Jump to content

Vitcher

Members
 • Content count

  103
 • Joined

 • Last visited

About Vitcher

 • Rank
  level [3]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I co, kupiłeś?
 2. cóż... powrót po sporej nieobecności muszę uznać za mało udany, server upadł trochę na jakości...
 3. Witam, posiadam dwa konta z SoR'a, na jednym znajduje się warek 80lvl w eq pod dps, a na drugim druid 80lvl w eq pod ferala. Wypożyczę te konta za 10k golda/szt. "wypożyczę" dlatego, że nie mogę oddać emaili do nich przydzielonych. Ale zapewniam stały kontakt, a jeśli kiedykolwiek wprowadzą możliwość zmiany emaili, pomogę w tym procesie. mogę też się ugadać poprzez allegro.
 4. oj, chyba będę cię pilnował... :P
 5. nie, żeby coś, ale już jest dawno po 11 października... :P
 6. wymaganie dotacji za kota w worku samo w sobie jest świetna promocją... :D ok, już się nie pogrążaj i nie odpisuj, kończę.
 7. no pisałem, że śmieszkuje sobie... :P o ile wgl otworzy... :D @autor, tylko na tyle cie stać? jakby były "setki testujących" to już dawno byśmy wiedzieli o tym waszym kiszniku...
 8. uuuu, ostryś... Ale skoro były setki testerów, to dlaczego jeszcze nie macie kasy na otwarcie serwera? :D
 9. https://postimg.org/image/7tcfcysg3/ takie tam śmieszki... :P
 10. Mam prawo się wypowiadać, szczególnie gdy jestem świadkiem takich kłamstw :D grałem tam, i wiem jaki był poziom skryptów... "setki osób testowało serwer" a w tej bajce były smoki?
 11. Oho, najwięksi złodzieje otwierają serwer po raz kolejny... P.S. jargames nigdy nie miał "w pełni oskryptowanych" instancji, zawsze coś było spierdolone... Admini DW powinni zbanować autora za sam fakt wstawiania lipy, i żebry o dotację...
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.