Jump to content

Zehel

Veteran
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Zehel

 • Rank
  level [3]
 • Birthday 05/14/1989

Recent Profile Visitors

446 profile views
 1. Aktualnie Wczoraj było ponad 5k. Z rana w czasie NA pogrywa ponad 2k. Po prostu gra masa ludzi.
 2. Jedna ekipa ze sceny prywatnych pomaga drugiej, jaka rzadkość. Brawa dla panów z Węgier.
 3. Pierwsza duża premiera w tym roku. Potem już tylko WOW Classic. Czekamy na godzinę 19.
 4. Zehel

  wotlk x1

  Myślę między moltenem a sunwellem. Coś ktoś więcej opowie na temat, ktoś gra co poleca bardziej. A może jakiś inny serwer, dalaran ?
 5. Jeszcze parę dni temu na reddicie to go wysławiali pod niebiosa a teraz hejt, jebane bydło. Trzeba było nie stawiać w us. Ten serwer to największy fail w historii. A atlantiss cicho dalej robi swoje. Konkurencja sama się wybija..
 6. @Jenova A jakieś info dotyczące nowej strony i tego wspominanego marketu na nowej stronie ? Kiedy można się spodziewać ?
 7. Zehel

  Sunwell.pl

  Sesja jest takie tłumaczenie dostaniesz :D. A jest na to prosta odpowiedź, ludzie zrobili aktualny dostępny content pve i poszli sobie. Wejdzie kolejny raid to online skoczy na jakiś czas. Ile można wałkować tego wotlka ? Online i tak nie jest najgorszy jak na kolejny nudny serwer wotlk.
 8. Temat odświeżam. http://forum.darkwizard.pl/topic/16689-tauriwow-tauri-horde-no-dude-you-cant-join/ 25 poziom wbity, wczoraj wieczorkiem 9 osób online. Przy przesłankach o osobnym realmie inter i wprowadzeniu contentu mop-85-90 wkrótce, serdecznie zapraszam.
 9. Spokojnie. Radziu detektyw ma jeszcze czas. A może chodziło o to ? http://forums.crestfall-gaming.com/index.php?/topic/1821-legacy-gaming-network-%E2%80%94-a-new-chapter-begins/
 10. filmik hehehe dobre, w 2005 roku co najwyżej Ciekawe kiedy Blizzard zapuka i zamknie interes.
 11. Czasem laguje to jest odczuwalne momentalnie. Samo lvl postaci jest przyjemne bo zadania działają bardzo dobrze. W silverpine forest działa wszystko. Problemem jest dmg mobów i zjebane często hp. [
 12. On i reszta atlantissa to ma taki słomiany zapał, że ja pierdole. Następny jego news tutaj pewnie 2020. Nastepny content na ats 2050. Jak chcesz odpowiedzi to szybciej wejdź na ich forum tbc i może coś napiszą.
 13. Na tym serwerze zawsze tak laguje ? Jak używam frost nova to po jakiejś sekundzie jest dopiero odpalenie skilla, za pewne fajne pvp tu mają 8-x.Zero płynnej i fajnej rozgrywki przez to irytujące lagowanie. Cast time zjebany u maga w pierwszym spellu, castuję sięprawie 3 sekundy[ a piszę 1,5 s] + moby biją coś za dużo. Stack copper ore za 50 g schodzi 8-x Ceny to tutaj maja bardziej chore niż na atlantissie. Tak więc początek średni byle by dalej było tylko lepiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.