Jump to content

janeczekowicz

Members
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

About janeczekowicz

 • Rank
  0.5 użytkownika
 1. Co powiecie o takim zestawie? https://www.morele.net/inventory/info/YyPLsD/
 2. Prosiłbym wszystkie chętne osoby o złożenie swojego komputera za 8000 tysięcy złotych. Załóżmy, że każdy z nas ma taką sumę do dyspozycji. Ma być to kompletny komputer (jednostka, monitor, klawiatura, mysz) z przeznaczeniem jak każdy się domyśli do gier Prosiłbym aby w tym celu użyć strony https://www.morele.net. Z góry dziękuję
 3. Zapraszam serdecznie do gry po stronie hordy, jest już polska gildia Innominate
 4. Witam, jak w temacie interesuje mnie Warrior albo Druid na serwerze Sunwell, frakcja, rasa nie są ważne. Interesuje mnie to aby miał shadowmourna w przypadku warka lub polearma z lk25hc w przypadku druida i jak najwięcej achi points, reszta nie ma znaczenia. Jestem w stanie dużo zapłacić, oczywiście pln. Propozycję proszę kierować na gg. 4877878 . Rozważę każdą propozycję.
 5. Podaj konkretny przykład tego lepszego działania klas, bo tak pierdolić każdy może. End game pve? chyba za szybko to nikt sie nie dowie, bo end game pve to naxx, które jesli w ogole wyjdzie to za kilka lat :)
 6. HAHA teraz zaczną się wyprzedaże, shadowmourne bedzie dostepny za pp :)
 7. Wydaje mi się, że jednak to nie była ich praca, nie programowali tego 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. Na pewno są to normalni ludzie jak każdy z nas, każdy ma swoje życie, pracę, a ten serwer to małe hobby na które poświęcali kilka godzin w miesiącu. Patrząc na arene prywatnych serwerów wowa to co zrobili to i tak duże osiągnięcie. Serwer jest stabilny i ma zajebiście dużą grywalność, która przyćmiewa swoim blaskiem małe nie dopatrzenia, bugi, etc, które posiada każdy serwer wowa, nie mówię już tylko o samych privach, bo gram od kilku lat na tzw. globie i spotkałem się z masą bugów, które wydają się drobnostką do naprawy.
 8. Witam, jak w temacie interesuje mnie Warrior na serwerze Sunwell, frakcja, rasa, klasa nie są ważne. Interesuje mnie to aby miał shadowmourna i jak najwięcej achi points, reszta nie ma znaczenia. Jestem w stanie dużo zapłacić, oczywiście pln. Propozycję proszę kierować na gg. 4877878 . Rozważę każdą propozycję.
 9. wiadomo już coś może? Bo nie wiem czy nadal czekać czy zacząć grać na HG
 10. Jaki brak theorycraftingu? Przecież gdy wchodzi nowy content dbm jeszcze nie mówi Ci co i kiedy masz robić
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.