Jump to content

Raknar

Veteran
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

About Raknar

 • Rank
  0.5 użytkownika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak w tytule, gierka na której można zarobić parę groszy za dobrą smykałkę do ekonomii, poznać giełdę, nauczyć się targować. Mozliwosci zarobku jest wiele : -praca raz na 4h ( planowo 2 razy dziennie można pracować ) - zbieranie bonusu za pełen tydzień pracy ( pracujemy planowo 2 razy dziennie i przed pójściem 6 raz do pracy uzupełniamy swoją energię maksymalnie żeby zdobyć bonus tygodniowy ) - prowadzenie przedsiębiorstw / fabryk które wytwarzają dane towary ( mamy 1 darmowa fabrykę, którą możemy otworzyć i generuje ona nam dany towary któy możemy sprzedawać na rynku ) - kupowanie innych fabryk i analogicznie wyżej zarabianie na sprzedaży produktów - walczenie w wojnach & obrona w wojnach ( za określoną ilość zadanych obrażeń / lub obrone otrzymujemy medale które zwiekszaja nasza rangę w grze oraz dają nam złoto które później wymieniamy na euro ) - wynajem domów za które pobieramy opłaty ( oczywiście musimy je wcześniej wybudować bądź kupić ) - wynajem samochodów / samolotow do podróży z regionu do regionu i wiele innych możliwości. Link z polecenia do gry: https://myprofitland.com/game/Raknar FB page do wymiany spostrzeżen i uwag: Szukaj pod My Profit Land - community Dokumentacja: https://myprofitland.com/documentation.php
 2. Witam. Odświeżam wątek. Serwer jak najbardziej wystartował 26 grudnia, więc dość świeży start. Pogrywam po stronie Alliance pod tym samym nickiem co tutaj. Po 5h gry jak na mój gust 8.5/10 Do zobaczenia
 3. Siema, również do kronos 1 dołączyłem. Nick Raknaros
 4. Reaktywacja serwera 1.12.1 Vanilla Horda - nick ten sam
 5. Wiesz to zależy jak podejdą do sprawy jeśli na chwilę obecną są zdania, że można już pisać skrypty to projekt nie ma sensu. Jeśli zaś wiedzą, że trzeba spojrzeć na to z innej strony czyli wpierw zrobić sobie solidną podstawę tj. poprawić wszelkie pakiety związane z aspektami w grze to coś może z tego być. Twój punkt widzenia odnośnie starych dodatków może i jest słuszny, ale zważ na to że człowiek ma ciekawską naturę i woli odkrywać nowe horyzonty. Tak jest w przypadku dodatków powyżej WOTLK'a który mi osobiście się przejadł, a do TBC nie ciągnie mnie aż tak jedynie do wyczekiwanego Corecrafta w celu zweryfikowania tych obietnic.
 6. Takie moje skromne zdanie co do Mist of Pandaria, bo chyba jako jeden z nielicznych w Polsce bawię się tym dodatkiem od momentu 5.1. Musicie liczyć się przede wszystkim z tym, że etap pracy Skyfire kończy się zazwyczaj na podstawowych systemach. Kolejkowanie na instancje i Bg zazwyczaj jest przez nich olewane(jak i większość innych ważnych rzeczy). Pomijając wszelkie inne grupy jakie się tym zajmują, musicie liczyć się z tym, że: * od 4.3.4 proces budowy struktur pakietów uległ zmianie (mowa o guidach) * dochodzi nowy typ scene object niezbędny do nowych rzeczy typu Scenario, Battle Pets * samo to, że do parsera pod całego MoPa mają dostęp tylko 4 osoby. (skyfire tego nie robi) Nie neguję pomysłu. Moim zdaniem dodatek najlepszy pod naukę szczególnie przy pisaniu Black Marketu, Battle Petów. Smutne jest to że w spellach trzeba liczyć się teraz nie z 3 efektami, a z 31-oma. Warlock posiada taki spell. Co za tym idzie więcej czasu przy poszczególnych spellach. Tak samo dochodzi 100 nowych efektów spelli. Nie będę mówił co zrobiłem. Mogę na streamie kiedyś pokazać. Cieszy mnie, że ludzie w końcu chcą tworzyć coś trudniejszego, a nie ciągle oglądać kiszniki w stylu 2.4.3 lub 3.3.5.
 7. Raknar

  Serwer MoP

  1. Wybrałeś jedną z gorszych wersji (5.0.5) bo to wersja debugowa blizzarda. 2. Żeby grać na wysokim poziomie na Mopie to przydałoby się 2x tyle osób do roboty co na Atlantisie mamy. 3. Posiadam serwer 5.1 ale na obecną chwilę mam tylko zrobiony zone pand, 3 heroici + 2 world bossy więc szału nie ma. 4. Poczekaj do początku maja, bo większość serwerów porzuci pandy na rzecz pracy nad WoD. (sentymentalne nawiązanie do TBC).
 8. Peszek chciał zabłysnąć przed świętami, a tak szybko gwiazdka zgasła.
 9. Raknar

  WildHammer TBC

  Może czas podnieść poprzeczkę i przestać tworzyć TBC. Ile można oglądać "nowych" serwerów 2.4.3 równie szybko upadających. Nie żebym źle życzył, ale powoli się z tego melodramat tworzy.
 10. Pozdrawiam 696 online na dzień dzisiejszy było.
 11. Zapraszam do przeczytania newsa na stronie głównej.
 12. Raknar

  Omfg.gg

  Teraz macie czarno na białym dlaczego nam to tyle zajmuje na ATS.
 13. Ktoś chyba nie zrozumiał przesłania filmiku kto powiedział że będzie samo TotfW? Tak to jest jak sie repozytorium nie śledzi. Filmik ma pokazać w jakiej jakości zostaną oddane raidy. Ja na chwilę obecną naliczyłem 9 oskryptowanych.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.