Jump to content

Soran

Veteran
 • Content count

  124
 • Joined

 • Last visited

About Soran

 • Rank
  level [3]
 • Birthday 08/05/1998

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Warsaw
 1. płaczek numer jeden z lunaticów :-j
 2. Lepiej działa mój serwer ktory postawiłem na gotowcu od fishermana :D
 3. Dlaczego pokazuje mi że każda nazwa postaci jest już zajęta? wpisuje byle co i też zajęte #-o
 4. Soran

  2.4.3

  Ktoś gra na x100? :P
 5. Soran

  2.4.3

  Szukam jakiegoś servera 2.4.3 do popykania dla przypomnienia, przed wystartowaniem HG :D
 6. Gra jakaś polska gildia na tym lub na innym 2.4.3? Bo zima już prawie i nie mam co robić wieczorami, a chetnie bym popykał jak za starych czasów :ymdaydream:
 7. Sprzedam 5 kuponów po 1000 punktów każdy, w serwisie do zbierania like,follow,subskrypcji itd. - fangrow.com Według wyliczeń na stronie można przypuszczać że mając 5000 punktów można zebrać 350-500 realizacji( czyli właśnie like,follow,subskrypcji - zależy kto w co bedzie chciał zainwestować te punkty) Cena to 2 zł za kupon czyli 10 zł - niedrogo biorąc pod uwage że 1000 punktów w serwisie kosztuje 5 zł ;) Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj sie ze mną przez e-mail ponieważ na dw rzadko wchodze - [email protected] Płatność tylko przelewem ;)
 8. To zależy z jaką ilością like :) zacząłem prowadzić kilka niestety fanpage z największą ilościa like na chwile obecną nieprzekracza 1800 like ;)
 9. Niestety juz sprzedane, ale aktualnie prowadze jeszcze 2 fp ale dopiero wystartowaly i do 10k lajkow jeszcze im daleko ;) Ale w razie czego to sie odezwe na dw ;)
 10. Który to już serwer który obiecuje cuda nie widy?Który to już serwer który planuje start na jeden dzień a potem przekłada z tygodnia na tydzień?Który to już serwer którego administrator przekonuje nas że zależy mu tylko na naszym dobru i mówi że jego serwer nie jest taki jak poprzedni i nie padnie po miesiącu? Myślicie że jak otworzycie go dzisiaj, czy otworzycie go za miesiąc cokolwiek to zmieni?Otóż nic. Era TBC HR już dawno się skończyła - radze odpuścić sobie aby uniknąć rozczarowania i zmarnowanego czasu. Oczywiście to moje zdanie, zrobicie jak chcecie.Mimo wszystko życzę powodzenia :)
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.