Jump to content

Aromamizer

Members
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

About Aromamizer

 • Rank
  0.5 użytkownika

Recent Profile Visitors

391 profile views
 1. Jak serwer będzie na ratach X1( a z tego co wiem to tak ma być chyba?) to nie wróżę im jakiegoś sukcesu. Będą grali tylko hardkorowcy, bo nikt inny nie będzie robił po raz 1000 pre tbc na takich ratach. Medivh z X1 ratami, też szybko poległ, nie osiągając w połowie takiego wyniku jak Nightbane. Dodatkowo sunwellu ich uprzedził i podebrał trochę ludzi. Jakościowo wydaje się lepszy, ale nie wiadomo jak będzie wyglądało to w praniu i czy ustoi dłużej niż 3 dni. Sam bym sprawdził, ale raty X1 dyskwalifikuja to z miejsca.
 2. Chętnie wymienię maga 3.150 gs, full profesje na Angratharze po stronie hordy na Rogue również w hordzie, obojętnie jaki gear byle 80 lvl.
 3. Czyżby to była mowa o Momentum ?
 4. Krótka piłka Pany, dzieje się coś na tym Medivhie? Warto zaczynać?
 5. teraz bardziej oficjalnie- Felmyst - Dziś o 22:04 @everyone We are currently working our provider to increase the server's maximum bandwith. We thank you for your patience.
 6. Tylko takie coś, oficjalnie nikt na disco nic nie napisal. A to sie wyświetla na serwerze.
 7. wrzucili takie cos na discorda i wychodzi na to, ze server działa, chyba ze expia na innym jakims
 8. Podaj link do discorda

 9. Tez mam ciągle unable, na disco piszą niektórzy, że są w kolejce. Kurde, każdy śmiał sie z Wargate, a oni jako jedyni otworzyli o czasie i w ogole coś otworzyli
 10. Jaki był realm ? bo nie zdążyłem skopiować, a teraz nie da rady sprawdzic
 11. Czy mi się wydaje czy to sam Lemonhaze?
 12. Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tego serwera? Warto się w to pakować? Interesuje mnie głównie PVE. Jak to tam wygląda w porównaniu np do Wargate?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.