Jump to content

Zehel

Veteran
 • Content count

  116
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Zehel

 • Rank
  level [3]
 • Birthday 05/14/1989

Recent Profile Visitors

361 profile views
 1. Zehel

  wotlk x1

  Myślę między moltenem a sunwellem. Coś ktoś więcej opowie na temat, ktoś gra co poleca bardziej. A może jakiś inny serwer, dalaran ?
 2. Jeszcze parę dni temu na reddicie to go wysławiali pod niebiosa a teraz hejt, jebane bydło. Trzeba było nie stawiać w us. Ten serwer to największy fail w historii. A atlantiss cicho dalej robi swoje. Konkurencja sama się wybija..
 3. @Jenova A jakieś info dotyczące nowej strony i tego wspominanego marketu na nowej stronie ? Kiedy można się spodziewać ?
 4. Zehel

  Sunwell.pl

  Sesja jest takie tłumaczenie dostaniesz :D. A jest na to prosta odpowiedź, ludzie zrobili aktualny dostępny content pve i poszli sobie. Wejdzie kolejny raid to online skoczy na jakiś czas. Ile można wałkować tego wotlka ? Online i tak nie jest najgorszy jak na kolejny nudny serwer wotlk.
 5. Temat odświeżam. http://forum.darkwizard.pl/topic/16689-tauriwow-tauri-horde-no-dude-you-cant-join/ 25 poziom wbity, wczoraj wieczorkiem 9 osób online. Przy przesłankach o osobnym realmie inter i wprowadzeniu contentu mop-85-90 wkrótce, serdecznie zapraszam.
 6. Spokojnie. Radziu detektyw ma jeszcze czas. A może chodziło o to ? http://forums.crestfall-gaming.com/index.php?/topic/1821-legacy-gaming-network-%E2%80%94-a-new-chapter-begins/
 7. filmik hehehe dobre, w 2005 roku co najwyżej Ciekawe kiedy Blizzard zapuka i zamknie interes.
 8. Czasem laguje to jest odczuwalne momentalnie. Samo lvl postaci jest przyjemne bo zadania działają bardzo dobrze. W silverpine forest działa wszystko. Problemem jest dmg mobów i zjebane często hp. [
 9. On i reszta atlantissa to ma taki słomiany zapał, że ja pierdole. Następny jego news tutaj pewnie 2020. Nastepny content na ats 2050. Jak chcesz odpowiedzi to szybciej wejdź na ich forum tbc i może coś napiszą.
 10. Na tym serwerze zawsze tak laguje ? Jak używam frost nova to po jakiejś sekundzie jest dopiero odpalenie skilla, za pewne fajne pvp tu mają 8-x.Zero płynnej i fajnej rozgrywki przez to irytujące lagowanie. Cast time zjebany u maga w pierwszym spellu, castuję sięprawie 3 sekundy[ a piszę 1,5 s] + moby biją coś za dużo. Stack copper ore za 50 g schodzi 8-x Ceny to tutaj maja bardziej chore niż na atlantissie. Tak więc początek średni byle by dalej było tylko lepiej.
 11. No dobra są obecni i co z tego ? Paru testerów pisze takie pierdoły a cały serwer obrywa wraz z administracją.
 12. Meh nie lubię mini klienta, nie lubię jak mi ściąga w trakcje gry i dopiero wczytuję daną lokacje. Ten torrent full 5.4.8 leci max transferem. Z tego co zobaczyłem to hordy jest więcej i sam zamierzam grać u hordy, ud mag za pewne na start.
 13. Dodgykebab to ten co kupował złoto na elysium i sam siebie zmasakrował własną głupotą kek. A reddit to alfa i omega prywatnych serwerów.
 14. Jest jakiś torrent czy coś u nich ? Ściągam przez ten ich Tauri Launcher i leci, że za tydzień pobierze :-l
 15. Gównoburza na reddicie i darmowa reklama. btw ci w tych logach to kto ? Administracja, testerzy czy jakieś randomy ?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.