Jump to content

GuessWhosBack

Veteran
 • Content count

  140
 • Joined

 • Last visited

About GuessWhosBack

 • Rank
  level [3]
 • Birthday 01/14/1990

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak ktoś będzie chciał jakościowego TBC to koniec końców wybierze Netherwing. Jednak większość osób z którymi się spotkałem bardziej ceni ilość graczy ponad jakość wykonania. Mam cichą nadzieję, że chociaż te stałe 2k online na ATS uda się utrzymać.
 2. Ta wasza lista zrobionych rzeczy nie zawiera nic ponad to: https://github.com/AshamaneProject/AshamaneCore Pochwalcie się chociaż co sami zrobiliście.
 3. Jest tak dobrze, że przez większość czasu jak grasz, to nie pamiętasz, że to priv.
 4. Albo po prostu niewiele się tam dzieje. Jeszcze kilka lat temu w ich changelogu (tak wiem - changelog jest do Cata) codziennie można było coś nowego zobaczyć. Teraz raptem wpis na tydzień. Jak na 9 developerów (info z https://atlantiss.eu/gameguide) to:
 5. Podbijam. Testerzy w dalszym ciągu są potrzebni. Prace idą w dobrym kierunku. Powoli wprowadzamy progresywność. Tak na przykład vendorzy pvp mają już gotowe przejścia między wszystkimi sezonami. Przed nami reworki dla statystyk hp/mana/dmg do wszystkich npc dla każdego patcha. Uzupełniamy skrypty dla wszystkich npc, którzy do tej pory ich nie miały (wszystkie rare npc tbc zostały już przerobione).
 6. Popieram Staszka, jak coś od Cata w górę to tylko Tauri. Zaczynałem zaraz po starcie MoP u nich i goście odwalili kawał dobrej roboty. Levelując zapomnialem, że gram na privie.
 7. Nie prawda. W przypadku privów wystarczy Ci sam klient 4.0.6a, tak samo na globie (sam klient w odpowiedniej wersji). Kolega ma na myśli pewnie wykupienie rozszerzeń, a tak tylko na globie jest, bo content w grze masz pobrany zawsze na wszystkie dodatki. Polecam: http://thepiratebay.se/torrent/7223547/World_of_Warcraft__Cataclysm_enUS_4.0.6_Installed http://thepiratebay.se/torrent/7005814/World_of_Warcraft__Cataclysm
 8. Nie ;) 1 słowo które wytłumaczy wszystko - Ulduar.
 9. Pewnie dalej trwa zmiana core i rekrutacja 10 deweloperów ;)
 10. Skoro stać Cię na tych 10 developerów, to czemu nie zatrudnisz ich w końcu aby zrobili to core? Bez jaj, ale 1 ogarnięty dev zrobiłby to w kilka godzin max, a wy się męczycie już któryś dzień z rzędu? Shame, just shame.
 11. Widocznie albo za mało albo zaniepokoiła ich sytuacja, albo źle dobrałeś sobie deva.
 12. Może tak, może nie. Imo post nie wnosi nic do tematu.
 13. Jakoś wpadłem na pomysł aby zarzucić ankietę, jaki realm do serwera WoW chcielibyście ujrzeć najbardziej. Kategorii troche jest, wiec każdy coś dla siebie znajdzie.
 14. Poważnie tak chwaliliście się swoimi umiejętnościami programowaniu (odp. na mojego posta odnośnie wydajności maszyny a emu), a nie dajecie rady z crashami czy bugami? A jedynym wyjściem jest od razu zmiana emu ze złego na gorsze? Do tego ten 'zagraniczny' dev. Pojechaliście na starcie po całości - masa obietnic, a jedyne co było zrobione IMO to npc z questami co 10 lvli i lista dotacji. Coraz więcej takich projektów się rodzi ostatnio z tego co widzę, i to nie tylko TBC, ale prawda jest taka, że bez doświadczenia nic z tego nie będzie (co mówię na podstawie swojego pierwszego serwera).
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.