Jump to content

angarus21

Veteran
 • Content count

  154
 • Joined

 • Last visited

About angarus21

 • Rank
  level [3]
 • Birthday 03/03/1993

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdaje się, że jest jedna polska gildia na Evermoon, ale zdecydowanie polecam gildię Prime, mili pomocni ludzie a przede wszystkim są aktywni. Jeśli szukać gildii to tylko na Evermoon - skorzystaj z guild finder, ze względu na to, że nie znajdziesz anglojęzycznej a tymbardziej polskiej na realmie Tauri. Evermoon jest x2, ale dzięki transferom z Atlantiss uruchomili komendę .blizzlikexp, która zmienia exp na x1 i odwrotnie, nie trzeba się wylogowywać.
 2. angarus21

  Server cata

  Witam, po ostatnich przenosinach graczy z Atlantiss na Tauri, poszukuję dobrze działajacego serwera Cataclysm, wiem ze Hades jest okej, ale być może ktoś z Was zna inne, ponieważ tak naprawdę nie wiadomo ile graczy gra na Hadesie i czy jest sens na nim grać, ze względu na populację. Oczywiście raty blizzlike, z góry dzięki.
 3. set realmlist hu.logon.tauri.hu - no korzystając z tego realmlista dalej mam to samo, chyba, ze chodzi o cos innego, na stronie nie moge nic znaleźć
 4. Witam ponownie, pogrywając trochę na Tauri zauwazylem u siebie, że czasem mam takie "mini" lagi podczas np. przywoływania mounta, oddawania questów nawet gdy wciskam przycisk od dungeon findera. Nie przeszkadza to jakoś bardzo, ale chciałbym zapytać czy ktoś z Was miał takie coś na Tauri? Dodam, że nie mam problemów z netem a i ms na Tauri oscyluje w granicach 80-90. Pozdrawiam. P.S Na innych serwerach nie zauwazylem podobnych rzeczy
 5. Zdecydowanie polecam serwer Hades, Atlantiss jest ok, ale w moim mniemaniu jest technicznie gorszy od Hadesa, ale niech ktoś się jeszcze wypowie
 6. Super sprawa, może głupie pytanie, ale czy działa content vanilla, tbc jesli chodzi o raidy itd? Testował to ktoś?
 7. Witam, chciałem zapytać jak z oskryptowaniem na Tauri? bo slyszalem, ze najlepiej dziala ze wszystkich MoPów i jak to wyglada jesli chodzi o starsze ekspansje tutaj oraz czy serwer jest p2w? Z góry dziekuje za odpowiedź.
 8. Witam. Realm "Evermoon" to ten International? Czy na jakim gracie? Szukam ze znajomymi jakiegoś w miarę dobrego MoPa, po opiniach wnioskuję, że Tauri taki jest (?)
 9. Ok dziękuję, na pewno zajrzę i dzięki za propozycje.
 10. Tak tylko ta kolejka ;)
 11. Witam, poszukuję wraz ze znajomymi serwera WoTLK blizzlike lub o trochę wyższych ratach. Zastanawialiśmy się nad Warmane, Dalaran WoW lub Gamer District - chyba, że ktoś zna inne serwery. Moje pytanie jest następujące: który z tych serwerów jest najbardziej godnym uwagi serwerem z Waszego punktu widzenia, chodzi o stabilność i ogólny stan techniczny (pvp jest tez waznym elementem, aby pvp nie bylo wymarłe na serwerze). Pozdrawiam i czekam na propozycje :)
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.