Jump to content

Deso

Members
 • Content count

  92
 • Joined

 • Last visited

About Deso

 • Rank
  level [3]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Akurat Azshara Crater traktuje jako ciekawostką niewykorzystaną przez blizza. Więc tu w pewnym sensie plus dla ekipy, bo niestety dalej tysiące lat za murzynami serwer jest. Ale to priv jak każdy inny, co się dziwić? *Chędożony globalista WoWa*
 2. Azshara Crater to już jest coś, ostatni raz pamiętam kiedy na privach użyto tego to było daleko przed TBC.
 3. Czasem zaglądam od tak o z sentymentu na stronę Atlantissa i widzę że większych zmian nie ma, a sugerują że to progresive server. Rozumiem że progresive czyli stoimy na FL HC i czekamy na Dragon Soul albo z nudów skaczemy po schodach w Dala?
 4. Żebyś się nie przeliczył. xD Ktoś chyba zapomniał jak to było na Nostalriusie.
 5. Proszę cię. DX ma GM'a po znajomości a jego wiedza o grze jest taka sama, jak Dudy o wojsku polskim. Stopka a ty srasz fan boystwem na amen.
 6. Nie że coś do ciebie mam, ale ACTA SRACTA. W polsce nie obowiązuje ono, ale też nie ma żadnych regulacji prawnych w necie, więc jest wolna amerykanka.
 7. This. A poza tym, podobne dotacje były na Nexusie i gdzie serwer jest? Leży i robi pod siebie, bo Soja skroił graczy w tym mnie i olał całkowicie serwer i nie było już co ratować. Możecie jak dla mnie, nawet naprawić szarżę woja by nie latał przez tekstury, i tak mi to zwisa bo tak jak mówiłem. Nie gram w WoWa już aktywnie od dawna, bo Polskie privy w większości to dno, albo są tworzone pod wpływem emocji. A zagraniczne też poniekąd pod tym aspektem są nie teges, jeśli przyjrzymy się Moltenowi etc. Głównie chodzi o podejście. "Administracji" do graczy, bo ono jest po prostu... Gówniane, nawet gorsze niż na ToDzie czy Nexusie.
 8. Pieprzenie kotka za pomocą młotka. Jak już wcześniej powiedziałem, nie mam żadnych wymogów odnośnie serwera od dawna, bo praktycznie nie gram już w WoWa to raz. Dwa to czego można spodziewać się po ludziach którzy byli na Andeeri? Nie mówię że Andeeria była zła, ale co niektórzy pozostawiają sporo do życzenia. Więc wkręcaj bajeczki dalej.
 9. Typowa polska odpowiedź, i nie dziwie się że polskie privy WoWa kuleją. "Nie podoba się, to wypieprzaj orangutanie" Typowe polaczkowate myślenie. Tak można podsumować jakąkolwiek krytykę privów polskich.
 10. Odpowiem ci do twego poziomu. Goń się fanatyku. Nie mam żadnych żądań od dawna od ekipy serwera, bo wchodzę raz na parę dni. Ale gdy widzę Buglandy(Badlands) Bez poprawek zrobionych przez ciebie, to aż się zastanawiam, co skłania do gry na tym serwerze? Bo Nefarian też sporo do życzenia pozostawia, a już Firelandy robią.
 11. Nie tylko o lokacjach mowa, a też o podejściu administracji. Kończę na tym dyskusje, bo jest ona na poziomie zadymy sprzed pałacu prezydenckiego.
 12. Nie mam doświadczenia to fakt, ale sorry takie wałki jakie tu uskuteczniają to aż zniechęcają do gry.
 13. Nie zmienia to faktu, że zapłon mają iście japoński w takich sprawach.
 14. Ta a ciekawostką jest fakt, że ktoś zaczął robić Badlands i od tamtej pory Badlands są za przeproszeniem. Burdelem na kółkach bo nic tam praktycznie nie działa, więc tych krain jest więcej. No w sumie co do TH i Vash'jr to nie spodziewałbym się cudów. Co do PvP się nie wypowiadam, bo już wcześniej powiedziano. Chociaż malutkie co nieco dopowiedzieć mogę. Keki przegrają BG - Foszek bamboszek. Ally przegrają BG - Nie bo po co?
 15. Ile będzie kosztować zbanowanie kogoś? Bo kiedyś słyszałem, że admini banowali za kaskę. :P
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.