Jump to content

Krzysztof

Veteran
 • Content count

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Krzysztof last won the day on September 11

Krzysztof had the most liked content!

About Krzysztof

 • Rank
  level [4]
 • Birthday 02/02/1982
 1. Czas odkopać odświeżonego trupa z szafy historii dzisiaj stress test o 19 jak będzie tak będzie hype podobno jest filmik z mozliwosci AI na rajdach został pokazany: Z tego serwera pewna ekipa pożyczała sobie dane może więc coś z tego będzie tym razem? O ile fanatycy fakemane dostają piany jak ktoś im mówi o tym 'zbugowanym gownie ktore zaraz padanie i na ktorym nic nie dziala - zeby jadowe wysuniete na podloge spływa zielona piana" to może komuś się spodoba pare gildi z warmane idzie tam bo podobno lepiej ^^ Ciężko stwierdzić
 2. Człowieku Ah działa i jest pełne rzeczy możesz sobie kupić lsniącego na brązowo gryfa ze złotymi piórami i diamentowym dziobem za 300k golda nikt ci nie broni. Wszystko jest cross jedyna róznica pomiędzy tauri a tym serwerem jest taka że nie lata w koło milion daunów i nie krzyczy "SZEREBERE SZEREREER KESZERERE" pozdrawiam.
 3. Zaprasza Evermoon horda 2 rajdy norm / hc niedługo 3.
 4. Progresywna Cata x1 start od zera international za dwa miesiące. The launch of our Cataclysm clone is scheduled for the day when patch 4.0.3 was released on the official servers, i.e. 16 November 2017 Now that we know the day of the launch, we can announce another important dates concerning releasong Cataclysm content: 16 November 2017 – realm launch (BWD, BoT, ToTFW, first boss in BH, Vicious PvP) 26 April 2018 – patch 4.1 (ZulAman and ZulGurub) 28 June 2018 – patch 4.2 (Firelands + Molten Front, Ruthless PvP) 29 November 2018 – patch 4.3 (Dragon Soul, End Time, Well of Eternity, Hour of Twilight, Cataclysmic PVP) Of course, there are lot of things that could thwart our plans. We do hope, however, that we can overcome all obstacles and the aforementioned schedule will be met. And what is the current situation? Right now, we are doing our best to get ready for the launch. Core developers are working on the first Cataclysm instances: We are simultaneously fine-tuning Bastion of Twilight (two bosses done), Blackwing Descent (two bosses done) and five-man dungeons (first of them done). Throne of the Four Winds is next in line. Database developers are currently working on Deepholm and some minor adjustments in Hyjal and Twilight Highlands. In addition, we are also dealing with changes that come with different Cataclysm patches – vendors, item drop etc. From now until the November launch, we will do our best to fix as many bugs as possible in instances, mechanisms and other gameplay elements. After that, we will focus again on finishing the 4.3 content. And then? It is not too hard to guess: while players will be enjoying adventures on the new international Cataclysm realm, our developers will be working on the Mists of Pandaria expansion…
 5. http://www.twinstar.cz/2017/08/23/what-the-future-brings/?lang=en Serwer otwiera realm international. Lokacje questowe progress debugowania: https://forum.twinstar.cz/showthread.php/119598-PvE-locations Mam nadzieje że będzie to dobra odskocznia dla wiadomo czego ^^.
 6. Felmyst aka Gummycraft zostanie otwarty jak w trailerze. Oby wszystkie warmagimby zostały tam gdzie są.
 7. Jak się ma pecha i trafi do zlej gildi to faktycznie serwer nie jest dla nas. Zawsze mozna zmienic strone przejsc do innej gildii nie koniecznie trzeba grac w hordzie. Prawda? Serwer nie pada ale to gra multiplayer i bez gildi to mozna sobie rybki polowić. A gildia ktora invuje botem ma 988 ludzi i 40 online to nie gildia tylko kanal czatu na zielono.
 8. Ja bym się wstrzymał z tym kupowaniem bo coś ptaszki ćwierkają że endgame pve jest niezbyt dobrze zrobiony a serwer nastawiony będzie wyłącznie na rozgrywki pvp horda vs horda ( bo ratio aly/hor jakie jest na tbc takie jest )
 9. W ciągu 30 minut w elvyn od 10 do 10:30 naliczyło mi 300 ludzi ( + wizyta w sw ) kiedy levelowalem od 1 do 10. Jak ktoś ma wrobota ( a każdy może mieć ) i trochę kuma to może sobie sam policzyć. Zapisac to jako nazwapliku.cs wstawic do katalogu gdzie sa fightclassy ustawic jako uzuwana fightclase odpalic tylko wrotation i sobie polazic. Kazdy indywidualny nick laduje w katalogu glownym w pliku foo. Oczywiscie mozna odpalic flyhacka i sobie polatac ^^. Co do ilości 8k czy tam 13k nie mam zdania. //css_args /ac using wManager; using System; using System.Threading; using System.Windows; using System.Windows.Forms; using robotManager.Helpful; using robotManager; using wManager.Wow.Class; using wManager.Wow.Enums; using wManager.Wow.Helpers; using wManager.Wow.ObjectManager; using robotManager.Products; using System.Collections.Generic; using System.Linq; using System.Drawing; using System.IO; public class Main : ICustomClass { internal static float range = 0f; public static bool loop = true; public float Range { get { return range; } } private bool _loop; public void Initialize() { _loop = true; Loop(); } void Loop() { var hash = new HashSet<string>(); while (_loop) { Thread.Sleep(200); foreach (var unit in ObjectManager.GetObjectWoWPlayer()) { { hash.Add(unit.Name); } } Logging.Write(hash.Count.ToString()); var tempList = hash.ToList(); System.IO.File.WriteAllLines("foo.txt", tempList); } } public void Dispose() { _loop = false; } public void ShowConfiguration() { System.Windows.MessageBox.Show("No setting for this Fight Class"); } }
 10. No ba a Pandaria? Do dziś zrobiłem tylko loremastera na trzech low lvl krainach - wszystko działa, daily chodzą, jakieś kosmiczne filmiki, sztuki walki eventy, spadające kule strzelanie do ludzi jak snajper, skakanie z klifu na linie wszystkie typowe 'skrypty' które na innych privach nie działały by nigdy albo po 2 latach i z wielkim ochem i achem tu działają od razu. To czego brakuje na innych serwerach tutaj jest - profesjonalizm. Jedyne wady to tylko to że są wszystkie strefy pandarii na loremastera + wszystkie achivy i daily a brakuje raidów oraz sezon pvp się nie rozpoczął. Kiedy to ma wystartować w pełni tak żeby był raid + nowy sezon pvp jeszcze nie wiadomo. Można sobie wpaść i poexpić. Zobaczyć jak wygląda quest który działa tak jak powinien. A nawet wszystkie. Ludzi jest dość o 8 rano 800 chyba wystarczy żeby zrobić rdfa albo pójść na bg. Jak ktoś chce poznać nowy content , pocieszyć się grą i nie myśleć co jest zbugowane a co nie to zapraszam. Jak ktoś lubi dokładnie na odwrót to ma dość duży wybór.
 11. Wczoraj solowałem icc na flyhacku fajny macie ten serwer. 80% ludzi czituje a wy macie to w tyłku. To też was nie interesuje pewnie? xD
 12. Dobrze że człowiek już 6 razy zrobił dsa na tauri i w sumie nudny ten raid jak flaki z olejem. Firelandsy są ciekawsze i na nich się cata kończy. A że robią jakiś custom content. Faaajnie. Solowanie bosów na fl na flyhacku ( wow+ dalej nie wykrywa? ^^ ) działa dalej z tego co mówia xD. Funserver dla ludzi którym się nie chce grać a lubią sobie pogadać? Czy co to jest.
 13. W ally jest gildia International 30 ludzi online nonsotp. Może potrzeba więcej żeby grać? Ja tam nie wiem. Discord guildi International - https://discord.gg/nykaJSw. Jedna dobra gildia chyba wystarczy co? A może chcecie dyskutować na arenkach? ^^ No chyba że ktoś nie zna języka to lepiej żeby siedział gdzie indziej - seby mają ats niech tam sobie gniją.
 14. Dwa nowe filmy pokazujące jak działają questy w Pandarii - Jade forest:
 15. https://forum.elysium-project.org/topic/35942-financial-report-february-17/ Trzeba się zrzucić bo chcą zamknąć. Nie ma sklepu ani nic to trzeba zbierać inaczej.
×