Jump to content

Lordmalak

Veteran
 • Content count

  69
 • Joined

 • Last visited

About Lordmalak

 • Rank
  level [2]

Recent Profile Visitors

495 profile views
 1. Narazie nie ma dobrego HR na wotlk. Najlepiej kup sobie grocha na sunwellu i ominiesz lvl owanie.
 2. Niestety narazie nic ciekawego się nie zapowiada. Zawsze można na stare śmieci wrócić.
 3. Serwer cały czas się rozwija na discordzie informują o postępach. Do Legion jest okey. Z tego co widziałem z informacji to już chain questy są porobione w znacznym stopniu. Cały czas serwer otwarty dla graczy.
 4. Jeśli na prywatnych serwerach nie umiesz grać bez bota lub go skonfigurować dobrze to graj bez tego.
 5. Do tej pory to byś już miał ubrane konto i spoko gildia. Polecam sprawdzić samemu i wbić się angielskiej gildi która ci pomoże.
 6. A jak tam teraz sytuacja z gildia i na realnie 15x wygląda?
 7. Znając standard blizzard to będzie abonament jak w globalnej. Po za tym pewnie i tak będą czekać do jakiegoś przestaje bo wątpię żebydali Classic przed battle for Azeroth.
 8. Niach tak jak było napisane u góry, 2 gildia masz podane a do s2 to może być ci wygodniej znaleźć partnera lub drużynę bo często wieczorami ludzie grają i potrzebują do drużyny. Nie chce spamować więc odpowiem krótko, GS nie jest ważny jeśli nie umiesz grać. Żeby zrobić T4(Może po za Grull Lair) wystarczy Ci ogarnięty ekipa z GS mniejszym od 2500. Wiem z własnego doświadczenia gdyż tak ubieram swoje postacie. Aktualnie mam nawet maga i paladyna gdzie ich GS nie sięga 2500 a spokojnie dali by radę na radach T4 i T5.
 9. GS nie sprawdza się na TBC bo ważniejsze są umiejętności i statystyki niż to że masz kilka więcej epicow od kogoś innego. Ten ktoś jest wstanie zrobić więcej dla grupy niż ty jeśli myślisz że GS to wyznacznik postaci.
 10. Czy orientuje się ktoś czy mając 4GB ram'u w komputerze dam rade grać w wiedźmina 3 na "Low" wmiare płynie. Wszystko inne mam na dobry poziomie względem wymagań minimalnych i chciałbym tylko potwierdzić czy opłaca mi się wgl go kupować. Z góry przepraszam jeśli wybrałem zły dział ale nie wiedziałem gdzie dokładnie mogę coś takiego napisać.
 11. Lordmalak

  Szukam graczy

  Czekam na wiecej informacji. Moze pw albo tutaj.
 12. Napisz cos więcej o PVE to może zawitam bo ogólnych informacji nie mogę znalesc.
 13. Moim zdaniem serwer jest marty, brak nowych ludzi i zamknięta społeczność nie da izby wiele. Gdyby zrobili teraz cos innego czyli serwer progresywny to moze ale odgrzewanie kotleta z tymi samymi składnikami dużo nie da bo wkoncu się ludzia odechce.
 14. Sanay, wiesz może czemu ten serwer świeci pustkami?? 2 dni od daty startu a na forum w jednym momencie 2 osoby były maksymalnie do tego forum martwe. Na serwerze 1 osoba( wiem jest wczesna godzina) Serwera nie widzę na innych polskich strona wiec czemu teraz chcą się reklamować kiedy dawno po serwerze. Slaby hype i brak specyfikacji itp. Nawęd na forum nie ma planu na serwer bo jest tylko 1 post który świadczy o ty ze administracja może wszystko zmienić.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.