Jump to content
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Existing user? Sign In

Sign InSign Up

Eternal Wolf - Rekrutacja


Niryo
 Share

Recommended Posts

Discord-263x300.png.webp
Jesteśmy grupą osób, które starają się równoważyć odpowiedzialność w prawdziwym życiu z dążeniem do sukcesu w grze. W Naszej kompanii mamy osoby które są rodzicami, pracują / prowadzą własną firmę, studiują - dlatego chcemy wykorzystać jak najlepiej czas spędzony na wspólnym graniu.

Szukamy graczy PvP/PvE z którymi będziemy mogli zaistnieć w świecie Aeternum - będąc członkiem zorganizowanej koalicji Imperium chcemy kontrolować gospodarkę, dysponować szerokim zakresem umiejętności rzemieślniczych jednocześnie przy tym dobrze się bawiąc 😉
Obecnie rekrutujemy osoby dojrzałe, które będą angażowały się w rozwój kompanii.
Chcemy, abyśmy wszyscy zorganizowali się i pracowali razem jako zespół - tak, aby była to jedna z lepszych kompanii nie tylko pod względem zdobywania miast i widoczności, ale także jako zgrana grupa ludzi. 
Bardzo możliwe, że z racji zainteresowania będziemy formować dwie kompanie, które będą współpracowały jako jedna (pamiętaj, że żadna z tych grup nie będzie lepsza, czy gorsza - to w której wylądujesz nie będzie miało żadnego znaczenia, ponieważ tylko RAZEM stworzymy JEDNOŚĆ).

Czego oczekujemy od Ciebie?
* Przede wszystkim komunikacji - discord jest tu obowiązkową podstawą (https://eternalwolf.pl/discord)
* Dobrego zarządzania i planowania swojego czasu w grze (wspólne misje PVP, wojny bądź obrona będą miały podane konkretne terminy)
* Odpowiedzialności i dojrzałości

Najważniejsze abyś potrafił korzystać z przyjemności jakie zaoferuje Ci gra z możliwością "przełączenia się" na tryb "poważny" - ważne wydarzenia dla rozwoju kompanii są bardzo istotne. Poza tym to, co robisz w swoim wolnym czasie zależy już tylko od Ciebie. 
Wszyscy chcemy stworzyć jedną z najsprawniej funkcjonujących kompanii, więc pracujmy zespołowo i bądźmy jednymi z najlepszych!

https://eternalwolf.pl/

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

DarkWizard.pl

Krótka historia

Forum z krótkimi przerwami istnieje od 2005 roku. Pod domeną darkwizard.pl jesteśmy od końca 2006 roku. Znajdziesz u nas wiele ciekawych informacji z ciemnej strony gier (cheaty, boty, błędy w grach), oraz wiele ciekawych informacji oraz tutoriali. Masz projekt którym chcesz się pochwalić lub szukasz porady? Czekamy na Ciebie!

Copyright darkwizard.pl

Społeczność

Gdzie nasz znajdziesz?

Discord YouTube Facebook TeamSpeak3

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.