Jump to content

dahi

Veteran
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

About dahi

 • Rank
  level [0.5]
 • Birthday 05/02/1990

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Liczby nie kłamią na godzinę 8 rano na Netherwing 2645 graczy, natomiast Sunwell 1622.. Widać, że ludzie przechodzą na Netherwing bo jest po prostu lepszy i o wiele przyjemniej się gra. Zapraszam do naszej gildii w Przymierzu <GROM> jest już nas 30 i nadal rośniemy w siłę, razem spędzamy miło czas!
 2. Dzięki Brave!, WoW trzyma mnie cały czas przy sobie z małymi lub trochę większymi przerwami, ten serwer jak dla mnie zasługuje na więcej uwagi, dlatego staram się stworzyć fajną, dojrzałą ekipę z którą spędzę miło czas, zachęcam wszystkich do wstąpienia w szeregi Przymierza i dołączenia do naszej gildii:)
 3. Witam Zapraszam do Polskiej Gildii <GROM> po stronie Przymierza, z tego co wiem nie ma całkowicie Polskiej gildii, połączmy siły! Czas rozgromić wrogów! Pisać /w hartownik lub do kogokolwiek z gildii i dawać na kanał discord, trzeba omówić taktykę https://discord.gg/cy6ACup Pozdrawiam
 4. Witam, zapraszam do przymierza, pisać /w hartownik Pozdrawiam
 5. ja gram po stronie aliantów, pisać jak co /w dzida Pozdro!
 6. Cześć wszystkim! Długo czekam na ten serwer, grałem na kronosie II ale nie dobiłem 60 levelu, teraz zamierzam, będę na pewno na starcie, myślę żeby dołączyć do aliantów(chociaż to jeszcze nie jest pewne na 100%) z tego względu, że zapewne będzie ich mniej i będę klepał każdego napotkanego hordziaka! Fajnie, oby więcej Polaków zawitało na ten serwer, wspólnie levelować w ojczystym języku, pisać ludzie kto chce grać, ja stawiam na huntera, może priest. Pozdrawiam!
 7. Witam, czy ktoś wie ile procent graczy stanowi horda a ile alianci??:)
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.