Jump to content

Gamerif

Veteran
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. I jak to wyglada z polskimi graczami/gildiami?
 2. Lecimy! Serwer fajnie działa mało bugów i co ważne zaczynamy od Naxxa! Polecam! Jeszcze paru ludzi i można raidować!
 3. Eloszka! Jesteśmy nową gildią na Dreanorze i dopiero zaczynamy raidować i zbierać grupę! Jeżeli wiesz, że będziesz grał napisz nieważne jaki masz teraz lvl! Jesteśmy już po pierwszych raidach, poszukujemy wszystkich heali, tanków i dps'ów. Pisać ingame Auysia, Skosas, Vede, Gnomaneri albo tutaj. Po wincyj info /w :D
 4. Juz dałem edit, gramy w hordzie.
 5. Serwer stoi nawet na przyzwoitym poziomie, dungeony nie są jakoś masakrycznie oskryptowane powiem nawet, że dobrze, bg działają ludzie chętnie nie grają. Co do raidów nie wiem, bo nie ma ludzi by robić, ale widziałem jak się chwalili achivami czyli zrobić się da. Jak coś to mamy gildie trochu nas gra, piszcie do Domek albo tutaj. Strona hordy.
 6. Gamerif

  WodEmpire gildia

  Cześć, szukam ludzi do gry na WodEmpire 6.1 patch. Mamy gildie - Revolution. Gra nas średnio 8~ osób po stronie Hordy. Potrzebujemy każdych klas ważne by grać! Piszcie do Domek albo tutaj.
 7. Gamerif

  DW Team

  Chętnie pogram jakieś Ligi Bohaterów ^^ Bloodek#2861
 8. Gamerif

  Enigma WoW Wotlk

  @Ravel, już po przeczytaniu reklamy można to wywnioskować. Nie chce Ciebie obrazić czy coś, ale sam nie jesteś wstanie serwera prowadzić i doprowadzić żeby ''większość działała ok''. Ile było serwerów tego typu? Każdy padał po miesiącu i na każdym byłe te same bugi. Jestem przekonany, że na Twoim serwerze nie działa Chain na Quel'Delara, ToC5 i wiele więcej. Nie spotkałem w ostatnim czasie żadnego HR'a na którym działały by te rzeczy. Jeszcze ta strona, która była już chyba na 3 serwerach ona już odstrasza od grania.
 9. Gamerif

  Enigma WoW Wotlk

  ''choć w zdecydowanej większości wszystko jest ok'' Raczej nie.
 10. Prosze was zanim serwer wystartuje naprawcie te rzeczy, które zawsze niedziałają jak np:. TOC 5
 11. Opłaca się grać na tym serverze? PvE ogranicza się do 2 rdf'ów i 1 raidu? I czy jest jakaś polska gildia albo międzynarodowa?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.