Aromamizer

Members
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Aromamizer last won the day on April 5

Aromamizer had the most liked content!

About Aromamizer

 • Rank
  0.5 użytkownika

Recent Profile Visitors

121 profile views
 1. Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tego serwera? Warto się w to pakować? Interesuje mnie głównie PVE. Jak to tam wygląda w porównaniu np do Wargate?
 2. Jaka rozgrywka? Pve gorzej oskryptowane niż na hg? Czy itemy za dotacje? Chyba tylko pvp horda vs horda,ale to moim zdaniem za 40 zł to średni interes. A blendzior Twoja wypowiedź mnie w ogóle nie dziwi,bo dla Ciebie nawet jakiś superfun tbc skrypt,byłby super serwerem, bo Twoim kompleksem od chyba 3 miesięcy albo dłużej był Wargate.
 3. Tydzień chyba za długo. Info z discorda od Adweriego: @everyone Hello again, we have good information for you. Server will be online on 10th April (7pm CET). Around same time we'll open forum and website.Your progress will be at the same point as it was March 18th. More information on discord soon. PS. Why monday? Koostosh want to be there and that's it.
 4. Świeże info z discorda od Koostosha: Koostosh - Wczoraj o 18:49 @everyone Doctor N is working on new forum and website with no copyrighted artwork, he is doing it in his free time so cannot tell when be finished. We just sent and order for new dedicated machine to run the game we are going to bring you HG back no matter what, we dont wana waste everything we done all that years believe me, we want this server up more than you do we do not place any deadline unless we are sure we can handle it in time
 5. Kuro na discordzie napisał o 8 rano, ze info ma być jutro. Kuro - Dziś o 08:23 We're working on something, you'll all know about it tomorrow.
 6. Nie im pierwszym, koleżka juz dobrze znany
 7. poprawili ten serwer? Bo na filmiku strone-2 wstecz to wygląda to gorzej niż tragicznie
 8. Mi to się wydaje, że to zamknięcie ma związek właśnie z tym. Film wrzucony 20, tak jak post Nasgotha o zamknięciu serwera. Co myślicie?
 9. Niee, oni prowadzą inna politykę trochę, nie chcą dużego hajpa na serwer. Bo z tego co pisali serwer pomiesci 3k osób, a potem bedą musieli mapy obcinać, to też sie nie reklamują w ogole. Mi też się wydaje, że do 4 sie nie wyrobią, bo jeszcze zostało pare hero i kilka instancji.
 10. 28 stycznia pierwszy termin, ale pisal Koostosh na forum, że im testowanie srednio idzie i jak się nie wyrobią do 4 lutego, to prawdopodobnie trzeba bedzie czekać do marca bo ma egzaminy.
 11. Jego problemem jest to, że jest Polski a jak Polski to nie może być dobry. Pamiętam parę lat temu, jak wszyscy pisali na worldzie, że CC startuje i zmiecie HG z ziemii, że to koniec, a póki co mineło 3 lata i Hellground jest jedynym serwerem. Przydałoby się wipe tylko, bo ciężko sie ubrać groszkowi, tymbardziej jak hero od revered.
 12. A to Dispeared na tym serwerze, ma coś wspólnego z tymi Dispami z HG czy to tylko zbieżność nazw?
 13. To samo chciałem napisać, rekrutacja do gildii na serwerze, którego nie będzie xD
 14. Czekac mozna, ale Nostalrius najwczesniej w 2017. A ten serwer jest poki co JEDYNYM realnym projektem. I zgarnie duuzo ludzi
 15. Tyle, że Nostalrius najwcześniej pod koniec roku, jak nie w 2017;<. W sumie narazie jedynym i realnym serwerem będzie właśnie ten?