Jump to content

Brave

Head Administrator
 • Content count

  412
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Brave

 1. @LulZ Auctioneer na tbc był. TSM chyba że ktoś przenosił tak jak mnie pamięć nie myli nie było.
 2. Średnio porównać Peak online był porównywalny z przewagą ats o kilkaset graczy zaś średnia online np. nocą pokazuje że Ats ma więcej graczy z innej strefy czasowej. Na obu realmach w miarę ten online ustabilizował się przynajmniej nie widać drastycznych spadków po za tymi wynikającymi z stref czasowych.
 3. zbudowania Europejskiej formacji? Możesz wyjaśnić o co dokładnie chodzi?:)
 4. Dokładnie coś w stylu downgrade do wotlk z zachowaniem pełnego wymiaru tbc. Pozwalającego później na customizację classic dungeonów w wersji heroic jako nowe rajdy po Plateu. Bez modyfikacji jako addon a własnie jako klient. Plany/marzenia wykraczały troszkę moce przerobowe
 5. Temat już dawno upadł. Critical pojawił się przy próbie ingerowania w clienta ;).
 6. Dokładnie tak :), mumble i miliard łaciny wylanej podczas rajdu przez lidera
 7. Tak, to były czasy gdzie właśnie takich serwerów była masa i każdy miał przednią zabawę
 8. @Sanay I takie połączenie cross realmowe PvP: bg, areny. Wymagałoby to dużo nakładu pracy jednak zyskałby każdy z projektów.
 9. @vergu @Andrze786 pisałem z telefonu akurat był wypadek na trasie ;). Co do online widać że jest więcej obcokrajowców z innych Państw. Online utrzymuje się na wysokim poziomie również nocą co sugeruje że mają ładny wskaźnik graczy z innych stref czasowych. Co do Nightbane online jest raczej ustabilizowane i nie zmienia się.
 10. Brawo, niech te dwa realmy rozwijają się. Są fresh więc jest minimalna rywalizacja odnośnie poprawiania contentu. Różnią się pewnymi cechami. Tak czy inaczej kibicuje obydwu drużyną ;).
 11. hoho wracają Weteranowie z dawnych lat ;). Powodzenia @dahi w rekrutacji!
 12. Z innego projektu, w podobnej sytuacji jakiś czas temu (connected):
 13. Scena się zmienia i podejście serwerów do siebie również. Jeszcze trochę i rozpocznie się wspólna praca przy core, jednak na to jeszcze trochę będzie trzeba poczekać :).
 14. Jakość serwera będzie można ocenić po ustabilizowaniu core, nie wiadomo jak to wygląda na ten moment (reverty, zmiany, itd). Nie raz to co było na filmikach ptr nie zgrywało się z serwerem po otwarciu - zwykle po takich przebojach. Może dożyjemy czasów gdzie prywatne serwery połączą się i stworzą rozwiązania cross-realmowe współpracując razem przy core.
 15. Do piątku będzie widać rezultat współpracy. Zawsze świeże osoby to nowe pomysły i inne podejście do problemu.
 16. Gdzieś na FanPage pisał o tym że prowadzi właśnie stronę na fb, itd. Więc odejść nie odszedł
 17. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Często na starcie pojawiają się problemy wcześniej nie zauważane. Możliwe że powstałe błędy to reverty poprawek w celu znalezienia crasha. Kwestia czy do końca tygodnia uda im się ustabilizować emu.
 18. Brave

  Lapek taki sobie

  Witaj, podaj w jakich widełkach cenowych ma być w/w laptop.
 19. Dla Sea moim zdaniem grafika jak najbardziej pasuje. Z Battlefield zatrzymałem się na pierwszych odsłonach
 20. Gra ma swój klimacik - to fakt. Duży plus na grafikę. Osobiście ostatnio jeśli mam wybierać wolę grafikę która nie idzie do super realizmu(który zwykle nie udaje się).
 21. LINKI: Link do pobrania: http://www.mediafire.com/file/mnoars4sojc9o3r/SingleCore_Vanilla.exe MaNGOS-Bot by ike3 :: http://ike3.github.io/mangosbot-docs Informacje: Core: - Based on MaNGOS-Zero - Ike3's Playerbots - Improved Vanilla AI for Playerbots (thanks to Lidocain) - Eluna engine for lua scripting - Highly optimized x86 release - Can hangle tousends of bots without memory leak issue Lua scripts: - PvP Announcer - Duel Reset - GM Announcer - GM Items - Random visuals enchant on weapons (not working yet) - Random enchant on items (not working yet) more coming later... Addons: - Ikebotui addon (made by Lidocain) - Preraid gear for playerbots (Lidocain) - Consumables for raid (Lidocain) - vcredist2013 and vcredist2015 if you need it to run the server
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.