Jump to content

RefugeEliaa

Veteran
 • Content count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

RefugeEliaa last won the day on March 30

RefugeEliaa had the most liked content!

1 Follower

About RefugeEliaa

 • Rank
  level [2]
 • Birthday 03/02/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://wowpedia.pl

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  wowpedia.pl

Recent Profile Visitors

880 profile views
 1. polecam poszukać na reddit. DW już trochę opustoszało. Powodzenia Maczuga
 2. powodzenia dodajcie jakieś filmiki
 3. Gram obecnie na Elysium i myślę, że warto. Na każdego q praktycznie mamy party. są też wady oczywiście, czasami laguje. Dziwię się, że taka doświadczona administracja a nie potrafi zrobić cluster serwer no ale cóż widocznie oprócz Tauri i parę rusków nikt nie potrafi Crestfail póki co nie pokazał nic co by nie działało na innych serwerach. A w posty nie wierze
 4. według mnie: 1.12.1 - elysium 10.000 online 2.4.3 - warmane Medivh / outland ~ 4000 online 3.3.5a warmane Lordareon / icecrown ~4000online reszty online serwerów nie służy mi do mmorpg a tym bardziej wowa
 5. po świętach na stronie będą informacje. Projekt przejął ktoś inny, kto ma więcej czasu.
 6. 1. głupoty jakich mało. 2. Fajna sprawa ale pewnie w końcu i tak gracze będą musieli ściągnąć patcha od was. 3. Każdy serwer może to wprowadzić. 4. Kolejne głupoty. Ogólnie pisać ładnie każdy może ale póki nic nie pokażesz to gówno to wszystko warte za przeproszeniem. Pracujecie 2 lata na wotlku, a specjalnie dla porównania otworzę wszystko to co wy w 2tyg tylko bez tych skinów z legionu bo mnie to w ogóle nie interesuje i nigdy w tym nie siedziałem. ps. TC jest dużo do tyłu od sunwellcore. Serwer opłacony do 2024r? podaj ip. Każdy szanujący się serwer, który chce uderzyć na większą skalę ludzi tworzy najpierw community, a Ty póki co piszesz bajki wyssane palce. Zacznę wierzyć jak zobaczę cokolwiek co zrobiliście ale póki co nawet chatu nie macie, tym bardziej strony, gdzie powinno to być podstawą. Powodzenia w każdym razie otwieranie wotlka w 2018r edit: serwer wotlk z modelami legion.
 7. Nie wypowiem się na temat skryptów, bo nie zdążyłem zrobić nawet Kara ;) Ale jeśli chodzi o spelle i questy było okey, no może prócz Pet systemu, który według mnie powinien zostać całkowicie przepisany bo działał podobnie jak na starym ascencie
 8. Online był właśnie mega, 4k online + 1k w kolejce. Nikt oprócz xinefa tego jeszcze nie dokonał na polskiej scenie. Ddosy mieli prawie od samego początku. Niestety konkurencja nie śpi. Nie zdziwię się, jeśli to konkurencja maczała w tym wszystkim palce. Dlatego właśnie tak duże serwery powinny być hostowane w rosji, a nie w durnym ovh. Rozumiem, że koszty utrzymania w ovh są dużo niższe ale przecież mogli otworzyć dotacje na pokrycie kosztów i kieszonkowe. Ciekawe jaki będzie dalszy krok, czy otworzą coś nowego, a może zrobią jak xinef i udostępnią obecne core? Przyszły tydzień pewnie wszystko wyklaruje.
 9. update. Dzisiaj wieczorem powinna już działać, jak nie to jutro rano.
 10. Z otwarciem TBC raczej, sety dla warriora będzie można dodać dla DK. Albo jak napisałeś wotlk, jeszcze daleka droga do tego :) Na vanilli DK niestety odpada.
 11. właśnie dodałem newsa na stronę. Już są końcowe etapy pracy nad otwarciem bety serwera. Potem już szybki start. Już mało zostało prac nad serwerem. Do tego wszystkiego, pomagają nam 3 osoby, developerzy projektu kontynuowanego z sunwell core. Zapraszam również do wzięcia udziału w ankiecie na stronie. Serwer international czy tylko polski? :)
 12. Po dołączeniu do sieci legacy-network, ludzie protestują oraz tworzy się wiele tematów, żalu itp że tracą konta, itemy, golda. Są też ludzie, którzy rozstają golda po dołączeniu do tej sieci. Mówią o was, że jesteście handlarzami golda, kont i ogólnie bardzo źle wpłynęliście na elysium project. Nie zdziwię się, jak ta sieć nie wytrzyma kilku miesięcy. Na reedcie lecą po was jak śmieciach. Krótki obrazek: zostawię bez komentarza ;) zostaliście również wpisani na listę ddosowanych serwerów z tego co widziałem. pozdrawiam
 13. Póki co sam, choć mam dwie osoby zainteresowane do dołączenia. Ile czasu? hmmm ciężko powiedzieć, bo zamysł już był rok temu. Mocniej się zabrałem za to dopiero od miesiąca. Coś ala primal wow, tylko tam więcej rzeczy jest zablokowanych. Chcemy zrobić vanille na patchu 3.3.5a, a potem oczywiście przejdzie na tbc. Chcemy ułatwić i uprościć trochę expienie np przez q helpera, którego w pre-tbc nie ma. RDF oraz inne smaczki ale końcowe raidy będą również wymagały trochę czasu jak to było za czasów Vanilli. Podobnie z expem, nie wbijemy w dwa dni 60lvl. Od 52lvl exp się nieco wydłuży ale oczywiście wszystko z głową. Nie wiemy jeszcze jak do końca rozwiązać areny, wstępny pomysł jest taki aby bronie grand marshal były za AP. W tej chwili spędzam trochę więcej czasu z rodziną ale w tygodniu postaram się już coś więcej pokazać, a potem odpalić serwer z komendami GM'a aby każdy mógł sprawdzić mniej więcej raidy i instancje. O questy się nie martwię, bo na sunwell core działają po prostu wyśmienicie. Tak więc weekend odpoczywamy :)
 14. Project-Skywall Patch: 3.3.5a (wotlk) Level CAP: 60 Rates: 1x (blizzlike) WWW: http://project-skywall.pl Serwer na patchu 3.3.5a, lecz level CAP do uzyskania 60. Outland oraz Northland zamknięte. Od 52lvl, zostaną trochę wydłużony exp na lvl. Wszystkie raidy oraz pozostałe dodatki będą wpuszczane stopniowo w odpowiednim czasie. Raidy 40man zostaną zmienione na 25man. Bossy ze względu na talenty oraz skille patcha 3.3.5a dostaną troche więcej HP. PvP System: Zostaną dodane rangi do zdobycie przez HK, dzięki którym będziemy mogli kupić następne sety PvP. Myślimy jeszcze nad wprowadzaniem AREN i nagrodami. PvE: Scholomance - available Stratholme - available Dire Maul - available Blackrock Spire - available 80% Blackrock Depths - available 70% Temple of Atal'Hakkar - available Maraudon - available Zul'Farrak - available Uldaman - available Razorfen Downs - available The Scarlet Monastery - available Razorfen Kraul - available Gnomeregan - available The Stockade - available Blackfathom Deeps - available Shadowfang Keep - available The Deadmines - available Wailing Caverns - available Ragefire Chasm - available Raids: Blackwing Lair - available 60% Molten Core - available 75% Technical: Core: Sunwell core based + modified Vote shop Donate Shop (mount etc) Unique WEB Random Dungeon Finder + awards Czekam na opinię co do serwera i pomysłu na nową zabawę :) Szukam również osób chętnych do współpracy.
 15. i to się podoba :) a filmik w odróżnieniu od konkurencji coś już zdradza :) Gj!
×