Jump to content

nicek

Veteran
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

 1. Po której stronie jest jakaś Polska lub międzynarodowa gildia?
 2. Fajnie byłoby te szybsze sposoby poznać ;)
 3. Da radę jakiś transfer zrobić czy jakiś sposób na szybkie expienie?
 4. Tak czytam ciągłe zachwalenie tego serwera i aż chciałbym na własne oczy się przekonać o jego "zajebistości", tylko, nie chce się po raz kolejny expić postaci. Są dostępne transfery?
 5. Jakoś odkąd wbiłem 85 nie mam problemu z dostaniem się na rdf czy rhc, nawet jako DPS. Co do hacków to zdarzają się jakieś przypadki, ale administracja banuje takie osoby z tego co zauważylem.
 6. I kogo najbardziej potrzebujecie? Z chęcią bym zaczął tutaj grać.
 7. Ktoś ma problem z zalogowaniem się do serwera? Niby wszystkie passy wszystko wpisuje dobrze, a na koniec wyskakuje mi "Authentication failed" i nic z tym nie mogę zrobić. Ktoś ma jakieś rozwiązanie czy może jest to problem od strony serwera?
 8. Witam mam małe pytanie odnośnie gry na Atlantissie. Czy aby zagrać na tym serwerze można ściągnąć klienta gry w wersji 4.3.4 i ściągnąć plik wow.exe ze strony serwera czy trzeba pobrać wersję gry ze strony serwera?
 9. Dokładnie serwer do tego momentu był dobry, sam tam grałem, ale po tym całym wipe jakie sprezentował admin miałem dosyć. Nie wiem jak to wygląda teraz, ale przeczuwam, że dopóki hajs się zgadza dopóty wszystko będzie po myśli admina.
 10. Jeśli chodzi o WOTLK to polecam Molten albo Sunwell. Sam gram na Sunwellu i mimo, że jest to polski serwer, to gra mi się lepiej aniżeli na Moltenie, ale co kto lubi. Co do Neverendless to nie wiem, sam opuściłem ten serwer dawno temu z powodu ilości bugów. Jeżeli interesuje Cię Cataclysm to wg mnie Molten albo Atlantiss. Ten drugi może i nie można jeszcze nazwać serwerem Cataclysmowym, ale administracja dąży do tego z każdym dniem i po tym co widziałem warto zaczekać a będzie się zadowolonym. Co do TBC to nie mam pojęcia jak wygląda scena prywatnych serwerów pod ten dodatek.
 11. Hmm powoli zaczynają się kolejki jak na Moltenie (517 w momencie pisania) :)
 12. nicek

  Seriale

  Walking Dead Arrow Big Bang Theory How i Met Your Mother Jedyne które teraz oglądam :)
 13. Ja mam tylko pytanie czy w związku z otwarciem pierwszego skrzydła ICC, zostały otwarte również instancje FOS,POS i HOR?
 14. Dobry pomysl chyba byliby pierwszym serwerem prywatnym z cross realm bg lub df
 15. I to chodzi przynajmniej będzie coś takiego jak World PvP, o to blizzardowi chodziło
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.