Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/24/2018 in all areas

 1. 2 points
  Tak odnośnie aktualnej sytuacji NW W przerwie bo DC
 2. 1 point
  Sama Gurubashi Arena miała swój urok : 3
 3. 1 point
  Pozwolicie, że nieco odświeżę ten portal zachęcam do udzielania się, będę zaglądał codziennie.
 4. 1 point
  Sunwell ma ta jedną przewagę, że ma lepsze raty. X1 obecnie to jest trochę strzał w kolano. Owszem realm jest świeży i jest boom, ale tak samo było z Medivhem, a już go nie ma. Bo na X1 ratach grają w zasadzie hardkorowcy, których na koniec zostaje 1k i serwer umiera. Gdyby nie te raty sam bym tam pograł poważniej (wbilem parę lvli). Szkoda czasu na męczarnie z tymi ratami , na dodatku który się ugniatało przez 8 lat. tym bardziej że to prywatny serwer, dzisiaj jest,jutro go nie ma.
 5. 1 point
  ale bym zagrał na takim HR exp x35 ;(
 6. 1 point
  Sanay

  WoW-TBC 5 Man

  Welcome to WoW-TBC5Man- Website: https://tbc5man.com/ [Any problems please feel free to message a GM on discord]ne) http://tbcwow.co.uk/ - account creation page. https://www.shorturl.at/cknQ6 - client 2.4.3 >>>>>>>>set realmlist tbcwow.co.uk<<<<<<<<< Vote System Has Been Updated - Feel Free To Collect Points Now For Open Beta - Or Test The System. [Rewards Are Open To Change] _ Vote System - http://tbcwow.co.uk/home/index.php Vote Page - https://tbc5man.com/voting-system/ [This is an optional way to give back and grow the community - Please don't feel like you have to take part in this system 35 gold 4 points100 gold 8 points450 gold 20 points1 x Field Repair Bot – BoP (No Eng Skill Required) 4 points1 x Warsong Gulch Mark of Honor 4 points1 x Arathi Basin Mark of Honor 4 points1 x Alterac Valley Mark of Honor 4 points1 x Eye of the Storm Mark of Honor 4 points1 x Wintergrasp Mark of Honor 4 points1 x Badge of Justice 4 points1 x Primal Nether 20 points
 7. 1 point
  Sanay

  WoW-TBC 5 Man

  Bump! Serwer prężnie się rozwija peak 115 online 130 on che che : 3
 8. 1 point
 9. 1 point
 10. 1 point
  Z innego projektu, w podobnej sytuacji jakiś czas temu (connected):
 11. 1 point
 12. 1 point
  Scena się zmienia i podejście serwerów do siebie również. Jeszcze trochę i rozpocznie się wspólna praca przy core, jednak na to jeszcze trochę będzie trzeba poczekać :).
 13. 1 point
  Jedna ekipa ze sceny prywatnych pomaga drugiej, jaka rzadkość. Brawa dla panów z Węgier.
 14. 1 point
  Jakość serwera będzie można ocenić po ustabilizowaniu core, nie wiadomo jak to wygląda na ten moment (reverty, zmiany, itd). Nie raz to co było na filmikach ptr nie zgrywało się z serwerem po otwarciu - zwykle po takich przebojach. Może dożyjemy czasów gdzie prywatne serwery połączą się i stworzą rozwiązania cross-realmowe współpracując razem przy core.
 15. 1 point
  Sanay

  WoW-TBC 5 Man

  Discord:https://discord.gg/dPscTrN
 16. 1 point
  https://discord.gg/jT24fut(edytowane) OTRZYMANO ZAPROSZENIE DO DOŁĄCZENIA DO SERWERA Netherwing 2 648 online8 591 członków Dołączono stress test za 30min.
 17. 1 point
  GuessWhosBack

  [5.4.8] Tauriwow.com | Blizzlike

  Nikt nie pisał a już kilka dni event trwa, ale do 31 grudnia na wszystkich realmach rate XP zostały zwiększone dwukrotnie (Tauri z 1x do 2x, Evermoon z 2x do 4x, Warriors of Darkness z 15x do 30x). Więcej info: https://tauriwow.com/news/527 Dobra szansa na szybkie wylevelowanie postaci jak ktoś chce zacząć grę na najlepszym serwerze MoP jaki istnieje. Na serwerze jest również RaF (wszystkie mnożniki XP są 3-krotnie większe co na chwilę obecną daje 6x/12x/90x na realmach). Na serwerze spokojnie idzie wbić Loremastera bez autocomplete. PS: Zapraszamy przede wszystkim na Evermoon, chyba, że ktoś lubi na worldzie rozmawiać po węgiersku.
 18. 1 point
  Xar0ne

  Aiwe.eu [RolePlay / Raid / PvP]

  W Guild Wars 2 trwa event świąteczny: Wintersday! Z tej okazji na naszej stronie głównej: http://aiwe.eu/ pojawił się specjalny, tematyczny design
 19. 0 points
  Brave

  [2.4.3] Sunwell Nightbane

  Gdzieś na FanPage pisał o tym że prowadzi właśnie stronę na fb, itd. Więc odejść nie odszedł
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.