Jump to content

Sollea

Veteran
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

About Sollea

 • Rank
  0.5 użytkownika
 • Birthday 05/17/1995
 1. Gra ktoś na 3.3.5a x5 i czy jest tam jakakolwiek anglojęzyczna gildia ? Frakcja obojętna.
 2. A skąd takie wysokie pingi u Was? Problemy z łączem ? Czy może "maszyna" to po prostu low end pc który kurzył się w domowym zaciszu i ktoś wpadł na pomysł "hmm tyle tych kiszników było to może i ja bym sprobował?"?
 3. Mial byc sunwell core jest jakis azeroth core... I raty x1 dodatkowo :D
 4. Według mnie opcja crossfire bg na stałe spowodowałaby wyrównany poziom bg na serwerze ale to tylko moja subiektywna ocena. Dodatkowo bg byłyby grane prawie non stop co ucieszyłoby graczy PvP.
 5. Nie wiem czy czas gra na korzysc serwera. Duzo osob pewnie przeszlo by z toda ale serwer zrobil sie całkiem grywalny po jako takim ogarnieciu diffa i zapewne czesc tych ktorzy planowali zmiane serwera juz tego nie zrobi. Edit: Quit nie wiem ktory high rate sie czyms wyroznial. Na kazdym byla masa bugow i exploitow.
 6. Quit nie porownoj kisznikowych haj rejtow do tego projektu. Wiekszosc kisznikow byla prowadzona przez te same osoby ze zmienionym nickiem tylko po to aby sobie dorobic do pensji :)
 7. No panie Vorkhan znowu zawiodłeś. A ten realm Stormrage to trochę mija się z definicją high rate jak dla mnie. Bardziej midrate z wysokim expem.
 8. Sollea

  Enigma WoW Wotlk

  @Ciopaka PvP nie ma się za dobrze, bo wiadomo że wymaga trochę więcej ludzi, a nie każdy lubi/chce PvP grać. Wprowadzone wczoraj crossfaction BG na pewno poprawi sytuację. Jakieś arenki też tam grywali panowie. @FlashDW Dlatego napisałem że na resztę raidów nie miałem jeszcze czasu. Poza tym to HR który uderza w end-game, jak chce poraidować uldu/naxx wbijam na dobrze oskryptowanego Sunwella, nie wymagam od HR działającego dobrze contentu poniżej toc - wystarczy aby był ubijalny. Edit: Akurat jest weekly na XT to Ci napiszę jak z levkiem (o ile nie zapomnę co mi się ostatnio często zdarza :D).
 9. Sollea

  Enigma WoW Wotlk

  Mimo iż podchodziłem do tego projektu z dystansem to gram już troszkę na tym serwerze,a zatem w skrócie opiszę me doświadczenia. + idzie w stronę administracji za rzetelną pracę,większość tego co zostało zgłoszone w bugtrackerze zostało naprawione. Poziom skryptów w ICC stoi na zadowalającym poziomie (lord,lady,gs,db,fester,rot,bpc,vdw więcej nie udało się zrobić; na pozostałe raidy też nie było zbyt czasu). Klasy działają według mnie w miarę ok (nie ma sytuacji gdy ktoś z 5k gs robi po 15k dpsu :D). Nie zauważyłem również żadnych oznak kolesiostwa na serwerze w kontaktach administracja-gracz, gdzie na większości serwerów typu high rate spotykane jest często. Na dzień dzisiejszy jedynym minusem jest nieduża ilość online, jednakże ludzie powoli wbijają na serwer. No i ludzi lubujących się w grze PvE zapraszam do hordy, której jest niestety mało w stosunku do alliantów :/
 10. Sollea

  Enigma WoW Wotlk

  Dezbow a można poznać Twój nick na serwerze? Kto wie czy nie jesteś podstawiony przez Administrację?
 11. Coś tak jakby 2 dzień na stronkę nie można wejść, można prosić o jakieś info ?
 12. Sollea

  Enigma WoW Wotlk

  Mimo iż czekam na inny projekt polskiego HR to wejdę tutaj sprawdzić, czy na prawdę jest tak jak piszesz :)
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.