Jump to content

Frost

Veteran
 • Content count

  102
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Frost

 • Rank
  level [3]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupię jakąś postać po stronie Alliance na serwerze Sunwell Angrathar.
 2. Frost

  CS:GO -> Sunwell

  Hej, mam na wymianę skiny w CS go, wzamian za jakąś postać na 80 lvlu na Sunwellu :) Więcej info prv
 3. Frost

  ToD - PSC

  Wymienię konto na ToDzie, na którym znajduję się 3 postacie. Warlock 3999 gs, Mag (groch) oraz DK (groch). Warlockiem można spokojnie raidować, jest w demo, depsy jakieś się kręci ;) Więcej info na PW!
 4. Frost

  Atlantiss

  Witam, posiadam na sprzedaż konto na Atlantissie, na którym znajduję się kilka postaci. 1. Shaman Ele 85 lvl, ~360 ilvl w PvE i PvP 354(nie pamietam), ma Vial of the Sands, archeologia na full (posiada mounta) 2. Mag 85 - groszek, tailor i ench na full 3. Pal 80 lvl z sunwella 4. Mag 80 lvl z sunwella 5. Sham 80 lvl z sunwella ( ma lepsze mounty, blue proto drake itp) Są jakieś low lvle jeszcze. Jest Dk na 78 lvlu ktory ma bron z Archeo, takze poczatek będzie lepszy :) Jestem otwarty na propozycje ;)
 5. Frost

  Atlantiss - TOD

  Witam, posiadam na wymianę konto na Atlantissie, na którym znajduję się kilka postaci. 1. Shaman Ele 85 lvl, ~360 ilvl w PvE, ma Vial of the Sands, archeologia na full (posiada mounta) 2. Mag 85 - groszek, tailor i ench na full 3. Pal 80 lvl z sunwella 4. Mag 80 lvl z sunwella 5. Sham 80 lvl z sunwella ( ma lepsze mounty, blue proto drake itp) Są jakieś low lvle jeszcze. Jest Dk na 78 lvlu ktory ma bron z Archeo, takze poczatek będzie lepszy :) Jestem otwarty na propozycje ;)
 6. Witam, mam na wymianę konto na Atlantissie. Znajduję się na nim 5x 80 (3x horda, 2x Ally) oraz jakieś low levele ;) Chciałbym wymienić się za huntera na ToDzie (w ally). Pozdrawiam!
 7. Frost

  Atlantiss [A]

  40 zł lub jakieś konto w lolu!
 8. Frost

  Atlantiss [A]

  Wciąż aktualne! :) Niska cena, warto!
 9. Frost

  Atlantiss [A]

  Moge też zamienic za konto w lolu ;)
 10. Frost

  Atlantiss [A]

  Oczywiście, że dodaje ;)
 11. Frost

  Atlantiss [A]

  Cena za obydwa konta: 50 zł. Myślę, że to dobra cena. Każda postać ma zielony set i jest gotowa do wbicia 85. Postacie zostały przeniesione z Sunwella..
 12. Frost

  Atlantiss [A]

  Uwaga! Do tego konta dodam jeszcze jedno na którym znajduję się 5 postaci na 80 lvlu! Warto!
 13. Frost

  Atlantiss [A]

  Nazwa serwera: Atlantiss Patch serwera: 4.3.4 Rasa postaci: Human Male Klasa postaci: Warrior Frakcja postaci: Ally Specjalizacja postaci: Arms Level postaci: 85 ilvl postaci: ~340 Profesje: BRAK Cena postaci: Do ustalenia. Na postaci znajduję się również 4 postacie na 80 lvlu z zielonymi itemami - gotowe do expa na 85. Wszystkie postacie posiadają szybkie latanie.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.