Jump to content

angarus21

Veteran
 • Content count

  154
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by angarus21

 1. Zdaje się, że jest jedna polska gildia na Evermoon, ale zdecydowanie polecam gildię Prime, mili pomocni ludzie a przede wszystkim są aktywni. Jeśli szukać gildii to tylko na Evermoon - skorzystaj z guild finder, ze względu na to, że nie znajdziesz anglojęzycznej a tymbardziej polskiej na realmie Tauri. Evermoon jest x2, ale dzięki transferom z Atlantiss uruchomili komendę .blizzlikexp, która zmienia exp na x1 i odwrotnie, nie trzeba się wylogowywać.
 2. angarus21

  Server cata

  Witam, po ostatnich przenosinach graczy z Atlantiss na Tauri, poszukuję dobrze działajacego serwera Cataclysm, wiem ze Hades jest okej, ale być może ktoś z Was zna inne, ponieważ tak naprawdę nie wiadomo ile graczy gra na Hadesie i czy jest sens na nim grać, ze względu na populację. Oczywiście raty blizzlike, z góry dzięki.
 3. set realmlist hu.logon.tauri.hu - no korzystając z tego realmlista dalej mam to samo, chyba, ze chodzi o cos innego, na stronie nie moge nic znaleźć
 4. Witam ponownie, pogrywając trochę na Tauri zauwazylem u siebie, że czasem mam takie "mini" lagi podczas np. przywoływania mounta, oddawania questów nawet gdy wciskam przycisk od dungeon findera. Nie przeszkadza to jakoś bardzo, ale chciałbym zapytać czy ktoś z Was miał takie coś na Tauri? Dodam, że nie mam problemów z netem a i ms na Tauri oscyluje w granicach 80-90. Pozdrawiam. P.S Na innych serwerach nie zauwazylem podobnych rzeczy
 5. Zdecydowanie polecam serwer Hades, Atlantiss jest ok, ale w moim mniemaniu jest technicznie gorszy od Hadesa, ale niech ktoś się jeszcze wypowie
 6. Super sprawa, może głupie pytanie, ale czy działa content vanilla, tbc jesli chodzi o raidy itd? Testował to ktoś?
 7. Witam, chciałem zapytać jak z oskryptowaniem na Tauri? bo slyszalem, ze najlepiej dziala ze wszystkich MoPów i jak to wyglada jesli chodzi o starsze ekspansje tutaj oraz czy serwer jest p2w? Z góry dziekuje za odpowiedź.
 8. Witam. Realm "Evermoon" to ten International? Czy na jakim gracie? Szukam ze znajomymi jakiegoś w miarę dobrego MoPa, po opiniach wnioskuję, że Tauri taki jest (?)
 9. Ok dziękuję, na pewno zajrzę i dzięki za propozycje.
 10. Witam, poszukuję wraz ze znajomymi serwera WoTLK blizzlike lub o trochę wyższych ratach. Zastanawialiśmy się nad Warmane, Dalaran WoW lub Gamer District - chyba, że ktoś zna inne serwery. Moje pytanie jest następujące: który z tych serwerów jest najbardziej godnym uwagi serwerem z Waszego punktu widzenia, chodzi o stabilność i ogólny stan techniczny (pvp jest tez waznym elementem, aby pvp nie bylo wymarłe na serwerze). Pozdrawiam i czekam na propozycje :)
 11. Tak tylko ta kolejka ;)
 12. Chodziło mi to tylko, żeby po prostu wstrzymać się do czasu startu serwera z takimi teoriami, ja osobiście tak jak napisałem nie wiem czy Sunwell będzie dobrym serwerem, czy przeciętnym czy też kisznikowatym. Dajcie im w spokoju pracować, a czy było warto to się przekonamy potem. Traktuje nowego Sunwella neutralnie po prostu i czekam spokojnie na rozwój wypadków.
 13. Może rzeczywiście za ostro napisałem, ale chodziło mi o ostatnie zdanie postu Dootza.
 14. Dootz, sluchaj. Nie jestem żadnym fanbojem, czekam sobie spokojnie na rozwój wypadków jak to będzie z tym nowym "Sunwellem", ale po ch*j tak prowokujesz. Wasz czas sie skończył, spakuj manatki i jak chcesz to zabierz się za MoP lub swoją kobitą, życiem prywatnym czy co tam być może macie w planach. Trudno, nie udalo się z Wami - może się z Sunwellem też nie uda, a może będzie w jak najlepszym porządku, wszystko wyjdzie w praniu. Ale ****** nie cierpię, jak były członek ekipy ToDa chodzi i prowokuje, bo to aż w oczy kłuje. Jesli chodzi o Ciebie to zero profesjonalizmu.
 15. Sory, zbyt szybko przeczytałem i napisałem :P
 16. Nie żeby coś, ale powiedz mi jedną rzecz - od kiedy pety nie są zbugowane na Atlantiss i od kiedy jest 4k online codziennie? Atlantiss jest naprawdę niezły, ale nie widziałem nigdy 4k online a gram codziennie i pety sie bugują niekiedy, więc mam trochę odmienne zdanie. Co do reszty punktów w wiekszosci się zgadzam.
 17. angarus21

  Seriale

  Już jest drugi sezon Narcos. Na alltube.tv jest cały albo na torrentach
 18. Zrobili w cata naprawdę dużo, więc przydałoby się zająć też poprzednimi ekspansjami. Gracz, który widzi, że niektóre insty pobugowane czy raidy, czy tez bossowie nie dropią przedmiotów lub mają OP Dmg zacznie się zastanawiać czy warto dobrnąć do endgame'u.
 19. Chciałbym przypomnieć, że (pomijając trolli bez argumentów) krytyka wobec ToDa był konstruktywna, wszystko było przedstawione zgodnie z prawdą, wszystko było wyłożone jak na tacy, wszyscy mogli zobaczyć jak to wszystko wyglądało. Mimo, że miałem odmienne zdanie to najbardziej podziwiam (szczerze) i doceniam pracę Mr.Cule, że sam właściwie musiał odpierać ataki trolli, a jednak nie dał wyprowadzić się z równowagi co świadczy o dojrzałości i profesjonalnym podejściu do pełnionej wówczas funkcji. Niemniej jednak administracja ToDa nie słuchała graczy ich propozycji, mieli za duże ego, chcieli sami zbawiać świat serwerów prywatnych i dlatego skończył jak skończył. Jak to w jednym filmie było: "I gotowi pomyśleć, że My tu jesteśmy dla nich".
 20. No tak, ale nie zdali sobie najwyraźniej sprawy, że w sumie taki natłok graczy tez nie sprzyja zdrowej rozgrywce, szczególnie, że tak jak było mówione to jest jeden kanał i ciężko jest kogoś zebrać, bo spam. W każdym razie, chyba nie ma już inny alternatyw i dobrych wotlków, chyba, że ktoś jakiś jeszcze poleca?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.