Jump to content

Aromamizer

Members
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

About Aromamizer

 • Rank
  0.5 użytkownika

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. Czyżby to była mowa o Momentum ?
 2. Krótka piłka Pany, dzieje się coś na tym Medivhie? Warto zaczynać?
 3. teraz bardziej oficjalnie- Felmyst - Dziś o 22:04 @everyone We are currently working our provider to increase the server's maximum bandwith. We thank you for your patience.
 4. Tylko takie coś, oficjalnie nikt na disco nic nie napisal. A to sie wyświetla na serwerze.
 5. wrzucili takie cos na discorda i wychodzi na to, ze server działa, chyba ze expia na innym jakims
 6. Podaj link do discorda

 7. Tez mam ciągle unable, na disco piszą niektórzy, że są w kolejce. Kurde, każdy śmiał sie z Wargate, a oni jako jedyni otworzyli o czasie i w ogole coś otworzyli
 8. Kurrde, niby dopiero 4 po 21, ale juz mam czarne myśli
 9. dzieki wielkie. I miejmy nadzieje, do zobaczenia niedlugo
 10. Jaki był realm ? bo nie zdążyłem skopiować, a teraz nie da rady sprawdzic
 11. Czy mi się wydaje czy to sam Lemonhaze?
 12. Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tego serwera? Warto się w to pakować? Interesuje mnie głównie PVE. Jak to tam wygląda w porównaniu np do Wargate?
 13. Jaka rozgrywka? Pve gorzej oskryptowane niż na hg? Czy itemy za dotacje? Chyba tylko pvp horda vs horda,ale to moim zdaniem za 40 zł to średni interes. A blendzior Twoja wypowiedź mnie w ogóle nie dziwi,bo dla Ciebie nawet jakiś superfun tbc skrypt,byłby super serwerem, bo Twoim kompleksem od chyba 3 miesięcy albo dłużej był Wargate.
 14. Tydzień chyba za długo. Info z discorda od Adweriego: @everyone Hello again, we have good information for you. Server will be online on 10th April (7pm CET). Around same time we'll open forum and website.Your progress will be at the same point as it was March 18th. More information on discord soon. PS. Why monday? Koostosh want to be there and that's it.
×