Jump to content

Vitcher

Members
 • Content count

  102
 • Joined

 • Last visited

 1. I co, kupiłeś?
 2. cóż... powrót po sporej nieobecności muszę uznać za mało udany, server upadł trochę na jakości...
 3. Sprzedane/ Do zamknięcia.
 4. Witam, posiadam dwa konta z SoR'a, na jednym znajduje się warek 80lvl w eq pod dps, a na drugim druid 80lvl w eq pod ferala. Wypożyczę te konta za 10k golda/szt. "wypożyczę" dlatego, że nie mogę oddać emaili do nich przydzielonych. Ale zapewniam stały kontakt, a jeśli kiedykolwiek wprowadzą możliwość zmiany emaili, pomogę w tym procesie. mogę też się ugadać poprzez allegro.
 5. ty tak serio? :D
 6. oj, chyba będę cię pilnował... :P
 7. Ja chętny na prezent ^^
 8. nie, żeby coś, ale już jest dawno po 11 października... :P
 9. wymaganie dotacji za kota w worku samo w sobie jest świetna promocją... :D ok, już się nie pogrążaj i nie odpisuj, kończę.
 10. no pisałem, że śmieszkuje sobie... :P o ile wgl otworzy... :D @autor, tylko na tyle cie stać? jakby były "setki testujących" to już dawno byśmy wiedzieli o tym waszym kiszniku...
 11. uuuu, ostryś... Ale skoro były setki testerów, to dlaczego jeszcze nie macie kasy na otwarcie serwera? :D
 12. https://postimg.org/image/7tcfcysg3/ takie tam śmieszki... :P
 13. Mam prawo się wypowiadać, szczególnie gdy jestem świadkiem takich kłamstw :D grałem tam, i wiem jaki był poziom skryptów... "setki osób testowało serwer" a w tej bajce były smoki?
 14. Oho, najwięksi złodzieje otwierają serwer po raz kolejny... P.S. jargames nigdy nie miał "w pełni oskryptowanych" instancji, zawsze coś było spierdolone... Admini DW powinni zbanować autora za sam fakt wstawiania lipy, i żebry o dotację...
×