lolwiz

Members
 • Content count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

lolwiz last won the day on December 8 2015

lolwiz had the most liked content!

1 Follower

About lolwiz

 1. gold

  Na EU już sprzedają za 2.6$, a w Polsce za 3$ dobre jaja.
 2. Dobre arenki na 1400.
 3. Kupię golda na serverze OUTLAND WARMANE, każde ilośći. Zapraszam na PRIV
 4. Z tego co mi wiadomo, status vip jest lifetime.
 5. Grałem na hg kiedy było 4k online, tutaj rzeczywiście jest trochę więcej ludu. Więc 6.5 jest realne. Z tego co ludzie sprawdzali, licznik na innych serwerach był przekręcony o 2x, więc pewnie tutaj mamy to samo. Ale średnio mnie to rusza bo to jedyny server tbc z dużą populacją. A co do optymalizacji, to diff jest coś koło 60/80 na pewno mniejszy niż na hg przy 4k onlne a tutaj mamy 6k
 6. licznik na każdym z realnie jest x2, polecam przegladac reddita gdzie macie pełno dowodów.
 7. Gdzie niby jest informacja, że server startuje 11???
 8. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Miejmy nadzieje, że hg powróci, o online nie ma co się martwić dalej będzie 4k+. A polaczkom dupa pęknie.
 9. Bez jaj kilku trolli spamuje na multi kontach i to jest powód, żeby dawać sobie spokój. Hg powinno wstać ale tym razem załatwić sobie porządnego hosta, gdzie "blizzard" nie będzie w stanie ich zamknąć kilkoma mailami, choć i tak wątpie, że był to blizzard. Mają starą bazę i jestem pewien, że 75% ludzi którzy grali na hg, zrobią to znowu. A w ostatnia niedzielę mieliśmy 6300 online. (4k+2.3kque).
 10. Następny kretyn a kto powiedział, że napisali z nieoficjalnego. Tak ciężko to sprawdzić???
 11. Ale ty jesteś głupi, współczuje.
 12. Nikt nic nie wie, Koostoh pisał na disordzie, że mają DB i wszystkie postacie z 19.03, reszta się poszła jebać bo backupy trzymali na ovh. Teraz muszą zbadać, czy to rzeczywiście blizzard przyczynił się do shutdowna. Powinni teraz postawić server w rosji tak jak warmane, dobry ddos prot i powinno być ok.
 13. Tak jak powiedziałem, jeżeli będzie 2500+ online będę grał. A tutaj niespodzianka 5k
 14. Ja stawiam na 2500-3000 na starcie jeżeli będzie poniżej 2.5 to usuwam wowa i nigdy nie wracam a nie grałem grubo ponad 4.5 lata.
 15. UP SPRZEDAM ZA 30-40 Złoty