Jump to content

panterka

Veteran
 • Content count

  288
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About panterka

 • Rank
  level [5]
 • Birthday 11/13/1993

Contact Methods

 • Website URL
  http://zmotoryzowani.net

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kiedy będzie można kupić usługi premium na tbc?
 2. Na sprzedaż posiadam toplistę prywatnych serwerów wow, która widnieje na pierwszej pozycji w google pod wieloma frazami związanymi z world of warcraft. Top lista cały czas aktywna, wiele wyświetleń. Idealna narzędzie do promocji swojego serwera. Cena oraz więcej info: PW
 3. Jeżeli mowa o zmotoryzowanych.. Forum motoryzacyjne: http://zmotoryzowani.net/ Fan page: https://www.facebook.com/www.zmotoryzowani.net Nowo powstałe forum o tematyce motoryzacyjnej, poszukujemy moderatorów, więcej informacji na forum. Pozdrawiam!
 4. Właśnie padł im rekord 92 online, po niespełna tygodniu osiągnęli 4x więcej online co dotychczasowe kiszniki.
 5. Nic nie będzie opoźnione, wybaczcie moja wina, strona tymczasowa już wędruje do was, można wbijać zaczynać expić, cieszyć się grą! ;) http://91.230.202.73/reg/ Co do głównej strony czekam na head Admina który zatwierdzi ją, w żaden sposób nie jestem powiązany z serwerem poza opieką nad www/forum.
 6. Strona internetowa jest już gotowa :-) Link zostanie podany przed 19.
 7. Czytając to wszystko byłem ZMUSZONY do zalogowania się.. z tego co widzę DW jakie było takie jest nadal, zero zmian. Corni, sądzę że o mnie mowa ;) Sprostuję może to wszystko, nie jestem w Administracji, nie mam dostępu do żadnych plików poza stroną serwera/forum, potrzebowali chłopaki pomocy przy stronie + reklamie, zapytali, pomogę. Co do reszty, proponuję oceniać kiedy serwer wystartuje.. kupując samochód nie sugerujesz się raczej zdjęciem w internecie tylko realnym wyglądem :-) więc proponuje dać chłopakom szansę i oceniać dopiero po otwarciu serwera. P.S. miło widzieć stare, przyjazne nicki na forum!
 8. Witam, Na wymianę mam Shamana Ele, full epic, 5k gsa, skining max, na serwerze Sunwell, interesuje mnie Rouge po stronie ally, propozycje na PW!
 9. panterka

  Plemiona

  Gra ktoś może w plemiona.pl? Mam możliwość "zaproszenia znajomego do gry w sąsiedztwie" przydała by się jakaś ogarnięta osoba ;)
 10. Zapowiada się ciekawie, nic tylko czekać :super: SheWasTwenty , wyczyść dane przeglądarki (ciasteczka) i będzie po problemie.
 11. http://www.youtube.com/watch?v=cO5XNLq6l-g
 12. http://www.youtube.com/watch?v=DqSG6H3l8nk Tego nic nie przebije :D
 13. panterka

  Zart?

  hahaha !! :D
 14. Również jestem za transferem dla pojedynczych graczy :D Expić po raz "enty" - nie am szans.... Chyba że Vergu, będziesz na tyle miły i wyexpisz mi Druida :D
 15. http://www.youtube.com/watch?v=9FDfenRi_sE
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.