Jump to content

GuessWhosBack

Veteran
 • Content count

  134
 • Joined

 • Last visited

About GuessWhosBack

 • Rank
  level [3]
 • Birthday 01/14/1990

Profile Information

 1. Jakie ubogie AH jak jest cross realm AH?
 2. Nie prawda. W przypadku privów wystarczy Ci sam klient 4.0.6a, tak samo na globie (sam klient w odpowiedniej wersji). Kolega ma na myśli pewnie wykupienie rozszerzeń, a tak tylko na globie jest, bo content w grze masz pobrany zawsze na wszystkie dodatki. Polecam: http://thepiratebay.se/torrent/7223547/World_of_Warcraft__Cataclysm_enUS_4.0.6_Installed http://thepiratebay.se/torrent/7005814/World_of_Warcraft__Cataclysm
 3. Nie ;) 1 słowo które wytłumaczy wszystko - Ulduar.
 4. Pewnie dalej trwa zmiana core i rekrutacja 10 deweloperów ;)
 5. Skoro stać Cię na tych 10 developerów, to czemu nie zatrudnisz ich w końcu aby zrobili to core? Bez jaj, ale 1 ogarnięty dev zrobiłby to w kilka godzin max, a wy się męczycie już któryś dzień z rzędu? Shame, just shame.
 6. Widocznie albo za mało albo zaniepokoiła ich sytuacja, albo źle dobrałeś sobie deva.
 7. Może tak, może nie. Imo post nie wnosi nic do tematu.
 8. Jakoś wpadłem na pomysł aby zarzucić ankietę, jaki realm do serwera WoW chcielibyście ujrzeć najbardziej. Kategorii troche jest, wiec każdy coś dla siebie znajdzie.
 9. Poważnie tak chwaliliście się swoimi umiejętnościami programowaniu (odp. na mojego posta odnośnie wydajności maszyny a emu), a nie dajecie rady z crashami czy bugami? A jedynym wyjściem jest od razu zmiana emu ze złego na gorsze? Do tego ten 'zagraniczny' dev. Pojechaliście na starcie po całości - masa obietnic, a jedyne co było zrobione IMO to npc z questami co 10 lvli i lista dotacji. Coraz więcej takich projektów się rodzi ostatnio z tego co widzę, i to nie tylko TBC, ale prawda jest taka, że bez doświadczenia nic z tego nie będzie (co mówię na podstawie swojego pierwszego serwera).
 10. Też zrezygnuje. Brakuje serwerowi trochę stabilności, a jak już pójdzie cofka, to 15 minut w plecy (grzebaliście wy w ogóle w configu tak dogłębniej?). Bugów też trochę zdążyłem nałapać (co jak co, ale żeby Imp. Drain Soul nie działał poprawnie to coś nie teges w tych czasach). Miało być tak pięknie, a wyszło jak widać. Pewnie zaraz wyjdzie, że hejtujemy, no ale cóż.. Nie wychwalałbym czegoś, czego nikt nie widział żeby potem nie było rozczarowań. Edit: Zauważyłem też skaczący diff (dla informacji - to coś przy .s in) przy 120-150 graczach online. Jestem ciekaw, na jakim sprzęcie teraz to wszystko działa.. Co prawda skoki nie były jakieś masakryczne (50-120), aczkolwiek ktoś z administracji chwalił się swoimi możliwościami, gdy wspominałem wcześniej o możliwościach maszyny a możliwościach emu i dev teamu w sprawach optymalizacji.
 11. IMO Drow Ranger byłby dobrym bohaterem na start. Poleciłbym też również Sven'a i Centaur Warchiefa (z doświadczeń ze zwykłej doty).
 12. @UP On nawet nie wbił tego 70. Zobacz, że ma jeszcze widoczny pasek expa.
 13. Mała propozycja - skoro skille klasowe są za free, to proponuje to samo zrobić ze skillami demona, bo jakby nie patrzeć jest on częścią Warlocka, przez co musi on w dalszym ciągu wydać więcej na rozwój.
 14. Zgadzam się. Przy ataku DDoS czekaliśmy ponad 48h na wsparcie + ceny z kosmosu. Poza tym, i tak nie bylibyście w stanie w pełni wykorzystać możliwości tego dedyka z OVH, bo do tego dochodzi masa optymalizacji, które trzeba wykonać, więc nie rozumiem po co wam taki sprzęt na start.
 15. Nawet za 200zł możesz kupić maszynę na ponad 500 graczy + stronę jednocześnie. Skąd te 599 o.O? Może byś tak pochwalił się co to za sprzęt (konkretna oferta, nie specyfikacja). https://order.server4you.net/pages/dedicated/index.php http://www.slaskdatacenter.pl/whmcs/cart.php?gid=7 IMO najkorzystniejsze oferty, i te do 250żł spokojnie utrzymają duże ilości graczy.
×