Jump to content

GuessWhosBack

Veteran
 • Content count

  138
 • Joined

 • Last visited

About GuessWhosBack

 • Rank
  level [3]
 • Birthday 01/14/1990
 1. Jest tak dobrze, że przez większość czasu jak grasz, to nie pamiętasz, że to priv.
 2. Albo po prostu niewiele się tam dzieje. Jeszcze kilka lat temu w ich changelogu (tak wiem - changelog jest do Cata) codziennie można było coś nowego zobaczyć. Teraz raptem wpis na tydzień. Jak na 9 developerów (info z https://atlantiss.eu/gameguide) to:
 3. Podbijam. Testerzy w dalszym ciągu są potrzebni. Prace idą w dobrym kierunku. Powoli wprowadzamy progresywność. Tak na przykład vendorzy pvp mają już gotowe przejścia między wszystkimi sezonami. Przed nami reworki dla statystyk hp/mana/dmg do wszystkich npc dla każdego patcha. Uzupełniamy skrypty dla wszystkich npc, którzy do tej pory ich nie miały (wszystkie rare npc tbc zostały już przerobione).
 4. Popieram Staszka, jak coś od Cata w górę to tylko Tauri. Zaczynałem zaraz po starcie MoP u nich i goście odwalili kawał dobrej roboty. Levelując zapomnialem, że gram na privie.
 5. Jakie ubogie AH jak jest cross realm AH?
 6. Nie prawda. W przypadku privów wystarczy Ci sam klient 4.0.6a, tak samo na globie (sam klient w odpowiedniej wersji). Kolega ma na myśli pewnie wykupienie rozszerzeń, a tak tylko na globie jest, bo content w grze masz pobrany zawsze na wszystkie dodatki. Polecam: http://thepiratebay.se/torrent/7223547/World_of_Warcraft__Cataclysm_enUS_4.0.6_Installed http://thepiratebay.se/torrent/7005814/World_of_Warcraft__Cataclysm
 7. Nie ;) 1 słowo które wytłumaczy wszystko - Ulduar.
 8. Pewnie dalej trwa zmiana core i rekrutacja 10 deweloperów ;)
 9. Skoro stać Cię na tych 10 developerów, to czemu nie zatrudnisz ich w końcu aby zrobili to core? Bez jaj, ale 1 ogarnięty dev zrobiłby to w kilka godzin max, a wy się męczycie już któryś dzień z rzędu? Shame, just shame.
 10. Widocznie albo za mało albo zaniepokoiła ich sytuacja, albo źle dobrałeś sobie deva.
 11. Może tak, może nie. Imo post nie wnosi nic do tematu.
 12. Jakoś wpadłem na pomysł aby zarzucić ankietę, jaki realm do serwera WoW chcielibyście ujrzeć najbardziej. Kategorii troche jest, wiec każdy coś dla siebie znajdzie.
 13. Poważnie tak chwaliliście się swoimi umiejętnościami programowaniu (odp. na mojego posta odnośnie wydajności maszyny a emu), a nie dajecie rady z crashami czy bugami? A jedynym wyjściem jest od razu zmiana emu ze złego na gorsze? Do tego ten 'zagraniczny' dev. Pojechaliście na starcie po całości - masa obietnic, a jedyne co było zrobione IMO to npc z questami co 10 lvli i lista dotacji. Coraz więcej takich projektów się rodzi ostatnio z tego co widzę, i to nie tylko TBC, ale prawda jest taka, że bez doświadczenia nic z tego nie będzie (co mówię na podstawie swojego pierwszego serwera).
 14. Też zrezygnuje. Brakuje serwerowi trochę stabilności, a jak już pójdzie cofka, to 15 minut w plecy (grzebaliście wy w ogóle w configu tak dogłębniej?). Bugów też trochę zdążyłem nałapać (co jak co, ale żeby Imp. Drain Soul nie działał poprawnie to coś nie teges w tych czasach). Miało być tak pięknie, a wyszło jak widać. Pewnie zaraz wyjdzie, że hejtujemy, no ale cóż.. Nie wychwalałbym czegoś, czego nikt nie widział żeby potem nie było rozczarowań. Edit: Zauważyłem też skaczący diff (dla informacji - to coś przy .s in) przy 120-150 graczach online. Jestem ciekaw, na jakim sprzęcie teraz to wszystko działa.. Co prawda skoki nie były jakieś masakryczne (50-120), aczkolwiek ktoś z administracji chwalił się swoimi możliwościami, gdy wspominałem wcześniej o możliwościach maszyny a możliwościach emu i dev teamu w sprawach optymalizacji.
 15. IMO Drow Ranger byłby dobrym bohaterem na start. Poleciłbym też również Sven'a i Centaur Warchiefa (z doświadczeń ze zwykłej doty).
×