Jump to content

mocher

Veteran
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About mocher

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 06/19/1987
 1. No, w końcu jakiś nowy kisznik, tyle czekałem, ale się doczekałem. Chętnie zawitam i zagram, pewnie sprowadzę też paru znajomych ^^ Jeśli chodzi o raty, podoba mi się pomysł z dropem x1 i tymi paczkami itemów, myślę że to dobry kompromis. Natomiast mam pytanie co do proffki, czy dodatkowe 10% dotyczy również szarego(0%)? Pozdrawiam i powodzenia!
 2. No tak, mój błąd. Chciałem napisać "HighRate/Fun" ale zapomniałem o Fun. Może być tutaj ciekawie, jeżeli tylko znajdą się chętni można jakąś gildię skołować :P Pozdrawiam!
 3. Witam! Dziś naszła mnie ochota żeby zagrać na jakimś High Rate TBC, więc zacząłem przeglądać http://wowstatus.net/. Zalazłem tam czeski serwer o nazwie Adamantine WoW. Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś z was może grał na tym serwerze? Czy się opłaca? Może teraz kilka informacji o realmie: Raty: Rate Drop Money = 30 Rate XP Kill = 30 Rate XP Quest = 30 Rate XP Explore = 5 Rate Honor = 7 Realmlist: set realmlist adamantine.cz Strona: http://adamantine.cz (trzeba ustawić język ? domyślnie jest po czesku :P) Forum: http://adamantine.cz/forum/ (również po czesku) W momencie gdy to pisze(15.00) Uptime wynosi 5h,58m,20s a ludzi online jest około 20 Grałem coś koło godziny i nie zauważyłem żadnych lagów, nie wiem jak będzie z działaniem bossów ale serwer stoi już (chyba) kilka lat. Zapraszam do dyskusji i testowania. Mój Nick w grze to Hatebreed. Pozdrawiam!
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.