedyne co doczytałem to fala właśnie błędów i botów grających. Gdzieś ktoś na ich discord chyba dał filmik jak w SW przy GB cały czas chciało przejść przez ścianę. A więc ciut exploitów przynajmniej na początku działało. @Sanay a serwer z stabilnością na dziś dzień?

Link to post
Share on other sites

Balansu na pewno nie ma 😄A  70/30 H może nawet gorzej.. jak tak dalej będzie i nic z tym nie zrobia to daju mu max 2mies.

@Venator Ktoś umyślnie cały czas crashuje server, lagów i spadków fps nie ma w większych lokaacjach także stabilny jest.. ale nie poradza sobie z tym serwerem.. nie wierze w to. 

Link to post
Share on other sites

Bez przesady, to tylko priv, a nie serwer stacji kosmicznej.

Zawsze będą jakieś bugi, jakies crashe. O Ile będzie reakcja obsługi serwera to wszystko jest spoko.

 

Tylko ten balans frakcji, ktoś może się wypowiedzieć odnośnie sytuacji z BG/WG? BO zamierzam pograć głownie PVP, na pve nie mam niestety już czasu.

A nie chcę stać w kolejce przez 2h, bo z moim czasem na granie nie zagram wcale 😛

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, szachmat napisał:

ktoś może się wypowiedzieć odnośnie sytuacji z BG/WG? BO zamierzam pograć głownie PVP, na pve nie mam niestety już czasu.

@szachmat bywało 120 ali vs 15/20 H :d wiadomo że z dnia na dzień Hordziaków przybywa ale dysbalans jest drastyczny.. Wystarczyło by wprowadzić racial swift w obu frakcjach i nie było by problemu, serwer był by maksymalnie zmodyfikowany na potrzeby balansu frakcji i serwer by przetrwał w najgorszych krytycznych momementach każdego Progressu. 

Co do PvP miejmy nadzieję że wprowadz crossBattleground.

A ludzie na nim graja bo nie ma innej dobrej alternatywy.. Comunity jest niebywale zróżnicowane, nie brakuje chyba nikogo 😄 

Link to post
Share on other sites
22 hours ago, Venator said:

@szachmat mam podobnie, dlatego grywam w ARK i czasami w WOT :P. Do wowa jedynie priv może mnie przekonać, jednak czekanie na cokolwiek nie pokrywa się z możliwościami jakie mam odnośnie czasu.

Dlatego przestałem grać na classicu. Wybrałem hordę, wbiłem 60, coś tam zrobiłem jakies MC/bwl i jak mam czasu na granie jakies 2- maks 3 godziny czasami, a kolejka na BG trwa 2h+ dla hordy.. to nie szło grać 😛

To ja sobie pomęcze tego whitemane, zanim dobiję jakiś sensownu lvl może coś fajnego będzie z serwera 😉

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

DarkWizard.pl

Krótka historia

Forum z krótkimi przerwami istnieje od 2005 roku. Pod domeną darkwizard.pl jesteśmy od końca 2006 roku. Znajdziesz u nas wiele ciekawych informacji z ciemnej strony gier (cheaty, boty, błędy w grach), oraz wiele ciekawych informacji oraz tutoriali. Masz projekt którym chcesz się pochwalić lub szukasz porady? Czekamy na Ciebie!

Copyright darkwizard.pl

Społeczność

Gdzie nasz znajdziesz?

Discord YouTube Facebook TeamSpeak3

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.