Jump to content

Zawisz

Veteran
 • Content count

  1,379
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zawisz last won the day on September 12 2018

Zawisz had the most liked content!

About Zawisz

 • Rank
  Johnny Sins polskiego MMO
 • Birthday 02/20/1991

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Szczecin
 • Hobby
  Gry strategiczne/RPG, Judo, Muzyka, Filmy, Gamedev

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @ref Plus pytanie: da rade edytować tego topa? bo nie widzę opcji. PS. Będę grywał trochę w Ally i lekko promował serwer na dniach. /w Zawisz
 2. Moja kicia mi trochę pomaga, ale z czasem kogoś zwerbuję. Mam kilka fuszek dla kogoś od C++ i tak naprawdę masę roboty "mechanicznej", dla murzynów, ale póki co sam wszystko ogarniam, żeby było "po mojemu". Jak ktoś chętny do współpracy, to śmiało PM.
 3. Update do 0.65~~ ;) PS. Zrobicie cos, bym mogl edytowac temat glowny? Albo nie widze "edytuj", albo zgłupiałem przez tę przerwę. ;)
 4. Spokojnie chłopcy i dziewczętz, wszystko będzie się kręciło. Nie ma opcji aby serwer nie wystartował. Kwestia czasu.
 5. Co tu się w cipkę palec wyprawia...:D Serwer z capem na 2500 przy blizzowym diffie do postawienia w godzinkę. Sounds great... Zastanawia mnie (nie jestem w ogóle w temacie sunwell'a ani 3.3.5a) - jak wypada ich core na tle publicznego TC2, który do dziś dostaje po kilka fixów/dzień (https://www.trinitycore.org/)?? Bierzcie się chłopcy za legion, bo macie talent i serce, a legion to przyszłość.
 6. Rozmiar projektu: Obszar dostępny w modyfikacji: ~40km2 (w tym >80% to ląd) Przebiegnięcie dostępnej mapy między krawędziami zajmuje 25 minut (lecąc po linii prostej z tą samą prędkością: 19 min) Pomarańczowy okrąg: lokacja startowa Niebieski okrąg: fabularna pozycja startowa [Prisoner Scenario] PIERWSZY NIEOFICJALNY LEAK Z ZAMKNIĘTEGO SPOTKANIA GAMESCOM 2016!! Jak widać świat modyfikacji będzie mocno przyciemniony w porównaniu do oryginalnego, także tego przyciemnionego w najnowszym dodatku - WoD'zie. Dodam też że część questów i "eventów" będzie odbywała się w świecie modyfikacji TYLKO I WYŁĄCZNIE w okresie prawie-całkowitej ciemności. Na tę chwila, poza samą sandbox'owością jest to dla mnie najważniejszy element projektu. Pierwsze screen'y: FRESH LEAKs MADERFAKERS Ach ta niekończąca się nostalgia. ;) O tego plusa nie pytajcie, bo to "informacja dla developera z działu baz danych". Zgadza się, kwarantanna. Otóż obszar modyfikacji jest strefą zamkniętą i pokrótce mówiąc - mocno wyolbrzymia to, co spotykamy w "normalnym" wow'ie. Oficjalny program treningowy PC Rambo, notatki dotyczące projektu i złote myśli na pokrzepienie serca w trudnych chwilach. Pierwszy oficjalny alpha tester projektu i osoba zajmująca się algorytmami. Jak ja jestem Jobs'em polskiego gamingu, to on jest Steve'im Woźniakiem. PS. Mała uwaga: po tym zdjęciu można dojść, gdzie mieszkam. Jeśli ktoś chce się spróbować to ****** zapraszam. Aha, to HMB na lodówce nie jest moje, ja bez dropsów mam 105cm w klacie i 122 IQ. Update do v0.50.
 7. Zawisz

  enUS

  http://wowwiki.wikia.com/wiki/Patch_mirrors
 8. Mały update. Wracam do roboty po małej przerwie, a poza tym niebawem wypływam (jestem marynarzem) i prawdopodobnie postęp prac ruszy ze zdwojoną mocą. Teoretycznie znalazłaby się praca dla osób chcących pomóc, ale jednak mój zmysł indywidualizmu skłania mnie póki co do pracy solowej. Niemniej za jakiś czas projekt będzie na etapie w którym niewątpliwie przyda mi się pomoc 2, góra 3 osób, do wykonywania "mechanicznych" prac (spawnowanie mobów, veinów do miningu, roślinek, szukanie modelów do custom'owych broni, ich nazw, czy w końcu pisanie prostych dialogów/tekstwów etc.). Więc jak ktoś chętny to /w me. PS. Dużo pracuję, ale postęp jest skromny, bo okazuje się że prawie równolegle z postępem rośnie rozmiar projektu i tempo zwyczajnie spada.
 9. Zawisz

  LFM PvP

  Ally, szkoda. Z litości bym Ci zrobił enchant na broń nawet, przy okazji. xD
 10. Ja chętnie i miałbym jeszcze ewentualnie 1 pewniaka i jednego z tych "może". Także dajcie znać czy macie na nas chętkę. PS. Pref BN i godziny wieczorne/nocne.
 11. Zawisz

  Nowe Rangi

  Tak całkiem poważnie, to mimo że nie jest to forum wow-only, to można się poważnie zastanowić nad systemem "ranks-per-posts". Jak byłem trochę młodszy to "jarałem" się takimi zajawkami na liczby - myślę też że to dość typowe dla "przeciętnego gracza". Wypadałoby to wtedy jednak jakoś sensownie pogodzić ten system z "veteranami". Dalej: moim zdaniem ikonka "Veteran" wygląda zwyczajnie... średnio. To niebieskie tło w kształcie prostokąta psuje efekt ("Admin" jest ok, ale same złote gwiazdki, albo inny kolor tła poprawiłby imo efekt wizualny). DW powinno być jak OS Steve Jobs'a - piękne i z gustem w swej prostocie i minimalizmie. No i takie w sumie jest, poza policzalnymi na palcach jednej ręki wyjątkami. Garść ikonek (szczególnie pvp ranks): http://www.wowwiki.com/Title http://www.militaryfactory.com/ranks/navy_ranks.asp - patrz gwiazdki na końcu.
 12. Zawisz

  Nowe Rangi

  Bzykacz, ogier, amant...? Zbuntowane ciacho, Ładny chłopak, PC Rambo, Suchoklates (Almin?), Szogun (Jankes?)...? Jest tego trochę.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.